lolka00

Regisztráció dátuma: 2018. március 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. március 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Szőkítő krém

Balea Szőkítő krém
2018. május 25.

Én nem bajusz szőkítésre vettem, hanem a szemöldököm világosítására. Természetes beütésű (rezes)vörösre festettem a hajam és a szinte fekete szemöldökömmel nem tudtam mit kezdjek, így kitaláltam, hogy veszek egy ilyet. Tudom, rá van írva, hogy szemöldökre nem szabad használni, de gondoltam egy próbát megér. Fent hagytam a masszát tíz percig, de még nem volt elég világos, így felraktam még tízre és már elfogadható volt az eredmény. Vöröses beütésű, szinte arany szemöldökeim lettek, amiket reggelente könnyen vörösre varázsolok. Lehet hülyeség de azóta folyamatosan használom és én is, meg a szemöldökeim is jól vagyunk. Ha valaki még ilyen elvetemült és a szemöldökeit akarja leszivatni, akkor csak ajánlani tudom, a többi funkcióját viszont nem próbáltam.

Altapharma Teafaolaj

Altapharma Teafaolaj
2018. május 25.

Piercingek kezelése miatt vettem meg, miután meggyógyultak állt pár hónapig a polcon, de rájöttem, hogy ez tökéletes lenne a pattanások leszárítására és tényleg. Bár vigyáznom kell vele, mert alapból is nagyon száraz a bőröm, így általában csak a pattanásos területekre viszem fel, és pár nap alatt elbánik velük. Az illata szörnyű, de megéri.

Johnson's Baby Oil Aloe Vera

Johnson's Baby Oil Aloe Vera
2018. május 25.

A barátnőm ajánlotta a puha bőr eléréséhez. Fürdés után nagyon jó hidratáló, és tényleg puhává teszi a bőrt. Szőrtelenítés után eltűnteti a piros pöttyöket és a gyantát is könnyen el lehet vele távolítani. Én még csak ezt a zöldet próbáltam és nagyon szeretem, lehet ha elfogy kipróbáloma másikakat is.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2018. május 25.

Nagyon megörültem mikor hallottam a nagy színskáláról, de sajnos a legvilágosabb árnyalat sem elég világos a számomra és elég sárgás is. Az eloszlatással nincs sok baj, de a száraz részeket nagyon-nagyon kiemeli nálam, és a pórusösszehúzó hatást sem vettem észre, a fedése viszont jó, ha nem akarsz full coverage-et. Ha valakinek nincs hófehér és száraz bőre biztos jó lehet, de nekem sajnos nem vált be.

Sun Ozon Kinder Naptej SPF50

Sun Ozon Kinder Naptej SPF50
2018. május 25.

Bár már nem vagyok kisgyerek de a hullafehér bőrömre muszáj erős naptejet vennem. Arcra és testre is egyaránt használom, nekem nincs bajom az állagával és az eloszlatásával sem. Kicsi is elég belőle már majdnem két hónapja használom (szinte minden nap) és szinte teli van még mindig. Nincsen a megszokott naptej szaga se, én nagyon elégedett vagyok vele.

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2018. május 25.

Lehet én használom rosszul, de szinte semmi hatást nem látok, a hajam ugyanolyan lelapult és zsíros kinézetű a használata után is és még fehér folokat is hagy a hajamon. Az illata sem túl jó.