Lindi

Regisztráció dátuma: 2014. június 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schauma Színvédő Sampon

Schauma Színvédő Sampon
2017. május 7.

Én már letettem róla,h találok olyan színvédőt,ami nekem megfelel,semelyik,se a Wella,se a Syoss,se a Garnier se semmi nem jött be,igaz a színt megvédték,de sose tetszett a hajam esése,se az állaga stb

Úgy vettem meg,ezt az olcsó sampont,h úgyis mindegy,hát elájultam tőle,nemcsak a célra jó,de olyan a tapintása a hajamnak utána,mint tinédzser koromban.nekem ez a tökéletes sampon,

Pupa Vamp! Extreme Szempillaspirál

Pupa Vamp! Extreme Szempillaspirál
2017. április 30.

Én barnát vettem.Dúsítani dúsit vagy négyszeresét a szempillámnak.Nagyon tartós,nincsenek jó tapasztalataim spirálokkal,eddig ez a legjobb.

Pupa Tanning Foundation

Pupa Tanning Foundation
2017. április 30.

Én kidobtam,annyira borzalmasan látszott,h sminkelve vagyok,h csak esti fényben mertem egy ideig használni.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2017. április 30.

Mit mondjak még a 738 előttem íróhoz.Mikor már semmi más nem tud szennyeződést levinni az arcomról,mert állítólag már nincs mit levinni,ez a készítmény tud!Azonkívül a 2.széria után a micellásak elkezdtek szárítani,ez a 4. után sem.

Septosyl Szemkenőcs

Septosyl Szemkenőcs
2017. április 30.

Nekem soha nem volt árpám(akkor nem árpára való),viszont nem tudom mitől,de olyan szemgyulladást kaptam,h egyfolytában folyt a könny a szememből,borzalmasan néztem ki,csak napszemüvegben mentem ki az utcára,az orvosok egyre rosszabb cseppeket írtak fel, akkor mondta ezt a krémet az ismerősöm,hogy neki szemgyulladásra ez volt a tökéletes.Már az első kenetnek erős,jó hatása volt és csak másfél napig tartott a majd két hete egyre rosszabb szemgyulladásom.Azóta lett volna még egy ,de azonnal beszereztem és gyorsan vége lett.Nekem csodaszer!

Yves Rocher 4 az 1-ben Bőrhibák Elleni Arcápoló

Yves Rocher 4 az 1-ben Bőrhibák Elleni Arcápoló
2017. április 30.

Eddig a tág pórusaimra ez volt a legjobb,szépen mattít is.Először aggódtam,mert a felkenés után még el kell egy időnek telnie a hatás kedvéért.Estére is fel szoktam kenni,akkor még jobban összehúzza a pórusokat.

Amíg nem találok jobbat ezt veszem újra.

Miyo Hyaluronsavas Vitamin Komplex Alapozó

Miyo Hyaluronsavas Vitamin Komplex Alapozó
2017. április 30.

A lányom imádja,szerinte tökéletes,mindig a Nude változatot újra rendelteti velem.

Givenchy Eclat Matissime Alapozó

Givenchy Eclat Matissime Alapozó
2017. április 30.

Nagyon jó a minősége,viszont az enyém,amit interneten rendeltem nem szép,túl sárgás a színe,azonkívül nem mattít.A másik fajta Givenchy alapozóm a nyerő,ezért a 4 csillag.

Max Factor Ageless Elixir 2in1 Alapozó és Szérum

Max Factor Ageless Elixir 2in1 Alapozó és Szérum
2017. április 30.

Szerintem maszkosabb,mint más alapozóm ,de ageless bőrfiatalítónak viszont jó.Ezek miatt szerintem idősebbeknek való.

AOK Pure Balance Matt Hatású Nappali Krém

AOK Pure Balance Matt Hatású Nappali Krém
2016. október 16.

Hát ez érdekes,mert felkenem egyszer nem érzek túl nagy hatást,aztán 1 órával később megismétlem,a kétszeres felkenés utáni eredménnyel meg nagyon elégedett vagyok,úgyhogy lehet,h újra veszem.Így meg az eddigi legjobb,csak azért adok 4 csillagot,mert így érem el.