lolagirl13

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Oriflame Love Nature Arctisztító Zselé Teafával

Oriflame Love Nature Arctisztító Zselé Teafával
2018. november 1.

Pár hete már tesztelem!
Aznap amikor megmosom vele az arcom szuperül lemattítja és nem is zsíros, de sajnos másnapra megint csak visszaáll az eredeti formába :(
Ha viszont egymást követő napokon , folyamatosan használom ,akkor kisebb pattanások 1-1 helyen (nem gyulladt , és csúnya .. csak ilyen picik) jelentkeznek az arcomon!
Így még egyenlőre nem tudom mit gondoljak! 1-1 alkalomra tökéletesen jó, hiszen úgy szuperül végzi a dolgát , de hosszútávra egyenlőre nem tudom elképzelni :(

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2018. szeptember 18.

Az illata nagyon jó , és az állaga is .. nem nagyon ragacsos és könnyen is szívódik a hajon!
A száraz és töredezett végeket segít könnyebben fésülhetővé tenni , és aznapra nagyon szépen "rendbe hozza" a káros hajat .. de mint semmi ilyenkor , ez a termék sem tesz csodát, főleg nem hossztávon :)
Viszont hajvágás után , megfelelő hajkezelés mellett szuper termék :)
Azt mondom egy próbát megér mindenkinek!

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2018. augusztus 22.

Nálam a Garnier Fructis sampon és balzsam az abszolút kedvenc évek óta! - mivel nagy próbálgatás és tapasztalás eredménye, és tényleg szuperül bevált , elképzelni nem tudtam hogy én valaha is le fogom cserélni! DE egy nyaralásunk alkalmával (ahol sajnos nem tudtam a fentebb említett samponhoz hozzájutni , és már nem bírtam volna ki ha nem mosok hajat) megvettem ezt a Pantene sampont a balzsamával..és azt kell mondjam ez valami csoda!! Olyan puha és selymes lett tőle a hajam hogy szívem szerint egész nap azt simogattam volna :) Ezenkívül a fejbőröm hihetetlen tisztának éreztem és a hajam tartósan jó illatú maradt! Sosem gondoltam volna hogy találok nem hogy ugyanolyan, de jobb sampont a Garnier Fructisnál... de megtörtént :)
ezen kívül ami még pozitív hogy a balzsam kisebb mint a sampon , így kihasználhatóbb .. szóval nálam abszolút nagy kedvenc :)

Garnier Fructis Coco Water Sampon

Garnier Fructis Coco Water Sampon

Rövid leszek és tömör!
Imádom :) Nálam nagyon nagy pozitívum :) Azt nyújtja amit ígér , a hajam puha és korpamentes lesz tőle!!
Szuper!!

Avon Perceive EDP

Avon Perceive EDP
2018. május 27.

Szuper kis illata van , én nagyon szeretem :)
A tartóssága egy laza napon szuper , rohanóson már kevésbé .. de ez nem von le szerintem az értékéből :)

Adidas Fresh Escape EDT

Adidas Fresh Escape EDT
2018. május 27.

A kedvenc illatom volt! Sajnos már régóta nem láttam sehol :(
Imádtam az illatát és látom sokak arra panaszkodtak hogy nem tartós ... nekem reggeltől estik (sőt még néha másnap is) tartott az illata :)
Nálam nagy pozitív

Revalid Revitalizáló Fehérjetartalmú Sampon

Revalid Revitalizáló Fehérjetartalmú Sampon
2018. május 22.

Igaz csak egyszer próbáltam , de engem nem győzött meg :(
Azért nem egy csillag mert az ígért funkciójának eleget tesz, és az illata is megfelelő! - DE - sajnos én úgy néztem ki tőle mint valami oroszlán ,annyira dúsította a hajam ... illetve el is nehezedett tőle az egész!
Így én inkább nem tettem több kísérletet!

Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Fullness Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Fullness Sampon
2018. május 22.

Nekem sajnos nem vált be, amit sajnálok :( (pedig a balzsamával és a fújókás "csodájával" egyben használtam)
Az illata rendben van... DE!- olyan hatása lett tőle a hajamnak mint egy seprű és brutálisan szállós is lett tőle a hajam ,ezen kívül a zsírosodás már másnap jelentkezett nálam is :( egy sampontól , ráadásul ami ennyire felkapott nem ezt várnám!! szóval ez elég nagy csalódás!