Lokitheprincess

Regisztráció dátuma: 2020. február 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. február 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Far Away

Avon Far Away
2020. július 28.

Egy másik parfüm tetszett meg nagyon az avontól, úgy éreztem ez az én illatom lesz, rendeltem is egy hatalmas üveggel. Rendeltem egy Far Awayt is, a móka kedvéért, emlékszem ilyen volt anyámnak, mamának, nagynéninek anno, de az illatára egyáltalán nem emlékeztem.. Nos, mióta megjött a csomag, az "én illatomból" kettőt sikerült fújni, ugyanis a Far Awayt használom. Senkin nem éreztem ezt az illatot az elmúlt kb 10 évben, igazán különlegesnek érzem magam vele. Szerintem nem sok, csínján kell bánni vele, reggel 3 fújás egész napra elég. Mások szerint kellemes illata van, nem tolakodó, de mindig érezni rajtam. Férfi kollégák név szerint is felismerték :D azt hiszem megtaláltam az igazi én illatomat.

Essence Choose Your Glow Highlighter Paletta

Essence Choose Your Glow Highlighter Paletta
2020. július 28.

Eddig szemhéjpúdert használtam évekig a kiemeléshez, ennek megtetszett a doboza, ezért néztem bele. Mikor kinyitottam, biztossá vált hogy megveszem. Mindhárom szín nagyon szép, eldolgozva is látványos. Tartósságáról annyit tudok egyelőre nyilatkozni, hogy itthon az alkaromon próbáltam ki, utána pakoltam, teregettem, főztem és még mindig szépen fénylett, sminken valószínűleg még tartósabb. Ár érték arányban az Essence-nek van néhány bakija, de ez abszolut megéri.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2020. február 10.

Szerintem jó kis sampon a balzsammal együtt. Az illata jó, kellemes tapintású tőle a hajam. Az enyémet nem zsírosítja, bár nem állandóan használom (egyébként a Garnier Fructis Good Bye Damage a kedvenc), ezt karácsonyra kaptam. Amíg elfogy használom, talán újra is veszem, abszolút kedvenc nem lesz, de váltásnak tökéletes.

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon
2020. február 10.

A kedvenc a hozzá tartozó balzsammal együtt. Nagyon finom illata van és sokáig meg is marad. Puha és fényes tőle a hajam, hajszárítót nem használok, de naponta vasalom, mióta ezt használom nem törik a vége. Ki fogom próbálni a termékcsalád többi tagját is mindenképp!

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2020. február 10.

Nagyon kellemetlen a szaga, műanyagos és erősen kakaós. Ajándékba kaptam de meg kellett válnom tőle mert nagyon undorító szegény.. Soha nem venném meg, flakonból is büdös 😕

Essence Longlasting Eyeliner Pen

Essence Longlasting Eyeliner Pen
2020. február 10.

Rengeteg fajta szemhéjtussal próbálkoztam az évek alatt, de mind barátnőknél végezte.. Nem tudok sem a folyékonnyal, sem a zseléssel dolgozni, valamint mivel takart szemhéjam van mind elkenődött egy órán belül. Nekem ez vált be. Nagyon könnyű felvinni a filccel, és 12 óra vendéglátós munka után is pontosan olyan, mint reggel. Csillámos sminkre nem szívesen használom mert beleragad a por, de hétköznapokra kiváló, mindenképp maradok ennél. Ajánlom mindenkinek, aki eddig a tükör előtt sírva próbálta közel egyformára húzni a két tusvonalát 😂

Lovely Nude Make Up Kit

Lovely Nude Make Up Kit
2020. február 10.

Évekkel ezelőtt vettem meg a 010-es The Must-Have Matts változatot, és a mai napig ez az alap palettám. Nem törik, nem porzik, ecsettel gyönyörűen lehet dolgozni vele, és a 12 órás műszakom végére még mindig tart. Minden színt tudok belőle használni, természetesen van ami eléggé elkopott az évek alatt, emiatt hamarosan új paletta után nézek, de ezt biztosan megtartom mert még mindig szuper. Ár-érték arányban biztosan megérte, újra nem veszem de remélem találok ilyen jót. :)

Rimmel Magnif'eyes Mono Szemhéjpúder

Rimmel Magnif'eyes Mono Szemhéjpúder
2020. február 10.

Elég régen vásároltam meg a 012 Q-JUMP csillámos fehér árnyalatot, szerintem nagyon jó, sokszor előveszem, highlighterként és a szemzugba használom. Ecsettel elég halvány, az ujjammal szoktam felvinni.

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2020. február 9.

Nagyon szeretem! A sötétbarna hajamhoz ritka, szőkés szemöldök társul, így mindig meg kéne rajzolnom. Minden nap sminkelek, sok időt nyerek vele, mert így reggelente csak itt-ott ki kell javítani ceruzával és kész is. A sminket lemosom természetesen minden nap, így valamennyit kopik, de 3-4 napig simán bírja az esedékes arcradírozásig, utána szoktam újra felkenni. Én biztos hogy újra megveszem!

Nivea Men Creme

Nivea Men Creme
2020. február 4.

Páromnak vásároltam meg, gyakran hámlott az arca. Mióta rendszeresen, fürdés után használja nem hámlik, Nivea Sensitive aftershave-vel együtt csodát tesz. Az illata is nagyon jó, nem "pacsulis", nagyon kellemes.