livtyke91

Regisztráció dátuma: 2019. június 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. június 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Weleda Mandulás Nyugtató Arckrém

Weleda Mandulás Nyugtató Arckrém
2019. június 12.

Száraz bőröm van, és jó volt rá, még kézkrémként is használtam párszor, mert az éppen elfogyott itthon, és annak is jó volt. Hamar felszívódik és nem marad zsíros hatású utána a bőr.

Weleda Gránátalmás Regeneráló Bőrfeszesítő Szérum

Weleda Gránátalmás Regeneráló Bőrfeszesítő Szérum
2019. június 12.

Hát én ezt nem sok sikerrel alkalmaztam, nem is vásároltam újra...Bár az is lehet, hogy túl sokat vártam tőle...mert egybéként meg általában a weleda termékekkel elégedett szoktam lenni...

Weleda Bio körömvirágos natúr baba tusfürdő és sampon

Weleda Bio körömvirágos natúr baba tusfürdő és sampon
2019. június 12.

Nem csak babáknak jó, mert én is szeretem használni. A gyógynövényes dolgokért eleve odavagyok, de nem mind jön be....Ez azonban kifejezetten jó termék! ráadásul jó samponnak és tusfürdőnek is, éppen ezért utazások alkalmával szeretem magammal vinni különösen.

Palmolive Naturals Ultra Nourishing Tusfürdő Kakaóvajjal

Palmolive Naturals Ultra Nourishing Tusfürdő Kakaóvajjal
2019. június 12.

Kellemes ez a tusfürdő, az egyik kedvence! Krémes, csodás az illata, nem szárítja a bőröm, egyszerűen szeretem használni. 🧡

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2019. június 12.

Jó testápoló, jól hidratál, semmi extra, de funkció szempontjából célnak megfelelő és az ára is jó.

Pantene Color & Protect Sampon

Pantene Color & Protect Sampon
2019. június 12.

Egészen jó sampon a festett hajamra, többször használtam már, elégedett voltam vele.

Wellaflex Curls&Waves Strong Hajlakk

Wellaflex Curls&Waves Strong Hajlakk
2019. június 12.

Jó ez a hajlakk, tartja elég sokáig a frizurám, pedig vékony szálú a hajam.

Zador Cseresznyevirág Szappan

Zador Cseresznyevirág Szappan
2019. június 12.

Nagyon megtetszett a csomagolás, gyönyörű! Kíváncsi voltam, hogy ekkora összegért milyen minőségű szappant lehet kapni. Magyarán elcsábultam. Azonban ahogy a kezembe vettem a víz alatt, nem tetszett, nagyon kemény az állaga, azt várnám, hogy krémesebb legyen, és az illata sem az igazi, ahogy vízben habzik. Nem hagy a bőrön kellemes illatot maga után...ilyen minőségű szappant jóval olcsóbban is meg lehet kapni.

Tesco Value Folyékony Szappan

Tesco Value Folyékony Szappan
2019. június 12.

Jó ár-érték arány van, ami a folyékony szappan kategóriát illeti, én szeretem, mert jól tisztít, és kellemes az illata is.

Tesco Pro Formula Flower Dezodor Nőknek

Tesco Pro Formula Flower Dezodor Nőknek
2019. június 12.

Nagyon gyenge az illata, szinte irritált! Hát újra biztosan nem veszem.