lipstick

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2012. október 28.

Ilyet apukám használt tavaly télen, amikor nagyon ki volt repedezve a szája. Én is bekentem vele és 1 éjszaka alatt megszüntette a problémát. Drága, de megéri megvenni, ráadásul az illata is isteni!

Avon Color Trend Ajakrúzs

Avon Color Trend Ajakrúzs
2012. október 27.

Nos, először nem tetszett ez a rúzs... de most már egyre jobban szeretem.
Krémes állagú és igényes a csomagolása, nagyon olcsó! Sokkal jobb, mint az előző széria.
Szép rózsaszínes színe van, természetes fényben élénk, viszont hétköznapokra is viselhető. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni. Egyelőre 5*.

Naomi Campbell EDT

Naomi Campbell EDT
2012. október 22.

Mamámnak vettünk ilyet ajándékba, Ő nagyon szerette. Ha megérzem mindig Ő jut eszembe. Nagyon szereti és még mindig van neki egy kicsi, szerintem is finom nőis illata van.

Elséve Full Restore 5 Újrafeltöltő Hajpakolás

Elséve Full Restore 5 Újrafeltöltő Hajpakolás
2012. október 21.

Nekem a full repair (5) van meg, ezt akartam megvenni, de valahogy összekevertem vagy elnéztem.Viszont most összehasonlítottam az összetevőiket és egy az egyben ugyanaz minden, szóval nem tudom miért van másik neve.
A hatásával én is megvagyok elégedve, szép, puha csillogó és kellemes illatú hajat varázsol.

Nivea Creme

Nivea Creme
2012. október 20.

Síeléskor kiszáradt, húzódó, piros arcbőrrel tértünk vissza a szállásra.
Szerencsére az egyik barátnőmnél volt ilyen krém és azzal kentük be az arcunkat, sőt még a szánkat is, mivel nagyon kirepedezett.
Extrém eseteknél, mint amilyen ez is volt, tökéletesen bevált, de nekem hétköznapra sok lenne. Megkapja az 5 csillagot, mert nem tudom mit csináltunk volna nélküle.

Eszter Körömlakklemosó Acetonmentes

Eszter Körömlakklemosó Acetonmentes
2012. október 1.

Hát ez szörnyű, ha lehetne 0 csillagot adnék.
Semmit nem csinál. Elfogyott itthon a jó körömlakk lemosóm, így most ezzel szenvedek. :(

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2012. szeptember 26.

Calvin Klein Ck One Shock For Her EDT

Calvin Klein Ck One Shock For Her EDT
2012. szeptember 24.

Valóban nagyon jó illata.
Kifújtam a csuklómra és amikor kiértem a boltból meg akartam mutatni anyának is, hogy ezt az illatot szeretném a fa alá, de már kb. 2-3 óra múlva semmit nem éreztem belőle, úgyhogy lemondtam róla. De a 4 csillagot megkapja, az üvege és az illata miatt.

Gin Tonic Happy Hour Women EDT

Gin Tonic Happy Hour Women EDT
2012. szeptember 24.

A Müllerben vettem 1000 ft-ra leértékelve! Tetszik az üvege és a illata is. Édes-friss illat.

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet
2012. szeptember 9.

Én is megvettem, az akciós újságból és imádom! Előtte volt már almás testpermetem is, meg tejes-mézes.... de ez mindegyiket maga mögé utasítja. Remélem visszahozzák vagy legalább lesz még az akciós szórólapban.