lipstick

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Manhattan Clearface Natural Mat Make-up (régi)

Manhattan Clearface Natural Mat Make-up (régi)
2012. szeptember 1.

Ma vettem meg a Dm-ben, mert szükségem volt egy alapozóra vagy színezett hidratálóra ami 2000 ft alatt van és lehetőleg ne kelljen mellé púdert használni.
Jelentem: MEGTALÁLTAM! :))
Persze a krémmánia segítségével, ugyanis vásárlás előtt elolvastam minden véleményt és erre esett a választásom. A 75 beige árnyalatot vettem meg, mert a másikat túl világosnak találtam. Gyönyörűen fed, nem is látszik hogy az arcomon van, olcsó és mattít, tehát nem kell púderezni. :)) Biztos, hogy újraveszem.
Mérföldekkel jobb mint a Garnier BB krémje.

MM Gold Kakaóvaj

MM Gold Kakaóvaj
2012. augusztus 26.

zsuzsó: Nagyon szépen köszönöm a választ! Már azóta elmentem a bioboltba és pont ugyanilyet kaptam!

Tetszik az illata, tele van vitaminokkal és jobb mint bármelyik testápoló amit eddig próbáltam!

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon
2012. augusztus 20.

Örültem, hogy találtam egy szilikon és parabén mentes sampon, ráadásul 400 ft volt. Mivel ezt most csak magamnak vettem, ezért sokáig elég is lesz.
Amikor megmostam vele a hajam, még tusolás közben tettem rá egy kis Pantene hajpakolást, aztán pedig Gliss Kur elixír a hajvégeimre . Szárítás után, szép fényes puha lett a hajam.
De sajnos nekem így se bírja ki a hajam 4 napig. A 3. napon már szárazsamponozok.
Ettől függetlenül nagyon jó samponnak tartom.

Listerine Stay White Antiszeptikus Szájvíz

Listerine Stay White Antiszeptikus Szájvíz
2012. augusztus 16.

Először használtam. Csíp, mar abban a félperben amíg öblögetek.. a könnyem is kicsordult. DE ilyen tisztának még nem éreztem a számat, és amint kiköptem elmúlt a csípés. Megelőlegezek neki egy 5-t.

Úgy vagyok vele, hogy nekem ez minden fogmosáshoz elengedhetetlen! Fehérített is! Marad az 5*.
Csak az első pár használatkor csíp, most már nem is könnyezek miatta.

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)

Essence Colour & Go Körömlakk (régi)
2012. augusztus 8.

Ma gyorsan beszaladtam a Rossmanba, gondoltam megújítom a körömlakkjaimat. Vettem egy Wake up! nevű narancsos árnyalatot. Nagyon tetszik a színe, igazi nyári! Gyorsan szárad és nekem egy rétegben is elég felkenni.

Nivea Visage Young Stay Clear! Tonik

Nivea Visage Young Stay Clear! Tonik
2012. augusztus 2.

Talán 1 éve vettem egy tubussal, de még több mint a fele megvan. Nem tudtam elhasználni, mert nem sokat ért aztán találtam más termékeket amik jobban beváltak.

Update: rákaptam a tonikozásra és mivel még volt itthon, gondoltam kipróbálom.... és láss csodát most működik. Pár cseppet viszek fel egy vattakorongra, így nagyon jó. Régebben szinte csucsogott tőle a vatta, ez lehetett a baj.

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Krém Sampon

Schauma Szupergyümölcs Tápláló  Krém Sampon
2012. augusztus 1.

A kedvencem az illata egyszerűen imádom, de jól tisztít és nem is szárit. Szép fényes lesz tőle a haj és a kedvező ára sem utolsó!

Jöttem updatelni, mert elhasználtam egy flakonnal :) Még mindig nagyon jó samponnak tartom, mert isteni az illata, tisztít és fényesít. A hajam sem zsírosodott tőle gyorsabban, de lehet azért mert mindig felhígítottam vízzel, így jobban is habzott. Marad az 5 csillag. :)

Beckham Signature

Beckham Signature
2012. július 30.

Az egyik barátnőmet ajándékoztam meg egy ilyennel, azonnal megtetszett az illata, ahogy kifújtam a kis papírcsíkra. Nőies csodálatos illat.
Elképzelhető, hogy meglepem vele magam. :)

Chanel Vitalumiere Aqua Alapozó

Chanel Vitalumiere Aqua Alapozó
2012. július 29.

Tökéletes fedés, tökéletesen alkalmazkodik a szín, remek a tartóssága, könnyen kenhető állag, kellemes illat és úgy vettem észre, h szépen rendbehozta az arcbőröm is! :)

Prada Candy

Prada Candy
2012. július 29.

Nekem nagyon tetszik. A legkellemesebb vattacukros/édes illat amit eddig használtam, tartós és kifejezetten tetszik az üvege! :)