linszu

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Tarte Lights Camera Lashes 4-In-1 Mascara

Tarte Lights Camera Lashes 4-In-1 Mascara
2020. május 21.

Nagyon szeretem, a feje puha és sűrű, iszonyú természetes hatása van felvitel után a pillákon, szépen szétválasztja őket és egyenletesen viszi fel a festéket.

Tarte Maneater Voluptuous Mascara

Tarte Maneater Voluptuous Mascara
2020. május 21.

Számomra az applikátora szörnyű. Nagyon szúr, durva. Lehet óriási, dús szempillákon működik böködés nélkül, én viszont sosem tudtam úgy használni, hogy ne legyen kellemetlen, akármilyen óvatosan is próbáltam.

dr Botanicals Po Pomegranate Superfood Regenerating Sleeping Mask

dr Botanicals Po Pomegranate Superfood Regenerating Sleeping Mask
2020. május 21.

Körülbelül heti egyszer használtam éjszakára. Vékony rétegben kentem fel, viszonylag hamar megszárad a bőrön egy fehéres réteget hagyva és még reggel is fenn van belőle valamennyi. Érzetre olyan, mintha testápoló lenne az arcomon, ami nekem akar beszívódni. Nem irritált, az illata finom, enyhe. Nem rossz, bár nem szeretem ezeket az éjszakai pakolásokat annyira.

dr Botanicals Hemp Infused Natural Nutrition Moisturiser

dr Botanicals Hemp Infused Natural Nutrition Moisturiser
2020. május 21.

Azt hiszem Look Fantastic dobozban kaptam tubusos verziót és nagyon szerettem. Felvitel után mattosított, ami egyáltalán nem zavart annak ellenére, hogy jobb szeretem, ha van egy minimum természetes fénye az arcomnak. Jól hidratált, nem okozott pattanásokat, irritációt.

Goldfaden MD Doctor's Scrub Ruby Crystal Microderm Exfoliator

Goldfaden MD Doctor's Scrub Ruby Crystal Microderm Exfoliator
2020. május 19.

Először csak egy kis mintám volt belőle, aminek már az illatába beleszerettem. Később rendeltem belőle egy kisebb "utazó" kiszerelést és azt használom.
Egy időben kísérleteztem kémiai hámlasztókkal, amik mindig problémát okoztak a bőrömön, főleg pattanások formájában. Maradtam a fizikai hámlasztóknál és ez nekem nagyon bevált.
Ebben az arcradírban a kristályok finomak, nem karcolják és bántják úgy a bőrt. Nem irritál, nem szárít, használat után nagyon puha az arcom. Heti egyszer használom és nagyon elégedett vagyok vele.
Azt még megjegyezném, hogy alapos öblítést igényel, mert tényleg nagyon finomak a kristályok benne és főleg a szemöldökben könnyen benne marad (:

Jurlique Nourishing Cleansing Oil

Jurlique Nourishing Cleansing Oil
2020. május 18.

Egy kicsike flakonnal van belőle és első lépésként használom az esti arctisztításnál, hogy a sminkem (főleg szem) nagy részétől megszabadítson. Egy kicsikét nyomok nedves ujjakra és finoman eloszlatom először a szememen, majd az egész arcomon. Szépen oldja az alapozót, szemöldökfestéket is. A szememen nem okoz irritációt, nem csíp, finoman távolít el róla mindent.
Vízzel le lehet öblíteni, a bőröm puha marad, de hagy rajta egy halovány vajas érzetű réteget. Mivel ez a termék csak első lépés, nem bánom.
Tartalmaz parfümöt (naturális esszenciális olajból nyert), de nem irritál és enyhe az illata.
Nagyon meg vagyok vele elégedve, erősen gondolkodom a teljes, 200 ml megvásárlásán.

Mudmasky Leave-Me-On Winter Mask

Mudmasky Leave-Me-On Winter Mask
2020. május 18.

Glossybox-ban kaptam egy pár hónapja és elég sokat használtam már belőle, hogy véleményt tudjak alkotni róla. Volt már dolgom a márkának egy másik maszkjával is, aminek inkább gélesebb állaga volt, ennek kifejezetten krémes.
A márka oldalán azt olvasni, hogy napközbeni használatra ajánlja. Én, mivel ez egy maszk, estére próbáltam ki először, vékony rétegben, de elképzelhetetlennek tartom, hogy én ezt nappal, mint hidratálót az arcomra kenjem.
Nem igazán látszódik, hogy a bőrön van, de érezni lehet, hogy ül az arcon és nem szívódik be, reggel is érzem, hogy ott van. Sokan arról számoltak be, hogy hidratálónak is elmegy simán, én továbbra is éjszakára kenem fel.
A hidratáló hatása megvan, bár nem vagyok elájulva tőle, főleg ha az eredeti árát nézzük.
A lepontozást azért kapja, mert miután megtisztítom az arcom és felviszem ezt a krémet, érzek enyhe irritációt. Lehet, hogy a parfüm az oka. Nem zavaró, vagy elviselhetetlen, nem pirosodik ki a bőröm tőle, csupán egy pár percig tart.

Omorovicza Tisztító Hab

Omorovicza Tisztító Hab
2020. május 13.

Beauty box-ban kaptam, épp egy hete kezdtem használni. Az illata, állaga kellemes, én első lépésként használom, hogy leolvassza az alapozót, egyebeket. A szememet kerülöm, mert csípi. Nedves kézzel oszlatok el a bőrömön kicsit több, mint egy borsónyit. Ahhoz elég, hogy a nagyját leszedje a sminkemnek. Valószínűleg befejező lépésként kéne használnom, de abból megvan a kedvencem és nem szeretném lecserélni.
Nem vettem észre szárító hatást, de nem is bánnám, mivel utána hidratálok.
Tényleg kellemes termék. Ha valaki úgy gondolja, mindenképp utolsó lépésként kéne tisztítanom vele, kommenteljen, lehet, hogy még jobb irányba húzná a véleményem.

Caudalie Premier Cru Szemkrém

Caudalie Premier Cru Szemkrém
2020. május 13.

Mini kiszerelésem van egy beauty box-ból és használom már egy ideje. Először a nappali rutinom részeként kentem a szemem alá, de mivel úgy vettem észre, hogy smink alatt nem viselkedik, áttettem estére, alváshoz a használatát.
Nálam nem okozott irritációt, azt kiemelném, habár sokszor érzékeny a bőröm. Az állaga sűrű, nekem elég egy nagyon pici. Nehezen szívódik fel és nem vettem észre extra hidratáló-erőt.
A termékleírás valami ilyesmit ígér "instant ragyogás, finom ráncok azonnali optikai csökkentése, a szemkörnyéket hidratálja, kisimítja és feszesíti, miközben a parfümmentes formula nem gyengéden bánik az érzékeny bőrrel".
Lepontozom, mert nem vettem észre semmilyen változást, annyit sem, hogy extra hidratációt biztosítana. De a legfőbb indokom, hogy felé sminkelni eléggé nehéz volt, mert bármit kentem felé, bárhogyan, mintha a krémréteg felvált volna darabosan, pont mintha papírt radíroztam volna.

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2020. május 2.

Akartam egy alapozót a márkától és mivel erről mindenki csodás dolgokat zengett, erre esett a választásom. Fedést nem vártam tőle, ragyogó bőrre áhítoztam, amit mindenki ígért. Lehet, hogy a sminkes szakmában ez egy alap kellék, nekem semmit nem változtatott az arcomon pozitív irányban. Sem egészséges ragyogást, sem színkiegyenlítést, semmit. Az arcbőröm ugyanolyan, mint a használata után, egy kicsit rózsásabb (habár c1 pont a melegebb árnyalat tudtommal). Plusz látszik, hogy valami van az arcomon, megül a ráncokban és ott is marad, nem flexibilis. Megtartottam és a cover fx custom droppal keverve használom, hogy legyen fedése, illetve melegebb legyen az árnyalat.