liviaraganyi

Regisztráció dátuma: 2012. október 2.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 2.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra-Réparateur Kéz- és Körömápoló Krém

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra-Réparateur Kéz- és Körömápoló Krém
2019. február 8.

Egyszerűen szuper. Kentem én télen a kezemre ureás krémet, inecto kézkrlmet, aztán ez eszembe jutott a patikában hogy régebben vettem, egyszer kentem fel és meggyógyult a száraz bőr a kézfejemen.bármi mást venni pénzkidobás.

Mixa Hyalurogel

Mixa Hyalurogel
2017. június 9.

Az allaga es a hidratalo hatasa ok de annyira budos hogy nehezen viselem magamon. Valamint pattanasos lett tole a borom...

Bioderma Hydrabio Riche Krém

Bioderma Hydrabio Riche Krém
2017. március 6.

A hydrabio csaladbol nekem ez jott be leginkabb, nem zsiros de legalabb erzem hogy felkentem valamit es nem
Huzodik tole a borom mint a konnyebb valtozattol.

Bioderma Hydrabio Légère

Bioderma Hydrabio Légère
2017. március 6.

Nagyon gyenge krem, keves nappalra is. Ezt valtotta fel a gél àllagú de nem siratom el...

Bioderma Hydrabio Gel-Créme

Bioderma Hydrabio Gel-Créme
2017. március 6.

Egesz jol hidratal de telen keves volt nekem.

Bioderma Hydrabio H2O Arc- és Sminklemosó

Bioderma Hydrabio H2O Arc- és Sminklemosó
2017. március 6.

Nekem nincs vele bajom de nem a leghatekonyabban tisztito arclemoso. Nagyon erzekeny borueknek lehet jo valasztas.

La Roche-Posay Hydreane Legere

La Roche-Posay Hydreane Legere
2015. december 8.

Nagyon jó kis krém, nem zsírosít, de valóban hidratál.

Alverde Bőrfeszesítő Ampullakúra Kiwi és Szőlő

Alverde Bőrfeszesítő Ampullakúra Kiwi és Szőlő
2015. július 13.

Jó kis kúra és nem drága, feszesít, hidratál, és ennyi épp elég kúraszerűen, de a csomagolás elég béna miután kinyitod nehéz tárolni mert nem egy adag.

Armonia Bőrfrissítő Uborkakrém

Armonia Bőrfrissítő Uborkakrém
2015. június 12.

Jól hidratál, de natúrkozmetikumként erőteljes csalódás volt a propylene glycol ("ez a vegyület olyasmi, mint a "fagyálló"(..). A propilénglükolt a bőr- és hajápoló termékekben és a kozmetikumokban hidratáló hatása miatt használják. A bőr nedvességtartalmának megőrzése úgy történik, hogy a propilénglükol megakadályozza a nedvesség vagy a víz eltávozását azzal, hogy eltömíti a bőrt" _ Antalvali.hu).
Nekem is kicsit eltömítette a pórusaim és úgy éreztem hogy kezdek pattanásosodni, nem tudom a krém miatt volt-e.. Továbbá téli időszakban az én hyperérzékeny száraz bőrömnek kevés, tavasztól őszig elég lehet.
UPDATE tavasz-nyár:
jobb a véleményem róla, lehet újravásárolom bár kicsit drága, de jól hidratál és kiegyensúlyozza a kombinált bőrt. Nem szárít.Lehet vele kísérletezni. A leírás biztosan erre a krémre vonatkozik, nem egy másikra? Én ezt találtam róla:
TISZTÍT - KIEGYENSÚLYOZ
Bőrfrissítő uborkakrém normál és kombinált bőrre
nappali és éjszakai használatra
PARABÉNMENTES!
Parabénmentes, könnyen kenhető, lágy textúrájú, tisztító és frissítő hatású arckrém. Az uborkakivonatnak köszönhetően kiváló bőrszabályozó képességgel rendelkezik, csökkenti a mitesszereket és tisztítja a bőrszennyeződéseket. A benne lévő E vitamin és természetes olajok révén revitalizálja, megnyugtatja és felfrissíti a bőrt.
Egyensúlyban tartja a faggyúmirigyek kiválasztási funkcióját, eltávolítja a bőr alsóbb rétegeiben lévő szennyezéseket és mélységében megtisztítja az arcot.
A Szürkeagyag arcszappannal kombinálva igen hatásos a mitesszerek ellen és –mivel csökkenti a pórusokat elzáró baktériumokat– javítja a zsíros arcbőrt

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító
2015. május 28.

Kímélő de cserébe nem szedi le a sminket sem, helyette az effaclairt érdemes, annak aki sminkel.