lipstick

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Care 3 in 1 Cleanser Toner Moisturizer

Avon Care 3 in 1 Cleanser Toner Moisturizer
2012. július 9.

Mindennap tusolás közben ezzel mosom le az arcomat. Én szeretem, mert lehozza a sminket a szennyeződéseket. De azt ne várja senki, hogy mind három lépést le tudja rendezni!

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2012. július 9.

Hát mit mondjak.... átlagos sampon jól tisztított, de 2-3 nap alatt ugyanúgy bezsírosodott a hajam, mint a többi drogériás sampontól.
Az illata nem tetszett, viszont szép fényes és 'csúzsó' volt tőle a hajam.
Egynek jó volt, ráadásul akkora bödönt kapunk hogy a családnak elég volt 2-3 hónapig, ami nagy szó mert gyakran mosunk hajat és akkor nem spórolunk a samponnal.

Chanel Rouge Coco Shine Rúzs

Chanel Rouge Coco Shine Rúzs
2012. július 9.

Ajándékba kaptam, mert célozgattam rá, hogy örülnék egy ilyennek. Hát megkaptam.....és imádom, még a színét is eltalálták. Újra veszem, minden pénzt megér! :))

Oriflame Pure Nature Korrektor

Oriflame Pure Nature Korrektor
2012. július 9.

Nekem annyira nem jött be, pedig pozitívan álltam hozzá. A korrektor része nem fed valami jól, a szárító/zöld részénél sokkal jobbakat is gyártanak hasonló árkategóriában :)

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2012. július 9.

Nyáron sokszor használom ,mert nagyon könnyed/légies, de ha előjönnek a bőrhibák akkor sajnos mellőznöm kell, mert a fedése igen gyenge. Valószínűleg a vizes állaga miatt. Strandra is nagyon jó, mert vízálló és tartós :)

Lovely Color Mania Körömlakk

Lovely Color Mania Körömlakk
2012. július 9.

Nem nagyon szeretem a Lovely lakkokat, mert szörnyen sok idő mire megszáradnak és több réteg felvitele után sem garantált a tökéletes fedés, viszont az ára nagyon jó és az átlátszót ajánlom mindenkinek :)

Lovely Sunny Powder

Lovely Sunny Powder
2012. július 9.

Ezer forintért vettem és ezért a pénzért egy hatalmas adag jó minőségű bronzosítót kaptam :) Nem túl tartós és talán túl csillámos és talán a színe is túl narancsos, de ezek ellenére nagyon szeretem, mert jól pigmentált és csudi jó az illata. :)

Avon Bőrtónusjavító Korrektor

Avon Bőrtónusjavító Korrektor
2012. július 9.

Nagyon nagy reményekkel vettem meg, de sajnos hatalmas csalódás is volt. Nem fed semmit és ahhoz képest, h alig használtam el is fogyott gyorsan. Az ecsetrészét még mindig használom, mert korrektort felvinni vele egyszerű :)

Nivea Creme

Nivea Creme
2012. július 9.

A hidegben nagyon gyakran kiszárad a bőröm, de elég ez a krém, hogy mindenhol hidratáljam, mivel arcra és testre is nagyszerűen bevált. Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Síelésnél is ezt használtuk a barátnőimmel a kiszáradt szánkra és az arcunkra is.

Avon Planet Spa Afrikai Shea Vajas Lábápoló Krém

Avon Planet Spa Afrikai Shea Vajas Lábápoló Krém
2012. július 9.

Nagyon szeretem az édes illatát. Régebben mindig volt ilyenünk itthon. Puhává tette a száraz területeket. Elsősorban kézkrémnek használtam.