lipstick

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'oreal Professionel Absolut Repair Hajpakolás

L'oreal Professionel Absolut Repair Hajpakolás
2013. január 3.

Nagyon tetszik a hatása, megelőlegezek neki egy 5-t, egyszeri használat után!
Részletesen vélemény: http://fruandlina.blogspot.hu/ :))

B. U. Rockmantic Dezodor

B. U. Rockmantic Dezodor
2013. január 3.

Kaptam egy ilyet a barátnőmtől, nagyon megörültem, mert imádom az illatát. Én az illatát egész nap érzem, de mellette használom a Beyonce-s parfümömet is. Szerintem egyátalán nem tolakodó. Az izzadásgátlásról meg annyit, hogy napközben tökéletes, nyilván edzőteremben nem ér sokat, egy izzadásgátló sem, de az biztos, hogy a kellemtelen szagokat elfedi és csak a finom illatát érzetem.

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj
2013. január 2.

Ezelőtt Gliss Kur elixír használtam, ami jóval drágább ennél. De már nagyon kevés van benne, ezért kellet az utánpótlás. A krémmánia kutatásom során bukkantám rá erre.
Tegnap meg is vettük a barátnőmmel, rákentük a hajunkra már akkor nagyon szép lett tőle. Fényes, puha, minden ami kell. Kíváncsi vagyok hosszútávon hogy teljesít. Ami egy hatalmas pluszpont, hogy nem csak szilikon van benne, hanem értékes olajok is, mindezt 600 ft-ért!

Beyoncé Midnight Heat EDP

Beyoncé Midnight Heat EDP
2013. január 1.

Isteni illata van és tartós is. Édes illat, úgyhogy télre tökéletes nekem.

Lovely Spectacular Me Volume Szempillaspirál

Lovely Spectacular Me Volume Szempillaspirál
2012. december 31.

Megvettem 650 ft-ért, mert a sárga társa kifogyott és újat akartam kipróbálni.
Nos ez még jobban bevált, mint a sárga Lovely, a Maybelline, Avon, Rimmel stb.
Hogy miért is szeretem?
1. Fantasztikus ár
2. HATALMAS pillákat varázsol
3. jobb mint a drágább spirálok
4. több réteg után, sincs pókláb vagy csomókás hatás
5. nem pereg, egész nap (még egy izzasztó futás, edzés sem akadály
neki) a helyén marad

Miért nem szeretem? Egyelőre nincsenek negatív tapasztalataim.

Még mindig nem találtam ennél jobbat, pedig szempillaspirálból elég sok van itthon. Kedvenc és örök darab lett!

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2012. december 30.

Egy kedves barátnőmtől kaptam ajándékba egy ilyen körömlakkot, pont azt ami a képen látható. 2-3 rétegben kell felvinni, úgy nagyon szép színe lesz és már a harmadik napja van rajtam, kopásnak nyoma sincs. Eddig 5*.

Balea Best Age Elixír

Balea Best Age Elixír
2012. december 29.

Nagyon jó! Nő tőle a haj és könnyű használni! Nem utolsó szempont, hogy nem zsírosítja a hajamat. 1 tubus nekem kb. 1 hónapig volt elég, de szerencsére 2 van itthon. Mivel már sajnos a közeli dm-ben nincs így megvettem a Men Power tonikot.

Balea Tusfürdő Füge- és Csokoládéillattal

Balea Tusfürdő Füge- és Csokoládéillattal
2012. december 16.

Anyukámmal imádjuk! A második flakonnal vettem újra a napokban! Élvezetes vele a fürdés és nem szárít! És nagyon olcsó! 5*

Essence Show Your Feet Körömlakk

Essence Show Your Feet Körömlakk
2012. december 16.

Egy zöldet vettem, talán 150 ft-ért a Rossmannban. A kezeimre használom, nagyon tetszik a színe és hogy gyorsan megszárad. Ennyi pénzért ajándék volt!

Fleur de Santé Snow Pearl

Fleur de Santé Snow Pearl
2012. december 3.

Annyira szeretem ezt a parfümöt! Már több üveggel is elhasználtam. Nagyon szeretem másokon és magamon is. Kellemes, könnyed és minden évszakban imádom használni. :))