Lizka

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém
2019. március 22.

Szuper ez a krém. Én csak este használom amúgy, de nagyon könnyű, nem ragad, gyakorlatilag illatmentes. Nem tudom, a többi termékük milyen, de szerintem kipróbálom:)

Skin&Lab Dr. Color Effect Red Serum

Skin&Lab Dr. Color Effect Red Serum
2019. február 1.

Én szeretem. Este, toner után használom. Szerintem az illata is nagyon finom, Nálam 5*

Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte

Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Forte
2019. január 27.

Nálam 5* Nem tudom mihez hasonlítani. Nem szeretem a citrusos illatokat magamon, de nyárra ez az illat maga tökély. Csak ne lenne ilyen elképesztően drága. Egyetértek Yeticicával - Francis kedves, igazán adhatnád olcsóbban:)

Natics Fluide Sensuel Soft Hialuron Fluid

Natics Fluide Sensuel Soft Hialuron Fluid
2019. január 11.

Nagyon jó:) Nem is hallottam a márkáról, itt találtam rá. A rengeteg pozitív véleményt olvasva gondoltam, kipróbálom. Igen jó ötletnek bizonyult. Könnyű krém, és a hatása valami szuper. Az illatáról le tudnék mondani, de nem ragad, nem irritál, a bőröm nagyon szereti. Biztos, hogy alapdarab lesz nálam, bár tervezem a többi termék kipróbálását is.

Clarins Extra-Firming Eye Lift Perfecting Serum (régi)

Clarins Extra-Firming Eye Lift Perfecting Serum (régi)
2019. január 2.

Hát, én nem vagyok elájulva. Két hete használom, van egy átmeneti hatása. Mondjuk azonnal hat, és kb. 1 óra múlva semmi. Én tuti nem veszem újra..

Magister Products Hipoallergén Fürdő- és Testápolókrém

Magister Products Hipoallergén Fürdő- és Testápolókrém
2018. október 28.

Ez az egyik legszuperebb termék, amit használtam eddig. Krémes, nagyon jó illata van, nem szárítja a bőröm. A második tégelyt fogyasztom:)

Magister Products Maccarone Habkrém

Magister Products Maccarone Habkrém
2018. október 27.

Nagyon erős illata van, szerencsére csak pár percig, nem sokáig érezhető annyira, de nagyon kemény keserű mandula illata van. Viszont könnyen beszívja a bőröm... Nem veszem újra.

Magister Products LMW Hialuron+ Szemránckrém

Magister Products LMW Hialuron+ Szemránckrém
2018. október 27.

Nem tudom. Nem rossz, de volt már jobb krémem. Nem igazán érzem, hogy hatna, bár használom, mióta megvettem. Nem csíp, nem irritál, de nem az igazi.

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2017. augusztus 1.

Szerintem szuper. Nyáron csak ezt használom, és a Benton tonerét.

Sulwhasoo Essential Balancing Emulsion

Sulwhasoo Essential Balancing Emulsion
2017. március 26.

Teljesen egyetértek Zanyval, ha tehetném - csak ezt a márkát venném. A Balancing emulsion állaga, illata szuper jó, gyakorlatilag függő lettem. Végre egy krém, ami nem irritálja a szemem, nem könnyezek a felvitele után és reggel is használható, mivel pikk-pakk felszívja a bőröm, nem csillog, nem ragad, és mehet a smink. Ha tehetném 10*-ra pontoznám.