liptakzsofi

Regisztráció dátuma: 2015. július 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Planet Spa Herbal Steam Bath Hidratáló Testápoló Balzsam

Avon Planet Spa Herbal Steam Bath Hidratáló Testápoló Balzsam
2016. március 28.

Tavaly nyáron használtam, télen nem és most elővettem újra. A hidratálása nekem így tavasszal/nyáron elég, szeretem az illatát is, olyan felfrissítő. Gyorsan beszívódik, szerintem jó krém, bár ha azt nézem, hogy ennyi pénzért már lassan Neutrogena testápolókat lehet venni, akkor nem biztos, hogy megéri.

Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz

Avon Nutra Effects Micellás Arctisztító Víz
2016. február 28.

Kifejezetten szeretem. Én sminklemosó után használom a még megmaradt szennyeződések eltávolítása végett és frissebbnek, tisztábbnak érzem tőle az arcom. :)

Avon Silky Soft Musk EDT

Avon Silky Soft Musk EDT
2016. február 26.

Katalógusban nagyon tetszett és alig vártam, hogy megérkezzen, de most őszintén nem tudom, hogy mit gondolok róla, kicsit fullasztó így elsőre. Az üvege elég gagyi hatást nyújt, de 1350-ért jutottam hozzá és minden szívfájdalom nélkül elfújogatom hétköznapokra. Feltéve, hogy nem fulladok meg tőle :D

Avon Dazzling Moments EDT

Avon Dazzling Moments EDT
2016. február 25.

Ez a téli illatom, mindennapokra, nyáron valamiért nem vagyok oda érte. Tartóssága nem tökéletes, de én azért szoktam érezni néhány óráig. :)

Avon Luxe Alapozóecset

Avon Luxe Alapozóecset
2016. február 25.

Borzasztó.. alapozásra lehetetlenség használni, nem elég tömött, csak csíkoz.. 2 csillag, mert pirosító ecsetnek annál inkább beválik :D

Avon Nutra Effects Mattító Hidratáló Nappali Krém SPF15

Avon Nutra Effects Mattító Hidratáló Nappali Krém SPF15
2016. február 25.

Nem vagyok tőle hanyatt esve.. Elhasználgatom, mert jobb, mint a semmi, de volt már ennél hatásosabb arckrémem.. mattítani nem mattít.

Avon Skin So Soft Zuhanyzás Közbeni Hidratáló Testápoló

Avon Skin So Soft Zuhanyzás Közbeni Hidratáló Testápoló
2016. február 25.

Nem egy csodatermék és eredeti áron biztos nem vásárolnám meg, de arra jó, hogy néha, amikor nincs kedvem/időm testápolóval macerálni, akkor gyors bekenem magam fürdés közben és lemosom, így nem marad el a hidratálás. Viszont egy rendes testápolót nem tud helyettesíteni :(

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2016. február 25.

A peach flatters és a pure pink van meg, szeretem mindkettőt. Gyönyörűek a színei, rendesen fednek egy rétegben is és kontúrceruzával igen tartósak. Ár-érték arányban fantasztikus. :)

Avon Színmegújító Ajakrúzs

Avon Színmegújító Ajakrúzs
2016. február 24.

Szépek a színei és nagyon intenzívek, de lehetetlenség a katalógus színei alapján megtalálni a hozzánk illőt, ami nagyon dühít. Tartóssága 1-2 óra, de nekem az átlagos rúzsaim ennyit bírnak.

Avon Glow Barnító Gyöngyök

Avon Glow Barnító Gyöngyök
2016. február 24.

Nekem nem az igazi. Használható, de vannak sokkal jobb bronzosítók is, főleg ennyi pénzért. Macerás szépen eldolgozni, mert vagy nem látszik semmi vagy túl sötét a végeredmény. Kár érte, mert szeretem ezt a gyöngyös megoldást :(