littlebunny

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. január 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Maybelline Master Precise Curvitude Liner

Maybelline Master Precise Curvitude Liner
2017. november 13.

Update:
Hát, el vagyok keseredve. Nem egész egy hónap alatt az egész kiszáradt. A filc párhét után elkezdett foltosan fogni. Sajnálom, mert nagyon szerettem az elején, de már nem ajánlanám.

Féláron jutottam hozzá Glamour napok alkalmával, lehet teljes árat már nem fizetnék érte, de így nagyon megérte. Az ecsete nekem nagyon tetszik, kényelmesen precízen lehet vele dolgozni. A színe tökéletes, és egyáltalán nem maszatolódik! Reggel felkenem és estig el sem mozdul. Nagyon szeretem!

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs
2017. október 19.

A "Boho Nude" árnyalatot birtoklom. Nagyon krémes, szeretem viselni, szépen kopik. Viszton az "illata" nekem nem jött be.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2016. június 13.

ez a termék A KORREKTOR a szem alatti karikák eltüntetésére! :D gyönyörűen eltünteti a karikákat a szeme alól, viszont többször feltűnt már, hogy az apróbb ráncokba szépen bele tud ülni. ez nekem nem vont le a használati élményből, mert ár érték arányban az egyik legjobb drogériás termék amivel találkoztam! :)

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. június 13.

azt hiszem egy hónapja használom ezt a terméket. igazából teljesen meg vagyok vele elégedve! szép a színe, jó az ecset amit adnak hozzá :) élvezem a használatát!
egyetlen gondom van vele. a szemhéjam elég zsíros/olajos (nemtudom hogy mondják :D) és ezért napközben többször ellenőriznem és törölöm kell mivel összefogja olyan helyen is a szemem ahol nem szeretném.
ha megint féláron hozzá tudok jutni tuti újraveszem, ha nem akkor kipróbálok valami mást :) nem érzem, hogy olyan nyújtana amit más termék nem tud, de ez nem jelenti azt, hogy nem lenne szuper :)

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. június 1.

lassan fél éve van meg. azt meg kell hagyni, hogy nagyon szépen elfed minden bőrhibát! de valahogy a mindennapi sminkem elkészítésénél nem nyúlok érte. valamiért nem dobta be magát a szívembe. lehet velem van a baj, de nem lett a kedvencem. remélem a későbbiekben többet fogom használni, és ha így lesz ígérem update-elek! ;)

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2016. június 1.

ez az első micellás víz amit kipróbáltam és használok. Nekem nagyon tetszik, hogy pihe puha lesz a bőröm használat után ez nálam már magában megéri az 5*-ot :D ez egy sminkmágnes! egy pillanat alatt tisztára varázsolja az arcom, a vízálló sminket is simán lehozza.
nagyon imádom, tutira újraveszem!!

eBay Flat Kabuki Foundation Brush

eBay Flat Kabuki Foundation Brush
2015. december 12.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet! Igaz más alapozó ecsetet még nem használtam tartósabb ideig, de ezzel nagyon meg vagyok elégedve! Nagyon szépen egyenletesen, csíkok nélkül tudom eloszlatni az alapozót az arcomon. Nem szívja magába a festéket, mint a szivacs, így sokkal tovább tart egy adag alapozóm.
Az első mosásnál kicsit több száll jött ki, megijedtem hogy így hamar el fog fogyni az ecset, de már több mint egy hónapja használom és azóta szinte nem is hullik.
Csak ajánlani tudom!! :)

Miss Sporty Clubbing Color 1 Minute Körömlakk

Miss Sporty Clubbing Color 1 Minute Körömlakk
2015. november 23.

Már nagyon sok színt sikerült beszereznem belőle szerencsére, mert az egyik kedvencem! nagyon olcsó, és két rétegben felvíve nekem majd egy hetet kibír! nagyon szeretem!

Miss Sporty Check Matte Körömlakk

Miss Sporty Check Matte Körömlakk
2015. november 23.

Nekem a sötét-rózsaszín van meg és nagyon imádom! két rétegben viszem fel, mert egy rétegben nem fed eléggé. nekem a második réteg után nagyon szép egyenletes színe lesz és szép matt. egyetlen negatívum hogy maximum 2 napig matt, utána szépen elkezd kifényesedni :/ csak ez von le egy csillagot.

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster
2015. október 25.

nagyon szép hosszú pillákat csinál és a színe is szuper fekete! :) egy vele a baj, néha csomókban túl sok festék jut a kefére, ezért csak 4* :(