Lina85

Regisztráció dátuma: 2011. december 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift

Bioderma Atoderm Ajakápoló Stift
2012. december 4.

Az illata nagyon bejön :P Jól hidratál, bár kicsit zsíros, de nem zavar.

Dove Pure & Sensitive Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Pure & Sensitive Bőrtápláló Krémtusfürdő
2012. november 29.

Az illata valami szörnyű, és fürdés után is olyan fura "szagom" van tőle. Nekem olyan retro érzés vele fürdeni.

Yves Rocher Smoothe Pineapple-Coconut Eau De Toilette

Yves Rocher Smoothe Pineapple-Coconut Eau De Toilette
2012. október 16.

Nagyon finom illata van. Rajtam egész nap érezni. Reggel befújom magam és még délután is érezni :)

Yves Rocher Pure Calmille Nappali/Éjszakai Krém

Yves Rocher Pure Calmille Nappali/Éjszakai Krém
2012. október 12.

Nekem is a tégelyes változat van meg, először féltem tőle... Az arckrémek közül ez volt a legolcsóbb. Gondoltam annyira nem lesz jó. De szerencsére tévedtem. Kiadós mennyiség, nagyon kevés kell belőle, az illatába szerelmes lettem és csodát tett az arcommal. Remélem a kemény téli hidegben is állja majd a sarat :)

Yves Rocher Serum Vegetal 3 Éjszakai Krém

Yves Rocher Serum Vegetal 3 Éjszakai Krém
2012. október 12.

Mintám van belőle. Nagyon jó az állaga, kevés kell belőle, hamar beszívódik és nagyon puha lesz tőle az arcom. Az illata is finom.

Yves Rocher Jardins Du Monde Krémes Tusfürdő Afrikai Kakaóbabbal

Yves Rocher Jardins Du Monde Krémes Tusfürdő Afrikai Kakaóbabbal
2012. október 12.

Finom az illata, krémes, nem szárítja a bőrt, és fürdés/tusolás után is megmarad az illata. Férjem is használja, nagyon meg van vele elégedve ő is. Valóban nagyon gyorsan fogy, nálunk kb. 4 nap után félig volt már csak a flakonban. ( pedig nem használtunk többet ebből, mint más fajta tusfürdőből ) Ez miatt -1, mert az árát így nem éri meg.

Yves Rocher Plumping Sheer Szájfény

Yves Rocher Plumping Sheer Szájfény
2012. október 12.

Tartós, finom az illata, nagyon szépen csillog, kellemesen bizserget és végre egy jó applikátoros szájfény!!!

Yves Rocher Baume Reparateur

Yves Rocher Baume Reparateur
2012. október 12.

Én is a shea vajas változatot vettem meg. Nagyon jól hidratál, puha lesz tőle a szám, nem kell ezerszer újrakenni, és nagyon finom illata van. Munkatársam tapasztalata alapján nagyon gazdaságos is.

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém

Yves Rocher 2 az 1-ben Kéz- és Körömápoló Krém
2012. október 12.

Mostanában nagyon elkapott az Yves Rocher érzés :)
Beköszöntött az ősz, a kezeim is egyre többször és csúnyábban repedeznek ki. Gondoltam, mivel jókat olvastam erről a krémről itt, beruházok rá. Nem bántam meg. Nagyon finom illata van, könnyen beszívódik és puha lesz tőle a kezem. Mint minden kézkrémet, ezt is naponta többször kell kenni, hiszen a folyamatosan vissza kell zsírozni a bőrt :)
1150 ft helyett 890 ft-ért vettem.

Bano Doktor Sarokbalzsam

Bano Doktor Sarokbalzsam
2012. szeptember 27.

Sokat vártam tőle, de sokat nem segített. Lefekvés elött kentem be a lábam, zoknit húztam rá, de reggelre olyan érzésem volt mintha nem kapna levegőt a lábam.