little lady

Regisztráció dátuma: 2014. március 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Fructis Goodbye Damage Split-Ends Szérum (régi)

Fructis Goodbye Damage Split-Ends Szérum (régi)
2014. július 1.

A göndör hajamnak már nagyon kellett egy kis ápolás mert a vége már nagyon töredezett.A Rossmannban láttam,hogy le van árazva úgyhogy beledobtam a kosárba,megvettem,hazahoztam.Hajmosásnál ki is próbáltam nyomtam bele 3-szor (később kiderült,hogy 1-szeri nyomás is vígan elég..) felkentem és csak úgy ragyogott a hajam.Az illata csodás volt.Pár használat után már nem is töredezett a vége! Mivel egy nyomás elég az egész hajamra sokáig elég nekem.Csodaszer!

Essence Like A Walk In The Summer Rain

Essence Like A Walk In The Summer Rain
2014. április 24.

Volt egy kis időm végigszaglászni az alsó (olcsóbb) parfümöket a DM-ben.Ez meg a Spring-es tetszett a legjobban de végül erre döntöttem.Olyan szabad illat,mint mikor mentünk biciklizni egy nagy eső után a külvárosban.Imádom! Hát a tartósságával azért vitatkoznék. Fújtam egy kicsit a csuklómra és két óra múlva már alig éreztem.De a kicsi változatban simán belefér a táskába fújok egy kicsit és még két órát kibír.Megadom az ötöst.

Nivea Hand SOS Intenzív Kézkrém

Nivea Hand SOS Intenzív Kézkrém
2014. április 24.

Már nem gyártják? Ez meglepett mert a boltban még rengeteg van. Nagyon száraz a kezem.Nem tudom miért lett lepontozva ennyire szegény.Ezt nem a normális kezekre kell tenni..az fel sem tudja szívni már .Kipróbáltam és első használatra azonnal beszívódott.Sokat nem tettem úgyhogy szerencsére még sokáig elég.Én nagyon megvagyok elégedve. Ez az első kézkrém ami valóban felpuhította a kezem. Egyszerűen imádom. 50ml tényleg kevés és ennyi pénzért vehettem volna Neutrogena-t de hát ha teszi a hatását..akkor elfogadom.

Balea Pórustisztító Tapasz

Balea Pórustisztító Tapasz
2014. április 14.

Nagyon jó! Rengeteget kiszedett az orromból.Nehézkes leszedni de az eredmény nagyon jó! Kicsit drága a huzamosabb ideig való alkalmazásra de nagyon szeretem.Egyszer újraveszem,hogy tényleg kiszedje az összeset.Ha ez segít én úgy használtam,hogy gőzöltem egy picit a nózim.Bevizeztem rátettem a még vizes orromra, rányomkodtam, vártam míg rá nem szárad és mikor rászáradt levettem.Hú nagyon jó! Ára miatt viszont csak 4*

Essence Coverstick

Essence Coverstick
2014. április 11.

Enyém az első vélemény.Mily megtisztelő.Hát mit is írjak róla? 4-5 óra után megülnek a kis ráncocskákban a szemem alatt. Fedésre egész jó.Egy napot a suliban simán kibír."Ára miatt levonok egy csillagocskát."

Update:
Hát mióta megvettem a háromezer forintos korrektor stiftet és rájöttem,hogy semmivel se tud többet mint ez, egy kicsit megnagyobbodott a szemembe ez a kis korrektor.Igen,tényleg elfedi a karikákat.Jó mondjuk az enyémre nem tudom mennyi kéne,hogy tényleg láthatatlan legyen,még nem találtam meg azt a korrektort de tényleg halványít rajta.Azonban egyre jobban észlelem,hogy sokan mondják pár óra múlva,hogy van valami a szemed alatt.Kicsíkoz a korrektor..Ez nagyon idegesít.Ára is amúgy 600 Ft volt..Szóval adok neki egy 5 pontot.

For Your Beauty Összecsukható Púderecset

For Your Beauty Összecsukható Púderecset
2014. április 8.

Egyetlen előnye,hogy össze lehet csukni. Hullik nagyon! Büdös.Tényleg bántják az arcom a kis szálai.Nagyon nem szeretem de vész esetére megfelel.

Balea Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)

Balea Kéz- és Körömápoló Balzsam (régi)
2014. április 8.

Kis kiszerelést vettem meg belőle kipróbálni és nekem tetszik az eredmény.Nagyon kiszáradt szokott lenni a kezem de ez tényleg felpuhította.Egy borsónyi is elég így sokáig tudom használni.Illata is tetszik azonban hagy maga után egy kis réteget ami csak pár órával később szűnik meg. Azonban megérdemli az 5 csillagot.

Balea Arctisztító Kendő

Balea Arctisztító Kendő
2014. április 8.

Nagyon imádom! Annyira jó illata van. Ha hazajövök suliból mindig áttörlöm vele az arcom és a BB krémet és a korrektort szépen leszedi.A spirált és a sminket is szépen leszedte.Azt is érzem pár kendő után,hogy egy kicsit puhább is az arcom.5*

L'Oreal Infallible Concealer 16 Hrs Korrektor

L'Oreal Infallible Concealer 16 Hrs Korrektor
2014. április 8.

3000-ről 1500 Ft-ra le volt árazva a DM-ben. Ezt nem lehet kihagyni..és hát nagyon jó választás volt.Én Hélia-D BB krémet teszek alá és egy kis kőpúdert teszek fixálásnak.4-5 órát kibírt csúszkálás,csíkozás és a társai nélkül.Én csak a szemem alá használom több helyre nem.Csak ajánlani tudom.Gyorsan vettem még belőle 3-at mivel már nem gyártják.A mennyisége tényleg nagyon kevés és nem olyan könnyű vele dolgozni kicsit fel kell melegíteni mert nagyon kemény és akkor már dolgozható lesz.5*

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2014. április 5.

Anyu vette ajándékba nekem azt hiszem még tavaly.Első felvitelre eléggé ragacsos volt de utána nagyon hamar beszívódott és az eredmény..csodás.Általában mindig küszködök a kiszáradt számmal de ezzel..semmi gond azóta.Az illata se annyira borzalmas.A kiszerelés miatt hamar fogy de megkapja az öt csillagot.