Lipiv04

Regisztráció dátuma: 2017. december 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. december 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2018. március 23.

Kicsit szárítja a kezem, ha sokat használom, de nagyon szeretem. Jelenleg a jázminos változatot vásároltam meg, és hamar a kedvencem lett.
Nagyon jó illata van. Egyetlen hátránya, hgoy gyenge a kupakja és sokszor letörik, vagy kinyílik magától, folyt már bele a táskámba, ezért csak 4*.

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20
2018. március 7.

Kicsit zsíros, de szépen fed és az ára is jó.

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15
2018. március 7.

Tőlem sajnos csak 1 csillag, annyira nehéz és zsíros az állaga, hogy teljesen eltömítette pár alkalom után a pórusaimat, és azóta is próbálok megszabadulni az óriási gyulladt pattanásoktól, amit okozott. (Igen lemostam lefekvés előtt, igen több esélyt is adtam neki mielőtt kidobtam, az én kombinált bőrömnek nem vált be:( )

Aromax Relaxa Testápoló Masszázsolaj Mandarin- és Levendula Illóolajjal

Aromax Relaxa Testápoló Masszázsolaj Mandarin- és Levendula Illóolajjal
2017. december 13.

Az illata telitalálat, sokáig elég, ár-érték arányban nagyon jó kis termék! Zuhanyzás után szoktuk magunkat bekenni vele, illetve hátmasszázshoz használom, sokáig tart, mire beszívódik, hidratáló ereje viszont nem túl intenzív, ezért a 4 csillag.

Aromax Egzotikus Masszázsolaj

Aromax Egzotikus Masszázsolaj
2017. december 13.

A többi Aromax olajnak jobb illata van, de ez sem rossz. Sokáig elég, jól beszívja a bőröm. Masszázshoz kiváló, hidratáló tulajdonsága miatt csak 3 csillag, nekem nem lett tőle puhább a bőröm sajnos.

The Body Shop Fuji Green Tea Shower Gel

The Body Shop Fuji Green Tea Shower Gel
2017. december 13.

Nagyon jó illata van, jó az állaga, ár-érték arányban kiváló termék. Alig vártam, hogy újra fürödhessek :D

L'Occitane Jázmin-Immortelle-Neroli Kézkrém

L'Occitane Jázmin-Immortelle-Neroli Kézkrém
2017. december 13.

Legkedvencebb kézkrémem valaha! Kicsit sűrű, de könnyen beszívódik a bőrbe, az illata egyenesen szerelem, nálam telitalálat, másoknak talán kicsit erős. Kevés is elég belőle, rendszeres használat mellett tökéletesen hidratál. Teljes mértékben megéri az árát.

L'Occitane Jázmin-Immortelle-Neroli Ajakbalzsam

L'Occitane Jázmin-Immortelle-Neroli Ajakbalzsam
2017. december 13.

Odavagyok ennek a szériának az illatáért, de ez az ajakbalzsam nekem nem vált be. Túl ragadós lesz tőle a szám, nem hidratál eléggé, nem szívódik be rendesen. Ha nagyon picit használok, akkor is egy idő után összeragad a szám, és furcsa érzés.

L'Occitane Immortelle Brightening Cleansing Foam

L'Occitane Immortelle Brightening Cleansing Foam
2017. december 13.

Teli találat! Nagyon jól tisztít, jó a hab állaga, könnyű eloszlatni, az illata egyszerűen fantasztikus. A bőrömet nagyon tisztának éreztem a használata után, pattanások sem jöttek a rendszeres használatakor, csak ajánlani tudom!

The Body Shop Spiced Apple Tusfürdő

The Body Shop Spiced Apple Tusfürdő
2017. december 13.

Nagyon jól habzik, az illata is kellemes, nem túl erős, nem mű, az én bőrömre sajnos nem volt a legjobb, de nagyon jó termék.