livtyke91

Regisztráció dátuma: 2019. június 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. június 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Corsodyl Szájöblögető Oldat

Corsodyl Szájöblögető Oldat
2019. június 14.

Nekem sajnos nem mulasztotta el az ínygyulladásom, de mint szájvíz jól funkcionált, és az íze is kellemes.

Herbária Csalánlevél Tea

Herbária Csalánlevél Tea
2019. június 14.

Nagyon jó a csalán tea, mostanában sokat iszok, mert méregtelenítő kúrát kezdtem.

Herbária Cserszömörcés Foggél Zsályával

Herbária Cserszömörcés Foggél Zsályával
2019. június 14.

Maga mint fogkrém nem rossz, egyetlen egy bajom volt vele, hogy az íze nem tetszett...

Dr. Immun Ginzeng-Propoliszos Luxus Sampon

Dr. Immun Ginzeng-Propoliszos Luxus Sampon
2019. június 14.

Különleges ez a sampon, habár a csomagolása alapján ezt nem mondtam volna meg, de nagyon elégedett vagyok vele, és a férjem is nagyon szereti használni. Kellemes a hajnak, varázslatos az illata és a fejbőrömet sem zsírosította.

Dove Invisible Dry Deo Spray

Dove Invisible Dry Deo Spray
2019. június 14.

Kellemes az illata, nem irritál, jó dezodor, és nem hagy a ruhámon nyomot. Elégedett voltam vele.

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Szappan

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Szappan
2019. június 14.

Szeretem a dove szappanokat! Jó velük kezet mosni. Krémesek, jól habzanak, nem kemények, jól tisztítanak. Legutóbb ezt vettem.

Dove Nourishing Secrets Coconut & Jasmin Flower Golyós Deo

Dove Nourishing Secrets Coconut & Jasmin Flower Golyós Deo
2019. június 14.

Ez a kókuszillat nem jött be nekem! Maga a testápoló jó, de mű, és erős az illata számomra. Pedig egyébként nagyon szeretem a kókuszos illatú kozmetikumokat.

Kamill Q10 Anti Age Kézkrém

Kamill Q10 Anti Age Kézkrém
2019. június 14.

Jó kézkrém! Én elégedett voltam vele. Kellemes illat, a téli hidegben is jól hidratálta a meglehetősen kiszárad kezemet, és szinte egész napra kitartott a hatása. Nem túl zsíros, jól felszívódik.

The Body Shop Sheavajas Ajakvaj

The Body Shop Sheavajas Ajakvaj
2019. június 14.

Jó kis vaj, az íze is kellemes, pedig hát nem azért veszi az ember, de óhatatlan, hogy ha a szájára ken valamit ne érezze...Jó az állaga, nem túl zsíros, és finom puhává teszi az ajkam.

The Body Shop Vaníliás Testpermet

The Body Shop Vaníliás Testpermet
2019. június 14.

Nagyon jó az illata, szeretem használni. Felfrissít, nagyon kellemes nőies, igazi vanília illata van, ráadásul tartós is az illata, nagyon bejött!