lipstick

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Incandessence Parfüm

Avon Incandessence Parfüm
2012. július 29.

Már nagyon régóta mindig van itthon egy üvegcsével, nagyon kellemes intenzív illat.

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2012. július 29.

Nekem nagyon hasonlít a "Little White Dress"-re, ez is kellemes és nőies, anyukám régebben sokat használta, ezért mindig őt juttatja eszembe! :)

Avon Little White Dress

Avon Little White Dress
2012. július 29.

Tartós és nagyon nőies illat. Néha úgy érzem valami elegánsat kell felvegyek ahhoz, hogy magamra fújhassam! :)

Avon Christian Lacroix Nuit EDP

Avon Christian Lacroix Nuit EDP
2012. július 29.

Nekem nagyon tetszik, Nőies és elegáns illat, Nagyon tartós, első néhány percig tényleg bódítóan erős,de ez hamar elillan és után már csak az a kellemes illat marad mait annyira szeretek. :)

Avon Simply Because for Her

Avon Simply Because for Her
2012. július 29.

Kellemes, nyárias illat. Nem túl erős, mégis elég tartós! :)

Avon Bali Bliss

Avon Bali Bliss
2012. július 29.

Nagyon szerettem az illatát, kellemes és hétköznapi, Sajnálom, h már nem gyártják, mivel hamar elfogyott :(

Pink Cookie Love Forever

Pink Cookie Love Forever
2012. július 29.

Nagyon erős parfüm, de ennek ellenére nem tartós. Nem az a kellemes édes illat, túl intenzív, szinte már kaparja a torkom ahogy belélegzem :( A csomagolása viszont tetszik.

Adidas Happy Game

Adidas Happy Game
2012. július 29.

Nagyon kellemes az illata, ruhára fújva tartós, de a bőrömön nem sokáig érződik az illata. :)

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2012. július 29.

Nekem a kedvencem az összes Star Nature parfüm közül. Igaz, hogy nagyon erős az illata, de csak néhány percig, utána már kellemes és meglepően tartós. Lassan egy éve megvan, de szinte biztos, hogyha elfogy veszek még egyet! :)

Baba Habfürdő Lanolinos

Baba Habfürdő Lanolinos
2012. július 28.

Anyukám meglepte a családot, egy ilyen habfürdővel. Nos, nem tudom a többieknek mennyire vált be, ugyanis apukám minden mindegy alapon áll hozzá a tusfürdőkhöz, jó neki a pár száz forintos is meg a drágább is. . De nekem ez szárította a bőrömet és viszketett is. Inkább Dove és Fa azok hasonló áruak, de fantasztikusak.