Lini

Regisztráció dátuma: 2011. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

La Roche-Posay Termálvíz Spray

La Roche-Posay Termálvíz Spray
2014. április 11.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a spray-t, nem bántam meg. Korábban a Vichy hasonló termékét használtam. Azt is szerettem, de ezt jobbnak érzem. Puha és selymes tapintású lesz tőle a bőröm. Már három kiszerelésben kapható, a közepes méretűt (150 g) vettem akciósan 1600 Ft-ért, egész nyáron fújkálhatom, nem kell vele spórolni, mert kiadós adag. Elég vízhiányos, száraz a bőröm, s pillanatok alatt beszívja a permetet. Irritációt nem okoz, illata nincs, érzékeny bőrre is ideális.

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++

Missha All Around Safe Block Essence Sun SPF45 / PA+++
2014. március 29.

Nagyon lágy, a naptejhez hasonló folyékony a textúrája. Hamar beszívódik a bőrbe és nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, puha, selymes tapintású az arcom. Elég jól hidratál. Felvitel után természetes fénye van a bőrnek. Akit ez zavar, púderrel orvosolhatja ezt a "problémát". Felvitel után még egy ideig érződik az illata, enyhe virágos, citrusos. Smink alá is tökéletes. Nem irritál, és az elég magas fényvédelem miatt máris a kedvencem. Ebay-ről rendeltem top-dealer eladótól. Pigmentfoltos és száraz bőröm van, nekem bevált ez a fényvédő, nem cserélem le.

Avon Planet Spa Provance-i Levendula és Jázmin Tisztító Arcmaszk

Avon Planet Spa Provance-i Levendula és Jázmin Tisztító Arcmaszk
2013. november 1.

Az illata kellemes. Kicsit sűrű a gél, gyorsan kell dolgozni vele. Lehúzás után kellemetlenül feszítette az amúgy is száraz bőrömet, de puha és selymes tapintásúvá tette. Nem rossz, de ha elfogy nem veszem újra.

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter
2013. augusztus 27.

Nagyon jó az állaga, ápol, színez, minden jó lenne, csak hát kicsit soknak találom a csillámokat. Így max. alkalmi sminkhez tudom elképzelni, ahhoz meg kicsit drága, hogy csak hébe-hóba használjam. Akciósan 2000-ért vettem a Rossmannban, a 008 Hug Me árnyalatot vettem meg. Úgy láttam a többi színben is van csillám rendesen, így más márka hasonló termékét fogom beszerezni. Simán 5 csillag lehetne, de így csak 4-et ér meg nekem.

Oriflame Pure Nature Korrektor

Oriflame Pure Nature Korrektor
2013. július 21.

A zöld része nagyon jó, hamar leviszi a gyulladást, pattanásokat. Látványos. A korrektor része nem az én színem, de sebaj.

Nivea Hydro Care Sampon

Nivea Hydro Care Sampon
2013. július 19.

Én is mintát használtam. Viszont nekem annyira bevált ez a sampon, hogy megvettem nagy kiszerelésben. Nem nehezíti el a hajam, puha de nem lapul le. Az illata is tetszik. Egy darabig biztos nem cserélem le, újra fogom vásárolni. Vékony szálú hajam van, ami töredezésre hajlamos.

Schauma Fito-Koffein Hajápoló Spray

Schauma Fito-Koffein Hajápoló Spray
2013. június 30.

Az illata nagyon kellemes. Jó balzsam, ad egy kis tartást a vékony hajamnak, nem zsírosít. Korpásodást még nem észleltem. Ha hosszabb távon is ilyen marad a hatása, újra fogom vásárolni. Lehet a sampont is be fogom szerezni hozzá, ha elfogy a mostani.

Sleek Blush By 3 Vegan Arcpír Paletta

Sleek Blush By 3 Vegan Arcpír Paletta
2013. június 29.

A Lace, a Sugar és az új limitált Candy pirosító paletta van a birtokomban, egyik jobb, mint a másik. A szokásos Sleek minőség, erős pigmentáltság jellemző rájuk. Még tervben van a Pumpkin és a Flame is, azokat majd ősszel, télen fogom használni. Imádom a pirosítókat, ezek pedig kivétel nélkül mind kiválóak, ár-érték arányban verhetetlen termékek.

L'Oréal Revitalift Laser X3 Renew Super Serum

L'Oréal Revitalift Laser X3 Renew Super Serum
2013. június 29.

A Laser Serum nagyon bevált. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet felszívódás után. Smink alá is jó. Selymes tapintású a bőr, a pórusok kevésbé láthatóak. Enyhén fényes, egészséges arcot eredményez, nem matt. Talán emiatt is tűnik frissebbnek a bőr. Más szérumot még nem próbáltam, de egy darabig nem próbálkozom, maradok ennél.

Avon Többfunkciós Körömreszelő

Avon Többfunkciós Körömreszelő
2013. június 9.

A munkahelyemen a fiókomban tárolom, így nap közben ha szükség van rá, egyből kéznél egy többfunkciós eszköz. A reszelője nekem bevált, ritkán használom (csak beszakadások, hibák javítására), kopást még nem vettem észre. A polírozója gyenge, a vágó rész rendben van. Semmi extra, de arra amire nekem kell, tökéletesen megfelel.