Best of Beauty 2019

lizzyke

Regisztráció dátuma: 2013. május 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. május 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Hifu Kezelés

Hifu Kezelés
2019. május 4.

Kuponnal vettem igénybe, de így is drága volt, és bátran állítom semmit sem ér! Pénzkidobás a HIFU. Ennyiért inkább a botox éri meg!

Dove Talco Deo Spray

Dove Talco Deo Spray
2018. december 12.

Nagyon finom,púderes az illata! Ma vettem hozzá tusfürdőt is, a kettő együtt szuper!

Sarah Jessica Parker Lovely

Sarah Jessica Parker Lovely
2017. január 18.

Mivel villámgyorsan kivégeztem a 100 ml-es NR for her-t és nem találtam újra megfelelő áron, alternatívaként vettem itt egy kedves krémmániástól. Nem bántam meg, tényleg nagyon nagyon ott van.
Jóban leszünk!

Narciso Rodriguez For Her EDP

Narciso Rodriguez For Her EDP
2016. november 17.

Egy kedves krémmániástól vásároltam,- akkor úgy gondoltam ipari mennyiséget. De rájöttem, a 100 ml nekem meg sem kottyan ebből az isteni illatból.Nekem nagyon bejött. :) Mindenki dícséri rajtam, jól működünk együtt.!
Újravevős!

Jennifer Lopez Miami Glow

Jennifer Lopez Miami Glow
2016. október 8.

Nagy nagy csalódás!Azt hittem valami szuper illat lesz, de sajnos ez nem az - nekem.

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés
2016. október 1.

Örülök,hogy végre megszüntették. Vagyis ha még van a fodrásznak elhasználhatja,de már utánrendelés nncs.(Tudomásom szerint).

Oltári büdös volt, alig kaptunk lvegőt - pedig maszkban voltunk mindhárman - nem beszélve a 6 óráról,amit ott töltötem.
A végeredmény ok. kb. 3 hónapig valamivel egyenesebb(?) lett a hajam, de soha többet nem csináltatnám meg!

Orsay L'or De Say No. 1.

Orsay L'or De Say No. 1.
2016. szeptember 26.

Teljesen megegyezikaz illata a LVEB-lel. Jó tartós is rajtam. Jelenleg van egy LVEB-m ezért egy ilyentől megválnék. Ha valaki kéri,szóljon bátran.

Jennifer Lopez Love At First Glow

Jennifer Lopez Love At First Glow
2016. szeptember 25.

Egy kis semmiség. Legalábbis rajtam. Mintha semmit sem fújtam volna magamra, 5 perc és volt-nincs:)
Szerencsére akciósan vettem,kb. féláron,így elfújkáltam. Nem veszem újra.

Yves Rocher Shafali

Yves Rocher Shafali
2016. szeptember 24.

Nagyon kellemes,tartós illat, de sajnos hozzám nem passzol, nekem túl édes.Ha valakit érdekel...

Avon Life for Her

Avon Life for Her
2016. szeptember 21.

Megérkezett. Kenzotól sokkal töbet vár az ember. Nem is értem, miért 9000.-Ft az ára?! Szerencsére akciósan vettem harmadáron, de annyit sem ér!
Elfújkálom, de ez volt az első és utolsó találkozásunk. 2 csillag, szép az üvege.