LolitaLolly

Regisztráció dátuma: 2015. február 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. február 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Manna Argán Szépségolaj

Manna Argán Szépségolaj
2020. július 9.

Évek óta használom a szememre, jobban mondva a szem körüli bőrre szemkörnyék ápoló gyanánt. Nagyon bevált, eszembe sem jutna igazából mással mérgezni ezt az érzékeny területet és hosszú napok, éjszakák után egy alapos arcmosást követően számomra nincs jobb és megnyugtatóbb érzés, mint ezt rákenni. Úgy érzem, hogy minden káros hatást, ami éri megelőz, helyretesz.

Manna Bőrradír - Kókuszreszelék, Mák, Tengeri Só

Manna Bőrradír - Kókuszreszelék, Mák, Tengeri Só
2020. július 8.

Igen durva szemcsék vannak benne, de nem bánom mert ezerszer inkább ilyen, mint egy semmit sem érő pancs. Habzik kicsit, ha az ember erősen dörzsöli a bőrébe és van talán benne egy kis olajosság (hidratáló hatás) is. Eleinte jobban örültem volna, ha más az illata, nem ilyen mentolos és a bőrön is megmarad, de mostanra úgy vagyok vele, hogy lényegtelen, mert tényleg nem tudok rosszat írni róla, igaz, soha nem voltam korábban nagy radír használó. Esetleg annyi, hogy jobban egyben lehetne a cucc, mert kicsit talán darabos a sok alkotóelemtől és könnyen szétesik, ahogy magára keni az ember. Illetve arra leszek kiváncsi, meddig elég egy ilyen kis tégely.

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Vízálló Szempillaspirál
2020. július 8.

Mostanában kezdtem el vízálló szempillaspirált használni, mert elegem lett hogy egy egész nap után mind a szemem alatt végzi. Ez az első, amit próbáltam és őszintén szólva, szempillagöndörítővel -amit általában nem használok, de ehhez kell, hogy teljes és ütős legyen a végeredmény- baromi gyönyörű hosszú, ívelt igéző tekintetet kapok. Tényleg nem folyik le, marad és patent, az én sminklemosóm le is hozza szépen. Ettől függetlenül nem vagyok szerelmes és remelem, hogy majd találok egyszer jobbat is, ha rászánom magam, hogy mást is kipróbáljak, de amúgy jó és elégedett vagyok vele.

Nivea Fresh Blends Apricot Mango Rice Milk Tusfürdő

Nivea Fresh Blends Apricot Mango Rice Milk Tusfürdő
2020. július 8.

Nem akarom nagyon lehúzni, lévén kissé elfogult vagyok, ha nem is feltétlenül a Niveaval, inkabb a barack és mango illattal így együtt meg úgy általában. A rizstej meg csak egy plusz hangzatos hamis marketing, ami nálam bevált. Lényeg a lényeg, ennek cefre pálinka szaga van, akárhogy nézem:D még kérdezték is a velem egy háztartásban élők (sic!), hogy amivel fürdök, az ilyen pálinka szagú vagy csak a szomszédok mulatoznak... engem főleg a kiszerelés és a külső vett meg kilóra ugyebár. Az állaga sajni nagy csalódás, mert abszolút nem olyan finom krémes, selymes mint a másik apricot tusfürdőnek, ami valahol érhető, hiszen ez egy frissítő nyári verzióként fut, de akkor is. Alig akar kifolyni, elég fura, hogy külön nyomni kell és akkor is így visszaszívja magát, jobban nem tudom leírni🙄 de legalább habzik.. első használat után amúgy volt egy kis fura, talán szárazkás érzet a bőrömön. Mindenestre pozitívan tekintek a jövőbe további használatát illetően.

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

Aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2020. július 6.

Up: Semmit sem ér, nekem legalábbis. A fele a kukában végezte, mert annyira nulla hatással volt a hajam állapotára, hogy rossz volt már felkenni is, egy idő után pedig el is feledkeztem róla.

Nem is tudom... még tesztelés alatt, de nem akkora szám. Amikor felkenem, aznapra kicsit megpuhítja a hajam, de akkor is csak úgy ha már mással ápoltam előtte, ha pedig nem, akkor másnapra nyoma sem marad, ami pedig nagy szívfájdalmam, hogy az illata is elillan. Roncsoló hatásról még egyelőre nem tudok nyilatkozni.

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner
2020. június 12.

Tényleg eléggé puhává és fényessé teszi a hajat, az illatát is nagyon szeretem, olyan különleges semmihez sem hasonlítható. Én eddig nem szárítottam meg a hajam, úgy hagytam rajta és a vége eléggé hullámos/hurkás lett tőle, kiváncsi vagyok hogy körkefével beszárítva milyen lesz.

Nuxe Huile Prodigieuse EDP

Nuxe Huile Prodigieuse EDP
2020. február 15.

Beleszerettem hamar, amikor megszagoltam mert különlegesnek, másabbnak tartottam, mint a többit. Szerettem is használni egy ideig, de azon kívül hogy meguntam, egyszer csak arra figyeltem fel, hogy rajtam nem olyan kellemes az illata, mint amikor az üvegből szagolom. Utóbbi esetben finom meleg, mézes és vonzó illata volt, rajtam pedig túl erős és olyan fura.. kicsit csípős.

Pantene Pro-V Intensive Repair Mask

Pantene Pro-V Intensive Repair Mask
2020. február 14.

Az árához képest igen jó. Arra emlékszem, hogy még tavaly október környékén az első használatkor gyönyörű fényes és puha hajat varázsolt, aztán ez a hatás fokozatosan csökkent kicsit, de viszonylag jól bevált, úgyhogy szerintem ideiglenesen visszatérek hozzá, legalábbis amíg nem találok jobbat, mert a többihez képest, amit mostanság próbáltam (pl. lush) messze jobban bevált.

Ziaja Kecsketejes Hajerősítő Hajpakolás

Ziaja Kecsketejes Hajerősítő Hajpakolás
2020. február 13.

Azért vettem meg, mert azt gondoltam hogy kellemes tej illata lesz, meg persze szükségem volt már egy új pakolásra. Amikor kinyitottam, azt még elnéztem neki, hogy baromi erős szappan illata van, mert a későbbiekben ez a hajamon kellemesen hatott, viszont nekem egyáltalán nem hozta a várt hatást, szárítja a hajam és úgy néz ki tőle mint a seprű. Reménykedtem ennyi pozitív vélemény után, hogy végre találok egy Jokert a hajamra, de sajnos ez sem az álom balzsam/pakolás. Volt ami eddig bejött, de mégsem az igazi, úgyhogy tovább kell keresgélnem, úgy látom :(

Nivea Care & Apricot Tusfürdő

Nivea Care & Apricot Tusfürdő
2020. február 7.

Hiányolom a polcokról a barackos/barack illatú termékeket, szinte soha semmilyen formában és márkától nem látom, pedig a hajamra is szívesen használnám.
Első használatakor a friss és finom barack illat mellett elég szappanos mellékzöngét éreztem, de nyilván ez valahol normális is.. mostanra már elmúlt és imádom kibontani, mert rögtön megcsap a barack illat, elvezet magamra kenni:) szóval az finom illata, viszont tegnap először azt éreztem, mintha kicsit húzódna utána a bőröm, lehet hogy szárít, de mivel úgysem fogom konstans használni és mindig váltogatom ezeket, egynek most elmegy.