LiziSkywalker

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Dr. Kelen Selfsun Tan Önbarnító Krém

Dr. Kelen Selfsun Tan Önbarnító Krém
2017. augusztus 12.

Szuper termék. Az illata nekem személy szerint nagyon tetszik, jó a fedése, nem sárgás, és tartós. Ha sokat használom picit szárít, de nem vészesen, egy kis körömvirágkrémmel keverem, ha úgy érzem kicsit kiszáradt a bőröm. A legjobb önbarnító arcra. Évek óta újraveszem.

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2017. február 5.

Tartós, szuper színek. Teljesen beleszerettem ezekbe a matt rúzsokba. Kényelmes viselni.

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2017. február 4.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, szerintem megéri az árát. Jól fed, és sokáig elég, és tartós. Egész matt, de én használok hozzá púdert is. Alá kell hidratálni, mert akinek száraz a bőre, annak lehet, hogy még inkább kiszárítja. Én a 20-as és a 0-ás színt használom keverve, és nagyon természetes hatása van :)

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál

Max Factor Masterpiece Max Szempillaspirál
2017. február 4.

Tökéletes! Nem csomósodik, az egyetlen ami nem csinál pár óra alatt "pandaszemet" nekem. A dmben megjártam, mert nem volt lefóliázva, és olyat sikerült venni, ami igencsak beszáradt... a rossmannban viszont találtam olyat, ami le van fóliázva, így tuti senki nem nyitogatta, és tényleg szuper. :) Sok szempillaspirált kipróbáltam, messze a legjobb és legtartósabb. (mégis könnyen megadja magát este, mikor lemosásra kerül a sor :) )

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum
2017. január 10.

Egyszerűen imádom az illatát, és szép fényes, puha lesz tőle a hajam. Az ára is kedvező. Nagyon jó termék!

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on
2017. január 10.

A termék tökéletesen teszi a dolgát! Figyelni kell a mennyiségre, ha túl sokat sikerül felvinni, bizony nagyon kiszárítja a bőrt. Az ára húzós, de minden pénzt megér, és sokáig elég!

Emese Acetonmentes Körömlakklemosó

Emese Acetonmentes Körömlakklemosó
2017. január 10.

Kész kínszenvedés eltávolítani vele a körömlakkot. Pénzkidobás!

Babylove Comfort Popsitörlő Kendő

Babylove Comfort Popsitörlő Kendő
2017. január 10.

Nagyon szeretem ezt a terméket, jó illata van, a nedvessége is pont jó. Én sminklemosáshoz szoktam használni, arra is tökéletes. A szememet se irritálja, a vízálló sminket is el tudom vele távolítani. Az ára is kedvező, sokáig elég. :)

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2017. január 10.

Egyáltalán nem vettem észre különbséget aközött amikor rajtam van a termék, vagy csak ha alapozó kerül oda. Feleslegesnek érzem, és néha kicsit csípte is a szemem környékét. Szerintem magában se nagyon használható, mert annyira nem pigmentált. Sajna nem tudom használni semmire.

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág

Yamuna Hidegen Sajtolt Szappan Körömvirág
2017. január 10.

Nem szárítja a bőrt, isteni illata van, és nagyon jó tapintású utána a bőröm. Kedvenc!