Linette92

Regisztráció dátuma: 2014. november 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cattier Songe Fleuri Bio Éjszakai Regeneráló Krém

Cattier Songe Fleuri Bio Éjszakai Regeneráló Krém
2016. március 23.

Nagyon kellemes krém, nagyon kevés elég belőle, hogy az egész arcot be tudjuk kenni vele, így sokáig tart az 50 ml. Reggel a bőröm rugalmas és sima tőle.

La Roche-Posay Nutritic Ajakápoló

La Roche-Posay Nutritic Ajakápoló
2016. január 23.

Nem vagyok tőle elragadtatva, nekem nem segített a cserepes ajkaimon, főleg így tél idején.

Caudalie Vinosource S.O.S Morning Eye Rescue

Caudalie Vinosource S.O.S Morning Eye Rescue
2016. január 23.

A szemkörnyékem eléggé be volt gyulladva, állandóan égett és ez a krém két nap alatt megnyugtatta. Meg vagyok vele elégedve.

Mixa Anti-Imperfection Mattító Micellás Víz

Mixa Anti-Imperfection Mattító Micellás Víz
2016. január 23.

Nagyon szeretem, ez az első micellás víz amit nem gyógyszertárban vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Cien Arclemosó Gél

Cien Arclemosó Gél
2015. június 14.

Egy nagyon kellemes meglepetés, kiválóan tisztít, igaz nem habzik, de még a drága gyógyszertári lemosókkal is felveszi a versenyt. Nekem ez a mostani nagy kedvencem!

Noreva Laboratories Zeniac LP

Noreva Laboratories Zeniac LP
2015. április 25.

Ezt a krémet nappalra használom, eléggé szárít így kell rá egy könnyű hidratálókrém. Viszont, nagyon hatásos és tényleg egész napra matt marad az arcom, ami előtte elképzelhetetlen volt. Egy kicsit hátulütő hogy az első héten rengeteg pattanást hoz ki (amik gond nélkül elmúlnak), és mindenképpen kell rá egy jó fényvédőkrém nyáron, mert fényérzékeny az egyik összetevője. Csak azok sokkolják vele a bőrüket akiknek valóban szüksége van rá, mert ez nem egy könnyű kis kezelés.

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém
2015. április 1.

A homlokommal nem birkózik meg ez sem, de de az arcom többi részét mattítja és nagyon kellemes érzetet hagy maga után. Engem meggyőzött és a gyakori akciók miatt elég jó áron jutok hozzá.

Yves Rocher Sebo Végétal Mattító Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Mattító Arcápoló Zselés Krém
2015. április 1.

Sajnos semmilyen mattító hatása nincs az arcomon, így éjszakai krémként fejezem be, hátha hosszú távon lesz hatása a zsírkibocsátásomra.

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik

Neutrogena Visibly Clear Mitesszereltávolító Tonik
2015. március 21.

Én lokálisan használom a pattanásokra, az orromra és az arcomra ahol a pórusaim ki vannak tágulva. Így elviselhető, de az alkohol megcsípi még az én zsíros bőrömet is.

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2015. március 6.

A pórusaimmal nem csinált semmit, de az én fő problémám, az a csillogás (képes vagyok percekkel a lemosás-hidratálás után csillogni). Minden mattítót kipróbáltam már szinte, olcsótól a drágáig, már majdnem feladtam, amikor ezt a krémet megtaláltam. A mattító hatása teljesen lenyűgöző, nem tudok mást mondani, nem hittem volna, hogy valaha valami képes lesz 6-7 óráig megakadályozni a zsírosodást. Ezért jár neki az 5 csillag még akkor is ha a pórusaim még mindig látszódnak.
Nem érdemes reggel-este használni, mert túlszárítja a bőrt. Elég reggel használni.