linda_lepres

Regisztráció dátuma: 2011. március 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. március 2.
Bőrprobléma: -

Avon Naturals Füge Testpermet

Avon Naturals Füge Testpermet
2015. június 11.

Nekem is tetszik az illata, viszont nem túl tartós, a planet spa-s bali botanica-s testpermetét jobban szeretem az avonnak, azt sokáig és intenzívebben érzem a bőrömön, mint ezt (és több is van benne), de amúgy egynek elmegy.

Soliteint Liposzómás Arckrém Multivitamin Komplexszel

Soliteint Liposzómás Arckrém Multivitamin Komplexszel
2015. június 11.

Én is csak jót tudok róla mondani, nagyon megszerettem. Rossmannban lőttem pár száz forintért anno, viszont idén, amikor meg kerestem, nem találtam már ezt a fehér dobozos fajtát, csak valami megújult rózsaszín dobozos változatát, ami viszont összetevőiben igencsak eltér korábbi, itt a képen szereplő elődjétől. Hol lehet még az "eredetit" megtalálni? Valaki tudja? Segítsetek már plíz. Nekem az kellene, csak az..:/

Avon Magic Effects Matt Hatású Körömlakk

Avon Magic Effects Matt Hatású Körömlakk
2015. június 2.

Mikor megrendeltem tudomásom volt arról, hogy nem valami tartós, na de 1! napot sem bírt ki nálam ez a lakk! Óriási csalódás, mert gyönyörű volt amikor felkentem, az Inky Blue színűt választottam amúgy, nagyon szép volt amikor megcsináltam, vízzel szinte nem is érintkezett a kezem, csak minimálisan, és még így se bírta, pattogzott le már az első napon, nem is kicsit, az összes ujjamon nagyon csúnyán, a legkisebb ujjamon meg már alig volt a lakkból.. úgyhogy hiába szép, ha egyetlen egy napot sem bír ki, akkor meg mi értelme?... Még egy 100 forintosban vásárolt lakkot is tartósabbnak gondolok, mint ezt, nagyon sajnálom, mert gyönyörű lenne, de nem igaz, hogy nem tudták tartósabbra csinálni, alap lenne, hogy 1-2 napot kibírjon minden körömlakk :(

Avon Infinite Moment

Avon Infinite Moment
2014. február 15.

Figyelembe kell venni, hogy csak EDT vagyis nem parfum, így nem is kell annyira tartósnak lennie, nem is lehetnek olyan elvárások vele szemben, hogy nagyon tartós legyen, bár nem tudom hogy az avon többi EDT-jéhez, vagyis kölnijéhez képest mennyire tartós.. de az biztos, hogy nem az EDP-kel kell összehasonlítani, amikben magasabb koncentrációban van illatanyag. Én nem mintát próbáltam, hanem a rendes teljes 50 ml-s üvegből fújtam. Nekem nem mondanám, hogy nem volt tartós, de nem is számoltam vele, amint azt már az előbb is kifejtettem. Már első szaglásra éreztem hogy markánsabb illat. Nekem pont az tűnt fel hirtelen, hogy nem az a megszokott avonos parfüm illat, mint a többi, bár itt páran írták, hogy hasonlít egy másik avon illatra, vagyis biztos volt már hasonló az avonnál, de én azokat nem próbáltam. Szóval nekem meg pont inkább egy márkásabb parfümre emlékeztet az illata. Nem egy konkrétra, hanem amikor viseltem pont arra gondoltam, hogy olyan, mintha egy nevesebb parfüm illatát viselném magamon. Nekem volt már rosszabb avonos parfünöm is, én már próbáltam egy párat, szerintem egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyennek itt sokan leírták. Nekem kellemes, nőies illat, picit markánsabb ezért írták páran hogy férfias/unisex, pedig nem az. A márkásabb női illatok között is van sok markáns, mégsem írjuk le őket hogy férfiasak. Nem minden női illatnak kell ugyanolyannak, édes, púderes, virágos fincsike illatocskának lenni. Ilyen is kell. Nekem tetszik.

Morgan Fresh Vanilla Kézkrém

Morgan Fresh Vanilla Kézkrém
2014. január 2.

R.mannban volt akcióban 1 hétig, ajándékba vettem, de ki is próbáltam és nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. Nagyon finom az illata, nem túl tolakodó, tömény, csak olyan pont kellemes vaníliás és jól hidratál, kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Praktikus kicsi kiszerelése miatt kisebb táskában is jól elfér. Vadászom azóta is, szeretnék egy sajátot, mert az egyik legjobb, amit próbáltam. Az ára nagyon kedvező volt, pár száz forint volt csak, és a mutatós díszcsomagolása miatt ajándéknak is tökéletes. Összességében szerintem maximális pontszámú, drágább 1000 ft körüli társai, ahogy én próbáltam nem tudnak többet, ráadásul némelyik jóval drágább kézkrémeknek borzasztó szaguk van.

Avon Advance Techniques Ovális Hajkefe

Avon Advance Techniques Ovális Hajkefe
2012. szeptember 12.

Én nagyon szeretem ezt a hajkefét, hosszú hajam van, és könnyen, fájdalommentesen ki tudom vele fésülni a gubancokat. Csak egy problémám van vele, hogy az összeillesztésnél, ahol az az ezüst színű karika van, szétjött és így kicsit kényelmetlenebb használnom, jól össze kell fognom, amikor fésülködök vele, különben a nyél és a kefe különválik.

Avon Senses Garden of Eden Tusfürdő

Avon Senses Garden of Eden Tusfürdő
2011. március 16.

Én szeretem a Senses tusfürdőket, és a férjem is, ennek például nagyon kellemes az illata, most ezt használom, és kellemesen fel is frissülök tőle.

Avon Naturals Gránátalma és Mango Energizáló Testpermet

Avon Naturals Gránátalma és Mango Energizáló Testpermet
2011. március 16.

Én is nagyon szeretem, nyáron mindig nálam van a táskámban, hogy ha bárhova megyek fel tudjam vele frissíteni magam, főleg nagy melegben. Nem drága, és nagyon finom gyümölcs illata van, amit nagyon szeretek nyáron :)

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótuszvirág Relaxáló Fürdő- és Masszázsolaj

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótuszvirág Relaxáló Fürdő- és Masszázsolaj
2011. március 16.

Én is imádom, vele sokkal kellemesebb a masszírozás, a férjem is jobban szeret ezzel az olajjal masszírozni, vagy masszíroztatni, egyszer pedig fürdővízbe tettem bele, igazán selymes, puha lett tőle a bőröm, és nagyon finom az illata, a férjem is kedveli. :)

Avon Planet Spa White Tea Facial Cleanser

Avon Planet Spa White Tea Facial Cleanser
2011. március 11.

Nagyon hatékony zselés állagú arctisztító, annak ellenére, hogy én az apró gyöngyöket tartalmazó arctisztítók híve vagyok, melyek segítségével a pórusokat is szépen tisztán lehet tartani. Eltávolít minden szennyeződést az arcomról, aminek kifejezetten örülök, hogy a zsírt különösen szépen távolítja el, és utána sokáig tiszta és fénytelen marad a bőröm. Szeretem, mert többek között a fehér tea kivonatának köszönhetően valóban véd a káros szabad gyököktől, használata után a bőröm felélénkül. Bár az illata kissé erős nekem, de a funkcióját nagyon szépen ellátja.