linduci

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Jimjams Beauty Pórustisztító Tapasz - Epres

Jimjams Beauty Pórustisztító Tapasz - Epres
2019. augusztus 3.

Csalódás volt. A kéket jól funkcionált, ez viszont semmit nem szedett ki, pedig ez volt a drágább. Maradok a kék verziónál.

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre

Uriage Hyseac SOS Paté Paszta Pattanásos Bőrre
2018. október 29.

Nekem elég agresszív pattanásaim vannak mindenhol, 36 évesen már rengeteg "ellenszérumot" és csodakezelést kipróbáltam, idáig ez volt a legjobb. Vannak azok a göbös, jó nagy és kinyomhatatlan pattanásaim, amikben nincs semmi, és hetekig ott vannak, fájnak, pirosak, a végén már majdnem 2 cm átmérőjűek, de semmit nem tudok velük kezdeni. Ezekkel sajnos ez sem tudott elbánni, ugyanúgy hetekig ott vannak, ugyanúgy kinyomhatatlanok, nőnek és fájnak. De az "érlelhetőeket" szépen "készre érlelte", és utána már csak az volt a dolgom, hogy a stickkel leszárítsam, eltüntessem. Nem vártam tőle csodát, hiszen majdnem 3 évtizede vannak pattanásaim (PCOS, IR, és pajzsmirigy alulműködés miatt), de a tőle legjobbat megtette, legalábbis az eddigi csodakezelések és termékek közül a leghatékonyabb ez volt.

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2018. október 28.

Glamour napokon táraztam be belőle. Az első alkalommal nem voltam megelégedve vele, mert hiába a vizezés, az orrhajlatban szétvált a bőrömtől.
Most máslodikra rafináltabb voltam. A két végéből levágtam 1-1 kis részt, és csak azokat tettem az orrom egyik és másik feléhez. A maradékot pedig ahogy szokás, rá az orromra. Végre kétoldalt az orrhajlatnál kiszedte azokat, amiket előtte nem sikerült, nagyon örülök! Szépen teszi a dolgát, és örülök, hogy van belőle 8 dobozom még! :)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2018. április 16.

Két napja használom, féláron sikerült hozzájutnom a Glamour napokon. Eddig nagyon elégedett vagyok vele. Ritkán sminkek, inkább az utcai kosz leszedése miatt vettem meg. 36 évesen még mindig vannak pattanásaim, de közben meg száraz is a bőröm. Ezért valami olyan kellett, ami nem szárít, ugyanakkor jól tisztít és lemossa a lehetséges pattiképző szennyeződéseket, és valamennyire azért mégis hidratál és tonizál egyben. Azt hiszem, megtaláltam. :) Ha egy kicsit többet fogom használni, akkor ismét írok a hosszabb távú eredményekről, mert az én bőröm extra kényes a szárazsággal, a mitesszererekkel és pattanásokkal. Ha ezzel megbirkózik, akkor nagyon jól jártam!

Parodontax Soft Fogkefe

Parodontax Soft Fogkefe
2018. április 2.

Curaproxos fogkefe után váltottam erre. A Curaprox is nagyon kíméletes és puha volt, imádtam, ez viszont.... Miután visszatértem a Curaproxra (vagy másra) ez fényévekre volt a puhaságával. Viszont a sörtéinek a számát kevésnek érzem. Olyan, mintha gyerekeknek való fogkefe lenne. De ha jól csinálja az ember (remélem én jól használom) akkor jól tisztít a kevés sörte ellenére is. Eddig ez vert inden fogkefét.

Oral-B Pro Expert Clinic Line Fogselyem

Oral-B Pro Expert Clinic Line Fogselyem
2018. április 2.

Eddigi legjobb választásom a fogselymek közül! Akciós áron mindig betankolok belőle, és van az a rozmáros -10-es kupon, azt is használom, úgy már tűrhető az ára.

Oral-B Essential Floss Fogselyem

Oral-B Essential Floss Fogselyem
2018. április 2.

Összehasonlítva a szürkével a kettő ég és föld. Ez nagyon vékony, szálasodik, és valahogy nem érzem, hogy tiszták lennének a fogaim utána.

Avon Foot Works Lavender Intensive Treatment Cream

Avon Foot Works Lavender Intensive Treatment Cream
2017. február 19.

Nekem már más a tégelyen a matrica, de u.az a krém, és nagyon szeretem! 1-2 éjszaka alatt csodát tesz, az illata pedig mesés!

Avon True Szemkontúrceruza

Avon True Szemkontúrceruza
2015. január 3.

Meglepő ez a rengeteg jó vélemény! Spirállal együtt akciós volt gondoltam beruházok egyre. Először nagyon tetszett a színe, de mikor fél óra múlva már az összes a szemem alatt volt annyira mégsem.

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál
2015. január 3.

Az első spirál, amit jó szívvel használok, mert eddig pár óra múlva mindig pandamaci effektus volt. A hatás nem drámai, de marad a helyén az összes festék, így megéri!