LittleBaby

Regisztráció dátuma: 2015. december 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. december 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

dr. Organic Tusfürdő Marokkói Bio Argán Olajjal

dr. Organic Tusfürdő Marokkói Bio Argán Olajjal
2019. október 3.

Nagyon-nagyon szeretem! Ilyet még sosem mondtam egy tusfürdőre, de ez valami csodás. Az illata olyan, mint egy szaunának vagy valami wellnessrészlegnek :D Kellemes, lágy érzés mosakodni vele, sokáig elég. Minimálisan habzik csak, de nekem ez egyáltalán nem zavaró.
Az ára kicsit borsos, de biztosan újra fogom venni.

Lush R&B Hajvégápoló

Lush R&B Hajvégápoló
2019. október 3.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.Kb. 2 hónapja használom heti 2x vizes hajra.
Az illata nekem nem annyira jön be, számomra túl erős. De ez még hagyján, igazából a hajtöredezésem sem lett tőle kevesebb (ergo alig hidratál valamit).
Az én hajam eleve vékonyszálú, könnyen sérül, nagyon óvatosan kell vele bánnom. Hajszárítás előtt a vizes hajamra viszek fel egy nagyon keveset a hajvégekre (ha feljebb, hajközépre is teszek, akkor a hullámaim eltűnnek, szó szerint, pedig nem rakok rá sokat!). Így utána nem fog összetapadni és nem lesz ragacs érzés (de tényleg nagyon keveset kell felvinni).
Ha száraz hajra teszem, akkor nettó összetapadás és zsíros érzés. Szóval nekem ez a mindennapos felvitel nem jó, mert már a 2. alkalom után olyan, mintha csimbókos, zsíros hajvégem lenne.

Az árát tekintve megéri annak, akinek használ is a termék, mert elég lesz vagy egy évig.

Újravenni maximum akkor fogom, ha valami javulást érzékelek a hajam szerkezetén..

MAC Gently Off Wipes + Micellar Water

MAC Gently Off Wipes + Micellar Water
2019. augusztus 6.

Miután Bobbi Brown kétfázisú szemfestéklemosója (ami amúgy kiváló!) nehezen szedte le a Mac-es szempillaspirált, gondoltam, veszek tőlük valamit, hátha jobban beválik.
Direkt úgy kértem sminklemosót, hogy ÉRZÉKENY szemre szeretném használni. Az eladó hölgy ezt mutatta, hogy ez az egyetlen ilyen szemre való lemosójuk.. Jó, adtam neki egy esélyt. SZÖRNYEN csípte a szemem... Ráadásul csak egy hajszálnyival szedte le jobban a festéket, mint a Bobbis.. Szóval számomra elég nagy csalódás..
Maga a kendő nagyon jól át van itatva, de ennyi. A Nivea kendője is tud ennyit.. (+ csípni :D ). Maradok Bobbinál, az legalább nem irritál.

Lush Dream Cream Testápoló

Lush Dream Cream Testápoló
2019. július 26.

Az eladó csajszi ezt ajánlotta leginkább érzékeny bőrre, így hoztam belőle. A boltban az illata semmi extra nem volt számomra, itthon egyenesen rosszul vagyok tőle :D Nem tudom, nekem valahogy a levendula nagyon furcsán érződik benne.. mindegy, veszek még egy kicsit, és meglátom, hogy valóban csak rosszabbat fogtam ki, vagy csak nekem nem tetszik.
Egyébként nagyon jó hidratáló krém, zsíros ez is, és nehezen szívódik be, ezért csak lefekvés előtt kenem be magam vele. Az ára valóban borsos, épp ezért ezt is csak a lábamra és a legszárazabb testrészeimre használom. Jól kenhető, puha lesz tőle a bőröm. Még nem mondok le róla! :D

Lush Charity Pot Testápoló

Lush Charity Pot Testápoló
2019. július 22.

Az itteni sok pozitív vélemény hatására, és annak érdekében, hogy a bőröm minél jobb termékeket kapjon, megvettem belőle a kis kiszerelést. Ez az első LUSH termékem, így már nagyon vártam a találkozást :D Az üzletben az illata nem fogott meg, de azért hazahoztam.
Azt kell mondanom, hogy bőrre kenve számomra isteni az illata! :D Mivel kb. egy alkalommal az egész testemre kenve elfogyna az egész, így csak a lábamra használom, és a legszárazabb testrészeimre (pl. könyök). Végre egy olyan krémmel találkoztam, ami valóban hidratál! Meg vagyok vele elégedve, igaz, tényleg nehezen szívódik be és kicsit zsíros érzet marad utána, de nem baj.

Újra fogom venni a nagy kiszerelést, de továbbra sem fogom az egész testemre használni, mert nehezen kenhető és szerintem azért sok kell belőle egy használatnál.. és nem szeretnék rá hetente ~5700 Ft-ot költeni. Szóval a többi testrészre más, folyékonyabb testápolót használok.. igazi illatbomba. :D

HairClinic Extra Kapszula

HairClinic Extra Kapszula
2019. július 10.

2019. július 10.: Az utolsó héthez érve megírom a személyes összegzésemet:
A babahajaim jobban nőttek, és lettek is újak, főleg a fejem hátsó részén, ezért nem láttam, de elöl sok változást nem vettem észre. A hajhullás visszaszorult, de ez lehet azért is, mert a tavaszi "hajváltás" befejeződött. :) Semmi mellékhatását nem éreztem a kapszuláknak. :)
Nincs wow érzésem most sem, de úgy érzem, megérte ez a 3 hónap. Legközelebb kipróbálok mást is, viszont simán visszatérnék rá, végig napi 2 szedésével. (4 csillag)

2019. június 8.: Hajhullás miatt, fodrász javaslatára kezdtem el szedni. A kiinduló problémám a hajhullás mellett az volt, hogy a babahajaim, amik voltak/vannak nem igazán nőttek, egyszóval kellett valami változtatás a hajamnak.
Mivel nem tudtam, hogy melyik hajkapszulát válasszam, mert mindenkinek más vált be, a gyógyszertáros hölgy segítségével végül erre a HairClinicre esett a választásom. Itt is jó véleményeket olvastam róla, így adtam neki egy esélyt.

A tapasztalatom: Most járok közel a 2. hónaphoz, egy 90 darabos csomagot elfogyasztottam 1,5 hónap alatt (napi 2), most a maradék 1,5 hónapban napi 1-et szedek. Nagy változást nem tapasztaltam, maximum a babahajak kezdtek el jobban nőni, de nem igazán feltűnően. Nincs különösebb extra hatás érzésem vele kapcsolatban.. A hajhullásom noha visszaszorult, de még így is sok jön ki (szerintem) egy hajmosás és hajszárítás alkalmával. Végigszedem a maradékot, aztán jövök egy összegzéssel. :)
Most úgy érzem, hogy nem fogom újravenni, ki fogok próbálni mást is, hátha valami jobban beválik nekem, mert véglis nem vagyunk egyformák. Viszont nincs kizárva, hogy egyszer mégis visszatérek hozzá, esetleg végig a 3 hónap alatt napi 2 szedésével. (3 csillag)

MAC Extended Play Lash Szempillaspirál

MAC Extended Play Lash Szempillaspirál
2019. július 10.

Bobbi Brown spirálok után gondoltam, kipróbálok a Mactől is párat. Ezzel kezdtem.
Egészen meg vagyok vele elégedve, az ára is elfogadható.
A kefe része a legjobb, nagyon precízen lehet vele dolgozni, minden pillát ki lehet vele emelni. Nem vízálló (sírást, vizet nem bírt ki rajtam, DE itt jön a másik jó tulajdonsága, hogy simán lejön melegvízzel nyom nélkül, szinte jobban, mint lemosóval. :D Ez nagyon praktikus tud lenni!), de közepesen izzadós edzést rajtam kibírt.

Amit kicsit sajnálok, hogy nem dúsítja a pilláimat, inkább csak hosszabbítja. Napközben azért figyelnem kell rá, mert van, hogy nyomot hagy a szemöldökcsontomon, de nem vészes.
Az összetevők is kiválóak! :)

Baba Intenzív Testápoló Nagyon Száraz Bőrre

Baba Intenzív Testápoló Nagyon Száraz Bőrre
2019. július 5.

Talán ő a legjobb / legjobban bevált testápoló, amit eddig használtam. Az árával sincsen gond.
Érdemli az 5 csillagot, de csodaszernek nem mondanám. Viszont a piros pöttyök miatt -1 csillag :S

Nature Box Avokádó Testradír

Nature Box Avokádó Testradír
2019. július 5.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez maximum egy kellemes illatú tusfürdő. Az arcradíromban jobb, sűrűbb és erősebb szemcsék vannak (más márka).. Semmi radírozást nem végez, de talán puhább lesz utána a bőröm. Nem ér ennyi pénzt. De most látom, hogy az összetevői eléggé gázosak..

Nature Box Gránátalmaolajos Testápoló

Nature Box Gránátalmaolajos Testápoló
2019. július 5.

Mostanában nagyon fel vannak kapva a Nature box termékei, így gondoltam kipróbálom én is. Ezzel a testápolóval kezdtem. Nos, azt leszámítva, hogy isteni az illata, nagyon könnyen és gyorsan beszívódik, ragacsos érzés hátrahagyása nélkül.. .Az én száraz bőrömet alig hidratálja. Ergo számomra semmivel sem több, mint az ezer forintos Baba testápoló. Elhasználom, mert nagyon fini, de nem hiszem, hogy ez lesz a jövőben az első testápoló, amiért nyúlni fogok.
Amiért nem hidratál megfelelően, és szerintem túl van árazva, ezért csak 3 csillag. Elvárom ennyi pénzért (igaz, nem egy Bioderma, etc. kategória), hogy hidratálást nyújtson.