lipstick

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Young Soft & Clear Mattierendes Make-Up

Balea Young Soft & Clear Mattierendes Make-Up
2012. július 28.

Nekem nagyon nem tetszik, mert nagyon olajos és az illata is kellemetlen. Nem nagyon van fedése, ill. könnyen elfolyik. Odaadtam anyukámnak neki bevált, mert száraz a bőre és nincs sok bőrhibája! :)

B.U. Rockmantic Natural Spray

B.U. Rockmantic Natural Spray
2012. július 28.

Nagyon-nagyon szeretem, már többször újra vásároltam. Szettben is kapható az ugyanolyan illatú tusfürdővel, amit együtt a Rossmann-ban 799 Ft-ért vettem! :)

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő
2012. július 28.

Nekem nagyon tetszik, mert kellemes az illata (nem túl parfümös) és nagyon puha és kellemes tapintású lesz tőle a bőröm! :)

Avon Scentini Plum Twist Kölni

Avon Scentini Plum Twist Kölni
2012. július 26.

Isteni illata van... a barátnőim közül is szinte mindenkinek van, egyformám imádjuk, emiatt pedig én is fújkáltam világnak és sajnos hamar elfogyott. Én speciel egy idő után nem éreztem semmit, viszont mások megjegyezték milyen finom illatom van.

MAC Pro Longwear Pirosító

MAC Pro Longwear Pirosító
2012. július 23.

A Mac termékeke azok amikben általában nem szoktam csalódni. Nagyon megrémültem amikor először használtam ezt a pirosítót, mert nagyon- nagyon pigmentált. Idővel megtanultam a lehető legkevesebbet felvinni így tökéletes a végeredmény, selymes tapintású és gyönyörűek a színek. Nem ajánlom azoknak akik szeretik gyorsan feldobni a sminket hosszú macera nélkül :)

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
2012. július 23.

Jól fed és könnyen eldolgozható a krémes állaga. Kellemes az illata. Nyárra nem ajánlom azoknak akiknek zsíros az arcbőre, mert magában is ad egy kis fényt/ csillogást az arcnak. Egyedüli hátrányként azt vettem észre, h közelről látszik , hogy a pórusokat nem tölti ki teljesen ezáltal látszódnak az apró mélyedések, de ez csak nagyon közelről látszik :)

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2012. július 23.

Nagyon kellemes parfüm, tartós de mégsem "pacsuli". Régen anyukám használt ilyet, de most vettem egyet én is és hihetetlen, de rengeteg emléket idéz fel egy illat. :)

Hawaiian Tropic After Sun Cooling Aloe Gel

Hawaiian Tropic After Sun Cooling Aloe Gel
2012. július 19.

Amióta beszereztem egy ilyet, azóta nem aggódom, h leégek, hiszen hihetetlenül hűsít és hidratál+ nyugtatja a bőrt. Nagyon kellemes az illata és abszolút könnyű, gyorsan beszívódik! :)

Garnier Natural Balzsam Sörélesztő És Gránátalma

Garnier Natural Balzsam Sörélesztő És Gránátalma
2012. július 19.

Imádtam az illatát és nagyon selymes tapintású hajat varázsolt.Viszonylag rendbe is hozta a töredezett hajvégeket. Azóta találtam jobb terméket, de az biztos, h megéri az árát. :)

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat
2012. július 18.

Azthiszem őt hívják csodaszernek! :) Receptre kapható.pattanásos, könnyen zsírosodó bőrre tökéletes, Már az első használat után látványos az eredmény! Néhány hónapig bírom nélküle utána mindig újra feliratok az orvossal egy adagnyit, Ajánlom mindenkinek aki szükségét érzi egy ilyennek! :)