Lindi

Regisztráció dátuma: 2014. június 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vichy Normaderm Szépítő Hatású Hidratáló Arcápoló Zsíros, Pattanásokra Hajlamos Bőrre

2015. március 28.

Őszintén szólva nem tudom,h pont ez volt e az a krém,amit használtam,de vagy 3 félét is kipróbáltam a márkából az egyik a normaderm családból való volt és csak egyet tudok mondani,képez egy réteget a bőrön,de nem szívja be a bőröm. Egyszerűen rossz. Kerülöm ezt a márkát.Nálam is az utolsó próbálkozásnál nem sokkal kuka...

Oriflame Univerzális Balzsam Kókusz Illattal

Oriflame Univerzális Balzsam Kókusz Illattal
2015. március 28.

Akár gyógyszertárba is illik annyira jó még a sebesre fújt orrnál,nátha esetén is.

Paese Make Up Base Matte

Paese Make Up Base Matte
2015. március 27.

Nagyon szép,érdekes,de nagyon jó állagú,kár,h kicsit halványít.

Olvasva az egyik előttem írt véleményt,nekem száraz a bőröm,úgyhogy nemcsak zsíros bőrre ajánlom.

StarGazer Pro Paint Stick

StarGazer Pro Paint Stick
2015. március 27.

Én korrektornak használom csak,mert túl erős,de pont ilyent kerestem,nem arckrémszerű alapozót.Úgyhogy nálam a célra 5 csillag,mivel a színe is tetszik,nem húgysárga,mint egyes termékek,a fedése pedig erős.

NYX Slide On Szemceruza

NYX Slide On Szemceruza
2015. március 27.

A szemem már szinte minden márkájú szemceruzától begyullad,ez nagyon jó pont volt,hogy ettől nem.

A színt,én kéket vettem,szintén az egyik legszebbnek tartom,amit valaha vettem.

Ne de,hogy a felétől már alig tudtam kihegyezni annyira törött volt a belseje,túlzásnak tartom,egy ennyire drága,ráadásul díjat nyert szemceruzától,úgyhogy ennyiért nem veszem újra,maradok a másik márkánál,amitől nem gyullad be a szemem és végig ki tudom hegyezni az Yves Rochernál.

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém
2015. február 7.

Hihetetlen,h ennyire különbőzik az ember bőre?Nekem érzékeny a bőröm,még most is néha kipattogzik,mégis ez nekem annyira jó,h eddig a Max Factorra esküdtem,de ez lett nálam az aranyérmes.Ráadásul nekem különösen vigyáznom kell az alapozókkal,mert mivel szemem körül már ráncok vannak,a legtöbb alapozó még jobban beleül a ráncokba és kiszárítja őket.Pont a L'oréllal volt egyszer ilyen éményem -aminek a krémjeivel pedig meg vagyok nagyon elégedve-,h megvettem egy drága alapozóját mikor felkentem még semmi,mire hazajöttem,olyan ráncaim voltak a szemem körül,amik nincsenek is,mintha ragasztóval kiszárítottam volna a bőröm,úgy néztem ki,h plusz 15 év.Viszont ez tökéletes alapozó a ráncokat gyönyőrűen simítja,ahogy írta előttem az egyik hozzászóló ,h az anyukája imádja,hát nem csodálom,nekünk idősebbeknek a legjobb ránctalanító alapozó.

L'Oreal Paris Youth Code Regeneráló Éjszakai Krém

L'Oreal Paris Youth Code Regeneráló Éjszakai Krém
2015. február 7.

Mivel már idősebb vagyok erősebb ránctalanítóra van szükségem.Éjszakára használom,mert még mindig elég jó a bőröm,de lehetne nappalra is.Eddig a legjobb ránctalanító krémnek tartom és a legjobb abban is,ahogy egységesíti a bőrképet,mert érzékeny a bőröm.

Yamuna Aloe Vera Masszázsolaj

Yamuna Aloe Vera Masszázsolaj
2015. január 20.

Én is masszőzként dolgozom.A Yamuna aloe veranak 2014-ben megjelent a paraffin mentes változata is,annak pedig a legcsekélyebb illata sincs.Úgyhogy végre egy olaj,aminek tényleg semmi illata sincs,mert a férfi vendégek nagyon nem bírják az illatokat a nőkkel ellentétben.

Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs

Estée Lauder Pure Color Hosszantartó Rúzs
2015. január 20.

Nekem egy bordós-barnás szín árnyalatom van.Én az összes hasonló színt teszteltem a Douglasban,de csak ebben a fajtában találtam azt a teltséget adó erős színt,ami a kicsit vékonyabb számat teltebb hatásúvá teszi.

Nem a saját véleményem alapján szoktam rúzst tesztelni,mások mondják,h ez valahogy nagyon jól áll,úgyhogy 5 cs.

AOK First Beauty Ápoló Antibakteriális Hidratáló Emulzió

AOK First Beauty Ápoló Antibakteriális Hidratáló Emulzió
2015. január 17.

Én nappalra könnyű hidratálót használok,csak éjszakára ránctalanítót és nekem az AOK termék utánozta a fiatal bőr hatást a legjobban.Ezt akkor vettem meg mikor az addig használt AOK nappali normál krémem elfogyott a Müller polcain.
Kicsit aggódtam is,mert azt hittem nem fogja beszívni a bőröm.
Ehhez képest még szebb fényű bőrtónust ad,mint az eddigi,úgyhogy ezt fogom újra megvenni.Eddig még nem próbáltam a ránctalanító krémeit,de most már azokat is kipróbálom annyira meg vagyok elégedve az eredménnyel.
Megmondom őszintén nem vagyok annyira megelégedve a drága ránctalanító krémekkel.Illetve a ránctalanító hatásukkal meg vagyok,de sokuk egy kis öreges-matt tónust ad a bőrnek,amellett,hogy általában halványítanak is.Eddig az AOKban találtam meg azt a nem zsíros,hanem fiatalos,lágy fényt,amit kerestem.