Lokin

Regisztráció dátuma: 2012. január 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2012. január 4.

nemrég kezdtem el használni...elég folyékony állagú, ezért sok kell belőle hogy rendes hab képződjön (én nem tapasztaltam a kiváló habzást amit itt többen írtok), eléggé szárítja a hajat, az én zsíros hajamra elég jó, kb 3 naponta kell mosnom az eddigi 2- vel szemben, remélem hogy idővel ez is jobb lesz...hajszárítás után szép dúsnak tűnik a haj. Negatívum hogy nincs balzsamja, ami miatt vagy nem használsz és akkor széttöröd a hajad fésülésnél vagy másfajta balzsamot használsz, de akkor rontod/javítod a helyzetet, de nem tudod melyik mert 2 márkát használsz egyszerre...

Rexona Aloe Vera Golyós Deo

Rexona Aloe Vera Golyós Deo
2012. január 4.

golyós dezodorhoz híven ez is hagy egy nyálkás valamit a bőrön, ami nagyon kellemetlen, illata jó

L'Oreal Studio Line Mineral Fx Hajformázó Gél

L'Oreal Studio Line Mineral Fx Hajformázó Gél
2012. január 4.

a legjobb zselé amit eddig használtam, nem ragad és tartást ad a hajnak!

Babé Omega Tusfürdő

Babé Omega Tusfürdő
2012. január 4.

bőrgyógyász ajánlotta ekcémás kézre szappan helyett kézmosáshoz, 1000x jobb mint bármelyik folyékony szappan, hátránya hogy nagyon sokba kerül

Garnier Golyós Szemkörnyékápoló Koffeinnel

Garnier Golyós Szemkörnyékápoló Koffeinnel
2012. január 4.

a felvitel egyszerű, de utána hagy egy sikamlós réteget, ami engem nagyon zavart, így beledörzsöltem a bőrbe, így viszont felesleges a golyós változatot venni...karikákat nekem sem tűntetett el (nem mintha használtam volna valaha olyat ami eltűnteti, de majd körülnézek itt a vélemények közt hátha)

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2012. január 4.

Az egyetlen lemosó ami bevált, nagyon jó, víz alapú (tehát nincs utána az az olajos érzés mint az olajos lemosóknál), simán leszedi a vízálló sminket is,, nem kell agyondörzsölni. Nem irritál, nem fáj a szem lemosás után, nem szárít stb... Mondjuk elég drága (én még nem láttam sehol olcsóbban), az 500 ml-t szoktam patikában venni kb 5500-ért, de megéri az árát!!! Nem cserélném le semmiért, mindenkinek ajánlom, használjátok bátran!