lizibartha

Regisztráció dátuma: 2016. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. november 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2019. február 4.

nekem is a mehr es a velvet teddy arnyalatok vannak meg. A szin kifogastalan, gyonyoru finis, szepen terul az ajkakon, nem lesz sok illetve csomos. Amiben csalodtam, az a tartossag. Nem kopik lassabban, mint mondjuk a revolution ruzsaim, amibol egy 6 db-os szett kerul annyiba mint egy mini mac ruzs :D Viszont teny, hogy kellemesebb viselet.

Givenchy Ange ou Demon

Givenchy Ange ou Demon
2019. február 4.

masmilyen a kemiam az illatokkal mint masoknak, viszont annak ellenere hogy a huszas eveim kozepen jarok, nagyon szeretem ezt az illatot. Nagyon karakan es eros a nyitany, viszont viselojet egy hatarozott aurakent oleli at. Kesobb szelidul valamelyest, elojonnek az edesebb karakterei is, viszont mindvegig hatarozott illat marad.

Bershka Velvet Edition EDT

Bershka Velvet Edition EDT
2018. május 29.

ez szamomra egy az egyben ysl black opium nuit blanche dupe. Meg a tartossaguk is megegyezik :))

Viktor&Rolf Bonbon

Viktor&Rolf Bonbon
2018. április 1.

nagyon jo illat, tetszik magamon bar tul sok karakterisztikussagot nem tud felmutatni.
Olyan, mintha a mindenbol csak egy kicsit elvet kovettek volna, es igy a vegen nem all ossze a kompozicio, de ettol az illat szeretheto.
Egy dolog miatt pontozom le, megpedig a tartossag miatt. Szerintem elfogadhatatlan hogy egy ilyen draga parfum fel orat sem bir a boron, majd azonnal elillan.

Bourjois Liner Pinceau 16H Ultra Black Tus

Bourjois Liner Pinceau 16H Ultra Black Tus
2018. január 5.

Ez egy tök jó tus, az ecsete vékony és nagyon jól használható, jól fed és tényleg igazán szép fekete. Viszont az annyira nem tetszik hogy a feleennyibe kerülő társai is tudják ugyanezt, illetve a nap végére ez is eléggé meg tud kopni.

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2017. december 15.

Nos, nem értem, mivel a kifújásnál még nagyon tetszett, sőt a papíron sem volt rossz illata, majd a bőrömön a leszáradáskor konkrétan cukrozott savanyúkáposzta szagot éreztem. Tényleg nem tudtam a bőrömön máshoz hasonlítani, így nem vele fog együttműködni csodásan a kémiám. Ettől függetlenül én eltudok képzelni olyan nőket akiknek ez kifejezetten jól állhat.

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2017. december 7.

nagyon szeretem, gyönyörű színei vannak. egyetlen hátránya hogy a 24 órát megközelítőleg sem éri el, illetve kicsit nehezebben szárad.

Alveola Waxing Titándioxid Elasztikus Gyöngy Gyanta

Alveola Waxing Titándioxid Elasztikus Gyöngy Gyanta
2017. december 7.

most ismerkedem a gyantázással, és ezt a gyantát szereztem be. Igencsak jó választás volt. Miután megszárad nagyon könnyű lehúzni, nem kell hozzá textília, kisebb felületeken nagyon hatékony. Nem tudom, hogy nagyobb felületen hatékony-e még nem jöttem rá a gyantázás csínyjaira, de ahol próbáltam ott teljesen meggyőzött :)

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry
2017. november 1.

A kiszerelése praktikus, táskabarát, rohangászós darab. Az elején még hidratált, aztán semmi. Majd a felénél érezhetően megromlott, és olyan allergiás reakciót váltott ki a számon amit hónapok munkája volt rendberakni.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon
2017. október 23.

Nagyon szeretem, a balzsamjával együtt csodákat művelt a hajammal. Már két éve használom.
Nekem a samponokat nagyon könnyen megszokja a hajam, így azt a stratégiát követem hogy 3 sampont használok felváltva és a hajamnak egyiket sincs ideje megszokni :)
Amúgy mikor hosszabb távon csak ezt használtam akkor tényleg zsírosított, viszont nagyon extrán táplálja a hajat, tényleg újraéleszti és fényessé teszi.