liza431

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. június 2.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Light Crsytal Serum

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Light Crsytal Serum
2017. november 17.

Életem legjobb választása volt! Végre egy hajolaj, ami ápolja a töredezett végeket, de nem zsírosít! Illata isteni, és ráadásul mindenmentes. Fantasztikus, de tényleg!

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Conditioner

Imperity Organic Midollo Di Bamboo Conditioner
2017. november 17.

Igazi csodaszer, mostmár csak ilyet fogok venni! ;)

Imperity SLS Mentes Sampon Organikus Bambusz Kivonattal

Imperity SLS Mentes Sampon Organikus Bambusz Kivonattal
2017. november 17.

Fantasztikus! 2 hete használom a balzsamjával és a hajvégápoló olajával szőkített hajra. Soha nem volt még ilyen puha és könnyen kezelhető a hajam, teljesen rendbe rakta.

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Sampon

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Sampon
2017. november 2.

Nekem sajnos nem vált be, szőkített hajamat iszonyatosan szárította, az enyhén zsírosodó fejbőröm pedig viszketett tőle. További negatívum, hogy a cseppmentes flakonnak köszönhetően két kézzel kell kipréselni belőle. Nagyon sajnálom, imádom a baleás termékeket, de ez hatalmas csalódás volt. :(

Rexona Shower Clean Fresh Golyós Deo

Rexona Shower Clean Fresh Golyós Deo
2017. június 2.

Nagyon szerettem az illatát, rengetegszer újravettem, de a tartósságával nem voltam megelégedve. Télen teszi a dolgát, de nyáron sajnos felejtős. Nekem egy idő után a bőrömet is irritálta.

s-he stylezone Bronzing Powder

s-he stylezone Bronzing Powder
2017. június 2.

Nekem is a pigmentáltságával van problémám, nem bronzosít, inkább olyan hatást kelt színben, mint egy rosszul megválasztott púder. Tartósnak sem mondanám, de árát tekintve nem tartom pénzkidobásnak, és nagyon sokáig elég is.

Essence Gel Eye Pencil Vízálló Szemceruza

Essence Gel Eye Pencil Vízálló Szemceruza
2017. június 2.

Meglepően tartós, és nagyon tetszik a csillámos megoldás! Könnyen felvihető, csak hát gyorsan fogy :) de ár-érték arányban verhetetlen!

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó Komfort Szérummal SPF20
2017. június 2.

Mint alapozó, teszi a dolgát, szépen fed, viszont a bőrömet nekem tönkrevágta, eltömítette a pórusokat és rettentően szárított is. Sajnos nem vált be :(

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2017. június 2.

Régebben már használtam, aztán akciókor kipróbáltam más bb krémeket, de visszatértem hozzá! Be kellett látnom, ő az igazi! A száraz bőröm ellenére elég sok pattanás jött ki, de ettől a csodaszertől szépen visszahúzódtak. Alapozó helyett használom, én a a fedésével is maximálisan elégedett vagyok.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2017. június 2.

Nagyon szeretem! Mióta ezt használom, többen megkérdezték, műszempillám van-e. És nem azért, mert mű hatású... Hihetetlenül látványos eredményt lehet vele elérni, főleg ha a szempillagöndörítővel együtt használom. Egyetlen hibája, hogy picit nehezebb a keféjével dolgozni, de lehet, ez az én bénaságom, egyébként ha valahol összemaszatolom magam vele, nedves fütisztítópálcikával könnyen lejön. Pillán egész nap rajta marad, nem kenődik, nincs pandamaci hatása :)