lokodilaura

Regisztráció dátuma: 2012. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NYC Smooth Skin Fini Parfait BB Créme 5in1 Instant Matte

NYC Smooth Skin Fini Parfait BB Créme 5in1 Instant Matte
2017. március 21.

szornyu, kupac kaka :( probalkoztam tobbfele primerrel, primer nelkul, eredeti beauty blenderrel, kezzel, ecsettel, mindenhogy darabos-foltos gusztustalansag lett az eredmeny
olcso husnak hig a leve :(

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2016. november 14.

imadom ezt az alapozot, bar sok eleg sokat vacillaltam a megvetelen par honapja a szinek miatt. tudni kell hogy nagyon erzekeny, telen nyaron vakitoan feher borom van, az uzletben a csaj megis csak a harmadik problakozasra jott ra hogy az NW10-es lesz a szinem :D a tobbivel ugy neztem ki mint a Charlie es a csokigyar oompa loompai :D jelenleg is roaccutanet szedek a pattanasaimra amit ennek a kozepes-eros fedese se tud eltakarni, de arra a sephora sajatmarkas korrektora tobb mint tokeletes, viszont a (gyogyszerbol adodo) rettenetes szaraz reszeimet nem emeli ki ami szinte csoda. en beauty blenderrel viszem fel a smashbox light primer fele, korrektor, aztan ben nye puder vagy a mac blot. nekem az ejszakazast is nagyon jol birja, a szarazabb reszeken lealudni se lehet nagyon, picit kopik csak. ujraveszem ha elfogy :)

The Body Shop Honey Mania EDT

The Body Shop Honey Mania EDT
2014. június 19.

imááááááááááádom, de komolyan! a legislegjobb illat az egész világon, szeretném leszagolni magamról :D

Lora Bad Girls False Lashes Effect Szempillaspirál

Lora Bad Girls False Lashes Effect Szempillaspirál
2013. december 28.

szerintem ez igazából fekete ragasztó, csak biztosan rossz csomagolásba töltötték.

C-Thru Blooming Sense

C-Thru Blooming Sense
2013. december 19.

nem egy mintám volt már belőle, ha megérzem a szagát bárkin, rosszul leszek. röviden: B Ü D Ö S

H&M Autumn Flower Blusher

H&M Autumn Flower Blusher
2013. december 17.

gyönyörű, nagyon pigmentált (talán ez egyben a negatívum is,könnyű túlzásba esni), csodásak a színek, és nagyon praktikus a csomagolás, bár a pici ecset használhatatlan :D

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2013. november 24.

nem rossz, színenként változó a minősége. például nekem van egy fehér, ami értékelhetetlen, de van egy bordó, amit meg imádok. :D

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2013. november 24.

furcsa kapcsolatban vagyok ezzel a korrektorral. a 3.at használom a legvilágosabból, sajnos csak nyáron, mert az év többi részében túl sötét és sárgás. néha nagyon meg vagyok vele elégedve: szépen fed, tartós, jól eldolgozható és beleolvad a bőrbe. máskor meg: lekopik hamar, nem lehet eldolgozni, foltos, ragacsos, nem szép. és mindezt ugyanazzal az alapozóval, ugyanaz a tégely korrektor! nem értem...nem baj, van még vagy 10 korrektor itthon,van mit használni :DD

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény

Essence Stay With Me Hosszantartó Szájfény
2013. november 24.

350-ért vettem valami lilát belőle, a nevét nem tudom :D nem rossz,nem rossz...a színe szép, az aplikátor tervezője viszont legyen szives pokol tüzén elégni (=borzasztó,használhatatlan). nem használom gyakran, nem egy különleges/pótolhatatlan darab sajna :c

Nivea Creme

Nivea Creme
2013. november 24.

nagyon szeretem, mindig van belőle a táskámban is egy pici tégely. én csak kézkrémnek használom, annak príma ilyenkor télen a durván kiszáradt kacsókra :) valahogy az arcomra sosem kenném, túl zsíros az én amúgyis zsíros pofimra :D nem baj, ettől még tökéletes, gyerekkorom óta nagy kedvenc (bár akkor még azt hittem cseme a neve :DD)