lipstick

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Perfect Wear Extratartós Alapozó SPF15

Avon Perfect Wear Extratartós Alapozó SPF15
2012. július 18.

Visszasírom ezt az alapozót! Az Avon köreiben magasan leverte az összes többi alapozót a katalógusból. Annyira kellemes volt az illata és remekül mattította az arcom és a fedése hibátlan volt. Sajnos csak egy tubussal használhattam el, mert utána már soha többé nem találkoztam vele újra :(

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2012. július 18.

Őszintén mondom hatalmas csalódás volt számomra ez a krém! :( Az illata és az állaga valami isteni, de miután felkentem .....Fél óra is kevés volt, h rendesen beszívja, még azt se bánnám ha néhány óra után fényesedne át, de elég annyi idő, hogy átmenjek egyik szobából a másikba és már csillog az egész fejem. A színével nincs gond, mert a sötétebb árnyalat passzol a bőrszínemhez, de semmien hidratálást nem vettem észre. Sajnálattal közlöm, de ment a süllyesztőbe! :(

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus
2012. július 10.

Egyszerű felvinni és gyönyörűen mutat. Sajnos elég hamar elfolyik ami miatt előjön az a bizonyos 'pandaszem' :(

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs
2012. július 10.

Hidratál, tartós, szépek a színei és feltölti a kis 'ráncokat' a számon, Nagyon szeretem és az ára is nagyon remek! :)

e.l.f. Studio Bronzosító Paletta

e.l.f. Studio Bronzosító Paletta
2012. július 10.

Életem egyik legjobb bronzosító 'családja' :) Nagyon tartós és nem folyik el, beletapad az alapozóba még ilyen meleg időben is! :)

e.l.f. Hypershine Szájfény

e.l.f. Hypershine Szájfény
2012. július 10.

Gyönyörű színei vannak, nem a legtartósabbak, de azthiszem ennyi pénzért a legjobbak! :)

e.l.f. Minerals Szemhéjalapozó

e.l.f. Minerals Szemhéjalapozó
2012. július 10.

Nagyon szeretem, mert több órával is képes meghosszabbítani a smink élettartamát és nagyon egyszerű a felvitele :)

Finale Shampoo With Green Herb Extracts

Finale Shampoo With Green Herb Extracts
2012. július 10.

Régebben vettem, hogy ki tudjam vele mosni a sminkecseteket, mert annyira olcsó, hogy nem gondoltam, hogy másra is jó lenne. Egyszer elfogyott a samponom, de már minden bolt zárva volt, de hajat mosni persze muszáj :D Hát kipróbáltam ezt és életem legkellemesebb csalódása volt. Annyira selymes lett tőle a hajam és könnyen kifésülhető. Ajánlom mindenkinek. A Lidl-ben pár száz forintért be lehet szerezni! :)

Pantene Pro-V Triple Amino Intensive Repair Treatment - Hajpakolás

Pantene Pro-V Triple Amino Intensive Repair Treatment - Hajpakolás
2012. július 9.

Sikerült beszereznem a Dm-ben, bár majdnem elmentem mellette úgy eldugták.... :)
Az illata tipikus Pantene finom és nőies. A hatásával is meg vagyok elégedve, könnyű, puha és fényes hajt eredményez. Ráadásul könnyebb így adagolni, ezzel a tubusos verzióval, mint a tégelyessel.

Kylie Minogue Showtime

Kylie Minogue Showtime
2012. július 9.

Hűűűű... imádtam ezt az illatot!
Emlékszem általánosban erre gyűjtöttem és olyan boldognak és nagynak éreztem magamat amikor egyedül megvehettem a Douglasban! Aztán mindenki csak dicsérte és dicsérte.