lipstick

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Oriflame Volume Build Rétegezhető Szempilladúsító Spirál

Oriflame Volume Build Rétegezhető Szempilladúsító Spirál
2013. május 5.

Nekem alapból hosszú szempilláim vannak, ez a spirál szépen kiemeli őket. Rétegezni nagyon jól, lehet, nem csomósodik. Viszont nekem nem dúsít, csak hosszabbít, elég jó áron rendeltem a katalógusból.

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting
2013. február 25.

Néhány napja, hosszas várakozás után végre rávettem magam, hogy megvegyem. Az egyik legjobb döntés volt, hogy végre rászántam magam. Ugye két árnyalatban lehet megvenni, az egyik a sárgás bőrtónusúaknak, a másik pedig a rózsaszín bőrtónusúaknak. Én a sárga kategóriába tartozom, tehát azt vettem meg, azt hiszem az a 010-es árnyalat :) Úgy használom, hogy alapozás előtt és utána, mert így tökéletes az eredmény, de hétköznapokon csak egy rétegben. A tartósságáról annyit, hogy hozzászoktam ahhoz, hogy időnként újra felrakom szemalatti karikákra a korrektort, így történt ez ma is, de aztán rájöttem, hogy mostantól bátran befejezhetem ezt a szokást, mert hosszú órák után is ugyanolyan szépen fed és egyáltalán nem kopik le!! A ráncokba nem ül bele, ennek is köszönhető, hogy a fedése szinte hibátlan. Nagyon jól eltünteti a piros és lila foltokat és a hajszálereket is amik átlátszódnak a vékony bőr alatt. Összesen 850 forintot fizettem érte, szóval nagyon megérte. :))

Lovely False Lashes Szempillaspirál

Lovely False Lashes Szempillaspirál
2013. február 24.

Tegnap sikerült megszereznem, azt hiszem 500 forint körül lehetett az ára. 2 perce festettem ki vele a szempillámat, azt kell hogy mondjam nagyon meg vagyok vele elégedve. Hosszabbít, dúsít szép fekete pillákat kaptam. Nekem a csomagolása Maybelline szempillaspirálokra hajaz, de sebaj nagyon szép darab. Egyébként a Lovelys szempillaspirálok a kedvenceim, ez a harmadik darabom, mindegyiket imádom.

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő
2013. február 6.

Imádom! Cuki barátnőimtől kaptam egy szettet ajándékba. Van benne ajakápoló, egy ilyen tusfürdő és testvaj. Az illatuk mesés és jól hidratálnak.

Olvass tovább a blogon: http://fruandlina.blogspot.hu/2013/02/ziaja-kokuszos-termekcsalad.html

Oriflame Very Me Pink Me Ajakfény

Oriflame Very Me Pink Me Ajakfény
2013. január 27.

Nekem nem nagyon tetszik, általában halvány és rózsaszín árnyalatokat viselek, de az én számon ez már majdnem vörösbe megy át, pedig nagyon világos a szám alapszíne. Miután felkenem egy rövid ideig csillog utána mattá válik és beszívja a szám, (a színe megmarad, mintha befestené) amit nem lehet eltüntetni, csak akkor jön le ha miután lekopott.

NYC All Day Long Alapozó

NYC All Day Long Alapozó
2013. január 27.

Öszintén nem értem ezt a sok negatív véleményt. Eredetileg nem ezért az alapozóért indultam az üzletbe, de barátnőm rátalált és nagyon megtetszett a csomagolása is ráadásul nagyon jó árban kapható. Hosszas tanácskozás után kiválasztottuk az árnyalatot. Nagyon gyorsan felszívódik, építhető, egyenletesen eloszlatható és nekem nagyon bevált a fedőképessége is. Ami meglepett, hogy mattít is de azért nem 14 órán át. Púderrel és korrektorral 7-8 óraig kibirja. :)

UPDATE: Nagyon meglepődtem de egy hónap után nekem is nagyon besűrűsödött és rengeteget vesztett a fedőképességéből is :(

Wella Pro Series Moisture Balzsam

Wella Pro Series Moisture Balzsam
2013. január 19.

Ez a kedvenc balzsamom és ráadásul nagyon olcsó :)
képek a blogon :) http://fruandlina.blogspot.hu

Laura Biagiotti Due Donna EDP

Laura Biagiotti Due Donna EDP
2013. január 6.

Isteni illata van! Nagyon tartós, kiváló minőségű parfüm!

Halle Berry Halle

Halle Berry Halle
2013. január 4.

Ma megvettem a Dm-ben, 3000 valamennyi volt, akciósan.
15 ml, úgyhogy elég kicsi, de nagyon tartós! 1-2 fújás elég és elkísér egész nap, körülölel. Imádom! Édes illat, rajtam amikor 'csendesedik' akkor lesz igazán isteni, egyfajta melegséget sugároz.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2013. január 4.

Szerintem rá bátran állíthatom, hogy csodaszer! Először a szemöldökömön alkalmaztam, minden este, kb. 2 hétig, utána abba hagytam a használatát, mert elértem a kívánt eredményt (azóta is hosszabb, dúsabb a szemöldököm). A szempilláimra is két hétig mindennap kentem, majd heti 2 alkalomra csökkentettem, itt is gyorsan észrevehető a növekedés. Hajra még nem próbáltam, tudtok valami módszert ajánlani? Nektek mi vált be a legjobban?
www.fruandlina.blogspot.hu