lolkabolka

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Eucerin Lip Aktiv

Eucerin Lip Aktiv
2018. október 27.

Nem vagyok megelégedve vele. Nagyon sűrű, ül a számon, alig szívódik. Nem veszem újra.

Hipp Babysanft Familienbad Habfürdő

Hipp Babysanft Familienbad Habfürdő
2018. szeptember 23.

Nagyon szeretjük, családi tusfürdőként használjuk, olcsó, szép összetevők, kiadós, isteni illat. Kb. Egy hónapig bírja a flakon. Mindig újra vesszük. Másabb a flakon, Müllerben 1600,- az egy liter.

Update: kicsit utána olvastam, kutakodtam. A termékben lévő színezékről némelyik külföldi oldalon nem jókat írnak, konkrétan rákkeltő hatásról írnak. A nyári időszakban sokat használtam, de sokszor viszkettem. Lepontozom a káros összevő miatt, ráadásul egy babatermékben...

Today Krémszappan Mild

Today Krémszappan Mild
2018. szeptember 13.

Kiváló szappan, Nivea illattal, nem hiába hiszen a szomszédos gyártószalagról gördül le, egy helyen gyártják csak más receptúra alapján. Ennek jobb összetevői vannak, nagyobb kiszerelés, olcsóbb. Mi kell több??

Alverde Jungle Breeze Tusfürdő

Alverde Jungle Breeze Tusfürdő
2018. augusztus 22.

Tetszett az illata, mikor piacra dobták betáraztam belőle, néha veszek elő 1et. Így nyár végére nem tetszik már az illata, mintha megváltozott volna, hányás szaga van.... @@&$*#*....

Alverde Családi Sampon Bio Mályva és Bio Szeder Kivonattal

Alverde Családi Sampon Bio Mályva és Bio Szeder Kivonattal
2018. augusztus 22.

Jó, szeretem, a hajam ugyan annyit bír ezzel a samponnal mint a nem natur samponokkal, maradok ennél.

Alverde Wohlfühlmoment Duschgel

Alverde Wohlfühlmoment Duschgel
2018. augusztus 22.

Nagyon finom, kellemes, sajnos limitált kiadás. Kedves Alverde szeretném ezt a tusfürdőt a testápolójával állandó terméknek!

Organic Shop Nyugtató Tusfürdő "Provance Levendulái"

Organic Shop Nyugtató Tusfürdő "Provance Levendulái"
2018. augusztus 8.

Ár érték arány megfelelő. Kellemes illat, jól tisztít, nyaralásra vettem. Elégedett vagyok vele, ajánlom.

Trend It Up Holo Eyeshadow Palette

Trend It Up Holo Eyeshadow Palette
2018. június 13.
(!)

Tesztelésre kaptam ez a holo trio-t. Vegyesek az érzéseim... Maga a púder jelentéktelennek, gyengécskének tűnik a tartójában. Felvitellel azonban megváltozik, szépen mutat és meglepően előbújik a holo hatás. A felvitel valóban nehézkes, nem mindig sikerül egyenletesen, de nem lehetetlen. A zöld a legszebb számomra, de ez a holo hatás idegen tőlem - szubjektív. Nagyon el kell találni, hogy kinek áll jól, barnított bőr, szép eldolgozás, hozzá harmonizáló kiegészítő vagy minta.. stb. Viszont aki eltalálja, sikerre mehet vele - buliba, alkalomra ajánlom inkább, mint hétköznapokra. Múltkor egy tini lány viselte ezt/vagy hasonlót, rózsaszín árnyalatút és nagyon olcsó hatású volt a szemén.

Johnson's Baby Szappan Mandulaolajjal

Johnson's Baby Szappan Mandulaolajjal
2018. április 13.

Borzasztó. Semmilyen. Büdös. Fura érzés a bőrön. Soha többé.

Alverde Beauty & Fruity 3in1 Arclemosó Hab (régi)

Alverde Beauty & Fruity 3in1 Arclemosó Hab (régi)
2017. december 27.

Nem jött be ez a termék! A micellás tisztító nagyon jó, minden este használom. Ez olyan gyenge, semmitmondó. A legjobb vizezős lemosó a Weleda calendula babafürdetője. Annál jobbat nem találtam. Krémes, lágy, nem csíp, gyulladás enyhíti, csupa természetes.