LizLiz

Regisztráció dátuma: 2016. május 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kin Kinactif Nutri Extract

Kin Kinactif Nutri Extract
2019. július 30.

Nagyon örülök, hogy nem azonnal írtam róla véleményt, mert az első egynéhány használat után semmi változást nem láttam a hajamon, nem kis pénzért. De meg kell tanulni használni és csodákat művel a hajjal. Kedvenc lett így több, mint egy hónap használat után. A hajam fényesebb, és alig töredezik.

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló
2019. július 30.

A szülinapi akciójuk keretében vettem meg, már egy ideje szemezek a gőzölős hajvasalókkal, de az ára miatt emellett döntöttem. Amit a hajamról tudni kell, nagyon sűrű, vastag szálú és göndör. Direkt nehezített "pályán" teszteltem, a hajamat mosás után nem húztam ki hajszárítóval és körkefével, hagytam természetesen megszáradni, és így begöndörödni is. A víz betöltője elég érdekes, kíváncsi leszek, hogy a kis szilikon dugók (amik mellé direkt odaírták, hogy óvatosan húzd ki) meddig fogják bírni.
A hajam kezelhetetlenségéből kifolyólag, legerősebb hőfokon, illetve gőzön próbáltam. Itt jött a baj, kb. a második tincs után csodásan megégette a fejbőröm az erős gőz, így abból vissza kellett vennem. Összességében jól teljesített, de egy-két dolog miatt le kell vennem egy csillagot. Ilyen például, hogy vasalás közben egyszer újra kellett töltenem a tartályt, ami nem kis procedúra (vasaló kikapcsol, kihúz, tartály kivesz, töltőflakon feltölt, aztán tartály feltölt, visszarak, hajvasaló bedug, bekapcsol, felmelegszik...), vagy, hogy ha egy kicsivel vastagabb tincset próbáltam vasalni, nem gőzölt, illetve, hogy az erős gőz tényleg brutális és nagyon éget, de ezt be lehet tudni a tapasztalatlanságomnak.
Ami viszont nagyon tetszik, hogy a hajam nagyon puha lett. Az előző hajvasalóm egy jó minőségű, márkás hajvasaló volt, de még a kétféle hővédő használata mellett sem tudtam vele ilyen puha hajat elérni. Nem tudom, ki hogy van vele, de 10 év tapasztalatom azt mondja, van összefüggés a hajvasaló és a tartósság között. Nos, ha tényleg van, akkor tényleg nem teljesített rosszul, reggel nem kellett rávasalnom még egyszer, még helyenként sem. Ha már többféleképp kipróbáltam, mindenképp frissítem a véleményem.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. július 24.

Már a második üveget fogyasztom belőle, mindennap használom. Nagyon jó a fedése, nem maszkos, eddig még egy alapozóval sem voltam ennyire megelégedve. Megfelelő alapozással és fixálással este úgy kell levakarni az arcomról. Ár-érték arányban a legjobb.

Cartier La Panthere EDP

Cartier La Panthere EDP
2019. július 24.

Az első szó ami eszembe jut: NŐ, a nagybetűs nő. Elég egyedi illat. Szerintem nem való mindennapos viseletre, és nem is való mindenkinek, mert - ahogyan azt többen írták előttem - kell egyfajta határozottság a viseléséhez. Személy szerint csak akkor fújom be vele magam, ha kiöltözős esti programunk van. Viszont a férjem imádja rajtam, aminek külön örülök. A tartóssága nagyon rendben van, még zuhany után is, tompán ugyan, de érzem magamon.

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2019. július 24.

Valami természetes arctisztító szappant kerestem, aztán a Manna mellett döntöttem. A kámforral kiegészített verzióját használom az ében szappannak, de nagyon jól bevált. A kombinált bőrömre tökéletes, nem zsírosodik, szinte nincsenek is pattanásaim. Nem irritálja az egyébként nagyon érzékeny bőröm. Simán kapná tőlem az öt csillagot, viszont az ára miatt le kell vonnom egyet, mert szállítással együtt (főleg, hogy csak ezt rendeltem), kicsit soknak tartom.

Impulse Incognito Parfümdeo

Impulse Incognito Parfümdeo
2019. július 24.

Imádom. Ez az illat Anyukám, aki a mai napig ezt használja a '90-es évek elejétől, leszámítva azt a kb. 6-7 évet, amíg sehol nem lehetett kapni (vagy csak mi nem találtuk). Bár a mostani intenzitásban sehol sincs a régihez képest, de valahányszor megérzem rajta, visszatérek '99-be, mikor jön értem az oviba, és átölelem, hozzábújok és ezt az illatot érzem. Örök kedvenc marad.

Crazy Color Hajszínező

Crazy Color Hajszínező
2019. május 5.

Kék melír helyett fenyőzöldet kaptam, hamvasra szőkített tincseken. Viszont azóta sem lehet eltűntetni a hajamból. A világos barna hajfesték alatt is simán látszódott a zöld. Soha, de soha többet, le is tettem a kék melírról, a második csillagot a tartósságra kapja.

Avon Anew Perfect Skin Sleep Cream Éjszakai Arckrém

Avon Anew Perfect Skin Sleep Cream Éjszakai Arckrém
2019. május 5.

Nagyon jól bevált, már két használat után sokat javított a bőrömön.

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték

L'Oreal Paris Colorista Hairpaint Tartós Hajfesték
2019. február 23.

#blueblack színben vettem meg. Az első festés nem volt annyira látványos, mint vártam. Inkább tűnt szimpla kékesfeketének, mint sötét indigónak (kép a dobozon). Második festésnél kevertem bele egy kevés mixton kéket, a kék tónus erősítése miatt, úgy már egy pár fokkal kékebb színt kaptam. Összefoglalva szerintem túl van hypeolva, ár-érték arányban is hagy maga után kivetnivalót, próbára jó volt, két festés után nem veszem újra.

Schwarzkopf Live Urban Metallics Hajfesték

Schwarzkopf Live Urban Metallics Hajfesték
2019. február 23.

Blue Mercury színben vettem meg, nagyon örültem, hogy végre nálunk is kapni, mert kék melírt szerettem volna. Több videót láttam róla, ott még barna hajon is látványos volt és alig vártam, hogy "bekéküljek".
Szőkített tincsekre kentem és a kék melír helyett feketét kaptam. Teljes pénzkidobás, remélem mihamarabb kikopik.