Lindi

Regisztráció dátuma: 2014. június 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Serum Vegetal 3 Éjszakai Krém

Yves Rocher Serum Vegetal 3 Éjszakai Krém
2016. október 16.

Az eredménnyel reggelre elégedett vagyok,de túl nehezen szívja be a bőröm,ezért nem hiszem,h újra veszem.

Yves Rocher Couleur Színvédő Sampon Festett Hajra

Yves Rocher Couleur Színvédő Sampon Festett Hajra
2016. július 19.

Mikor kipróbáltam és száradt a hajam,annyira férülhetetlennek és szálkásnak tűnt,h azt gondoltam kidobom,aztán,mikor megszáradt,azt nem mondhatom,h pihe-puha meg lágy a hajam,viszont pont úgy áll be tőle a hajam és egy egyenesít is,ahogy én szeretem,mert én ki nem állhatom ha behullámosodik ,mint más samponoknál.Úgyhogy újra vettem,mert a színvédésre tényleg jó és a száradás utáni egyenesítő végeredmény is jó nekem.

Balea Teafaolajos Lábkrém

Balea Teafaolajos Lábkrém
2016. július 19.

Az igazat megvallva én szenvedek időnként a bal lábamon előjövő lábgombától és a Bepanthen plus után ez krém az,ami teljesen rendbe teszi a lábam.Úgyhogy nemcsak megelőzi,hanem el is tünteti a lábgombát.

Givenchy Photo'perfexion Alapozó SPF20

Givenchy Photo'perfexion Alapozó SPF20
2016. július 19.

Bécsben szereztem meg,de itthon is lehet webshopban kapni.Beváltotta az ígéretét tényleg erősen,de nem zsíros hatást keltve ragyog tőle a bőr,a fedése pedig erős,ezért az arcot,bőrt erősen fiatalítja.

Astor Lacque DeLuxe Körömlakk

Astor Lacque DeLuxe Körömlakk
2016. július 19.

Én őszintén szólva még újság mellékletként jutottam hozzá,nem vettem soha Astort,de egy biztos megmaradok ennél a lakktípusnál.Nekem a 303-as barna árnyalat van meg,olyan jó sűrű,tömör az állaga,ráadásul viszonylag hamar szárad.Azonkívül 3 éve van meg,én rendszeresen ezt használom és még csak most értem a végére.

Lancôme Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector

Lancôme Visionnaire Nuit Beauty Sleep Perfector
2016. január 23.

Bevallom őszintén én csak a próba darabját használtam lefekvés előtt és másnap el is felejtettem.Belenéztem a tükörbe és nem tudtam mi történt az arcommal olyan szép volt a bőröm.Nagyban tapogattam,értetlenül néztem,mert csak 20 perc múlva jutott eszembe,hogy ezt használtam lefekvés előtt.
Tényleg a világ legjobb arckrémje.

L'Oreal Skin Perfection 5in1 BB Krém

L'Oreal Skin Perfection 5in1 BB Krém
2015. április 18.

Hát idősebb bőrre nem jó.

Rival de Loop Clean & Care Kétfázisú Sminklemosó

Rival de Loop Clean & Care Kétfázisú Sminklemosó
2015. április 18.

Nagyon is kiváló szemfesték lemosó,már csak azért is,mert nekem a többitől a Garniertől és a L'oraltól begyullad a szemem,ettől pedig nem.Azért nem 5-ös,mert az olajos érzést nem szeretem,ezért a másik fajtáját veszem általában.

Bano Calcium-Kovaföld Kapszula

Bano Calcium-Kovaföld Kapszula
2015. április 18.

Én már 21 éve szedem,úgyhogy bátran írhatok róla.Most is huszonévesnek néznek (42 vagyok) a bőröm olyan jó igaz azóta felvettem a béta-karotin szedését is 10 éve a repertoáromba.Szerintem hozzájárul a bőr állapotához és ahhoz is,hogy a bőr alatti kötőszövet nem nagyon ereszkedik meg.

Most 3 hónapig nem szedtem és van a lakásban valami,amit csak a körmömmel tudok kivenni és a körmöm úgy megpuhult,hogy nem szedtem,hogy nem tudom,na például ezen is látom a hatását.

A szakemberek szerint gyomorra is jó a kovaföld,mert a kovaföld igazából megkövesedett moszat.

Garnier Néó Deodorant

Garnier Néó Deodorant
2015. április 18.

Nálam nagyon nem!Nem az illata és nem a hasznossága miatt,mert az még jó lenne,de ez a használhatatlan kiszerelés.Szerintem már a felét sem lehet kipréselni belőle.Nagyon nem gazdaságos,idegesítő.