littlelady

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Hajerősítő Kezelés

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Hajerősítő Kezelés
2019. január 3.

Az itteni vélemények alapján biztos nem vettem volna meg... viszont a Müllerben sosincs térerőm, így nem tudtam meglesni itt :) 1200 Ft-ra volt leárazva, úgyhogy úgy döntöttem, vállalom a kockázatot. Nagyon jól tettem! Sokkal tömörebbnek tűnik a hajam alul, szinte tényleg erősít. Nekem ráadásul az illata is tetszik. Ha leárazva látjátok valahol, érdemes egy próbát tenni, nekem tényleg bejött!

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2018. július 29.

Évek óta először most jött rám az érzés, hogy nekem kell egy szárazsampon. Eddig azért kerültem őket, mert bennem élt régről pár borzalmas élmény, amikor olyan volt a fejem, mint aki belefeküdt a hintőporba. Nem titkoltan első dolgom volt ide feljönni, és megnézni a legjobbra értékelt szárazsampont :) Köszönöm innen is minden véleményezőnek, mert nekem biztosan nem jutott volna eszembe ezt venni! A design abszolút nem fogott meg, és igazából először azt hittem, hogy ez valami gyerekeknek való dolog :D Szóval magamtól ezt soha nem emeltem volna le a polcról, és milyen rossz lett volna. Ez azt adja, amit kell. Egyszerűen és gyorsan bele tudom dolgozni a hajamba, nem lesznek tőle ősznek tűnő hajtöveim, és tartást is ad.

Douglas Naturals Peeling Arcmaszk

Douglas Naturals Peeling Arcmaszk
2018. július 29.

Nekem a nagyobb kiszerelés van meg (nagyobb alatt 50 ml-t kell érteni :D). Kicsit fura, mert amikor felrakom, pár perc múlva olyan, mintha nem történt volna semmi. Utána mikor vízzel mosom le és körkörösen radírozom, akkor valamit érzek, de nem egy nagy durranás. Eredeti ára számomra indokolatlan.

Lee Stafford My Big Fat Healthy Tömegnövelő Sampon

Lee Stafford My Big Fat Healthy Tömegnövelő Sampon
2018. július 29.

A Tescoban akadtam rá teljesen véletlenül - méghozzá hatalmas leárázás keretében (700 Ft!!!). Őszinte leszek, előtte sosem hallottam erről a márkáról, de az eredeti árát megnézve, valószínűleg nem is leszek törzsvásárló. Ez nem az a sampon, amiért 3000 Ft-ot adnék. Viszont elvitathatatlan értéke, hogy amikor megmosom vele a hajam, utána 4-5 órán keresztül valóban dúsabbnak hat, ráadásul valahogy úgy teszi ezt, hogy a fényéből nem vesz el túl sokat.
Sajnos azt én sem értem, hogy az ergonómiáját hogy lehetett így elcseszni :D Borzasztó, hogy nehéz kinyomni, folyik, kényelmetlen, ahh... Összességében azért egy elég jó sampon, de a 3000 Ft-os kategóriában nem állja meg a helyét.

Tom Tailor Urban Life Woman

Tom Tailor Urban Life Woman
2018. július 16.

Féláron vettem még télen. Azt hiszem, ebben a kategóriában teljes mértékben verhetetlen. Tartóssága is viszonylag jó, az illata pedig... nagyon finom, kellemes. A design nyilván nem egyedi :), de nem is azt várjuk tőle.

Desigual Fresh EDT

Desigual Fresh EDT
2018. július 16.

Imádom. Egyszerű, friss illat.

Maybelline The Falsies Push Up Drama Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Drama Szempillaspirál
2018. július 16.

Még sosem volt olyan, hogy egy ilyen lepontozott termék nekem bejött volna, valahogy mindig egyet tudtam érteni a többséggel.
Most viszont muszáj felpontoznom, mert ez nekem NAGYON bevált! A kefe tökéletes, szépen tudok vele dolgozni, ráadásul nekem még csak nem is pereg - pedig a szempillaspirálok 90 százalékával az szokott a gondom lenni.

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett

Rimmel Brow This Way Szemöldökszett
2018. július 16.

Sokáig használtam, viszont csak a wax részét, nekem úgy volt megfelelő a hatás. Mostanában viszont áttértem a Catrice kefés eyebrow filler formázójára, azzal sokkal természetesebb hatást lehet elérni.

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2018. július 16.

A történetem ezzel a termékkel azzal az elhatározással kezdődött, hogy én most már végleg abbahagyom ezt a körülményes szemöldökfestegetést mindenféle ceruzával meg porral, és megpróbálkozom kinöveszteni a szemöldököm. Kb. fél év kis szenvedéssel össze is jött, úgyhogy úgy gondoltam, akár elég lehet nekem egy ilyen egyszerű, nem túl drámai hatású kis szemöldökgél is. Ez volt 1 éve, azóta elengedhetetlen társam :) Pont annyit segít, amennyit kell, és ha felrakod ezt, egy bb krémet és mondjuk egy barna szempillaspirált (talán kis pirosító is belefér), akkor kész a tökéletes natúr sminked - van is, nincs is. Nekem megkönnyítette az életem, nagyon szeretem. Olvasom itt alul, hogy lehet, hogy kivonják?! :( Szomorú lennék.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. július 16.

Örülök, hogy rátaláltam! Nagyon hasznos termék. Mostanában nem túl szép a bőröm, viszont nem akarok minden nap alapozót használni, így mostanában a BB krém felé nyúlok. Persze az nem fed úgy, úgyhogy muszáj volt pár kritikus helyre korrektort használnom. Nagyon jól tettem, hogy ezt választottam :) Elfedi a hibát, a vörösséget, és egyébként nem utolsó sorban szem alatti karikára is tökéletes.