Lívia

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2015. december 13.

Korábban véleményeztem, kb mikor megjelent az illat, és lepontoztam, most pedig megváltoztatom róla a véleményem. Nagyon sokszor teszteltem és beleszerettem az illatba! Valójában egy meleg, ízig vérig a nagybetűs nő illata, télen melengető, karakteres illat. A black opium és e között kellett döntenem és ezt választottam. Nagyon tartós illat, csakis télre ajánlom, ekkor bontakozik ki a legszebben a bőrön. 5 csillag

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2015. december 13.

Többször is próbáltam, bőrömön és tesztcsíkon is, hát nekem nem tetszik! Olyan karácsonyi sütiillata van, ez nem egy olyan illat amit szívesen hordanék... Pedig annyira akartam, de rá kell jönnöm újra meg újra, hogy attól még hogy felkapott tömegdivat, nekem nem biztos hogy tetszik!!!

Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One
2014. július 3.

Rájöttem a titokra:) hüvösebb napokon teljesen kiteljesedik rajtam, és valóban tartós, erös illat, viszont a nagy melegben nem adja vissza ugyanezt. Ùgy döntöttem hogy nem adom el, szeretem ezt az illatot, de neki is idö kell, mire összeérik, télen pedig még jobb lesz!
Jah és nekem nem kell hozzá alkalom, én fújom ha ehhez van kedvem, akár munkába akár alkalomra.

L'Oreal Paris Sublime Soft Sminklemosó és Arctisztító Tej

L'Oreal Paris Sublime Soft Sminklemosó és Arctisztító Tej
2014. április 25.

Első használatkor csípte a szemem, de lehozta a sminket. Másodjára már nem volt gond vele, azért használtam már sokkal jobb minőségű cuccokat is (bioderma)
Elhasználom,de újra nem fogom venni, 3 csillag
Update: ez a cucc valami förtelmes, nemtudom mi az az összetevő,de csípi a szemem, azért erre odafigyelhetett volna a Loreal......nem ajánlom senkinek!!!!

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2014. március 25.

Számomra ez az illat túl egyszerű! Igazából egy kellemes tavaszi fuvallatra tudnám hasonlítani, amit könnyen el is fúj a szél...
Egyszerű, és felejthető.

Gucci Rush EDT

Gucci Rush EDT
2014. március 25.

Nem az én illatom.Számomra egy kicsit tolakodó, feltűnősködő hatású, de iszonyat tartós, a 90-es évek jutnak az eszembe róla...és kifejezetten téli illat-sztem

Bvlgari Rose Essentielle

Bvlgari Rose Essentielle
2014. március 24.

Én kifejezetten csak a rózsát érzem belőle....olyan mintha egy rózsákkal teli szobában ülnék, számomra túl egysíkú, egyszerű..csak rózsa és rózsa....mivel nem vagyok egy rózsa-fun,emiatt nem leszünk barátok! Barátnőm viszont a szerelmétől kapta, így volt hozzá szerencsém megillatozni, egyszer, de elég is volt. Idősebb komoly nőknek való, szerintem egyáltalán nem fiatalos illat!

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2014. március 24.

Sokszor próbálgattam, tesztcsíkos és bőrön is, de nem nem és nem!! Egyszerűen nem tetszik, én is érzek benne valami mézeset...több barátnőm is szereti én kivétel vagyok. Dehát nem vagyunk egyformák:)

Oriflame 5 az 1-ben BB Krém SPF30

Oriflame 5 az 1-ben BB Krém SPF30
2014. március 23.

A legsötétebb árnyalatot rendeltem, és eltaláltam. Általában hozzákeverem az alapozómhoz, és úgy használom, nekem bevált, színre is tartósságra is pont megfelel. Az ára pedig nevetségesen olcsó!
Azt vettem észre ha csak ezt használom önmagában,akkor viszont pár óra után kissé átfénylik.

Garnier Ambre Solaire Önbarnító

Garnier Ambre Solaire Önbarnító
2014. március 23.

A napokban vettem, mert elfogyott a korábban használt Biotherm önbarnítóm, és most nem akartam 7-8 ezret kiadni, ezért ezt választottam. Nos be kell,hogy valljam, hogy ugyanolyan jól barnít és könnyen beszívódik, és nem büdös. Szóval megérte a csere. Annyira nem rajongok a Garnier-ért,de ez most 5-öst kap!!