lolkabolka

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Lemon Love Eau de Toilette

Alverde Lemon Love Eau de Toilette
2011. május 14.

ISTENI ILLAT!!!!!Kiváló minőség. Szemet szúr, hogy az összetevők között a fragrance piros jelet kapott, pedig esszenciális olajat tartalmaz!!!!!!! Minden összetevője természetes illót tartalmaz! Ellenőriztem!

Alverde Tengeri Alga Arclemosó Gél

Alverde Tengeri Alga Arclemosó Gél
2011. május 14.

Évek óta használom, nagyon elégedett vagyok vele!!Alapos arcmosás, egy jó hidratáló és egész nap szép az arcom. Kordában tartja a néha előtűnő pattanásokat is!!!

Weleda Bio Körömvirágos Natúr Szappan

Weleda Bio Körömvirágos Natúr Szappan
2011. március 30.

Finom szappan, jól tisztít. Ár-érték arányban drágának tartom kicsit.
Szembe ne kerüljön! Egyszer megjártam vele, 3 napig gyulladásban volt a szemem. :(
Összességében jó összetétel, finom illat, de ritkán használom. A rózsásnak finom az illata, jobban érződik.

Babylove Reichhaltige Pflegemilk mit Mandelöl und Sheabutter

Babylove Reichhaltige Pflegemilk mit Mandelöl und Sheabutter
2011. március 30.

Nagyon jó ápoló krém, bár nehezebben kenhető. Valódi sheát és mandula olajat tartalmaz, nem csak kivonatot. Nem sajnálom a +1.5 perces kenegetést cserébe mindezért. Téli, hideg időben nagyon jó, száraz/extra száraz bőrre csak ajánlani tudom. A normál bőröm is elviseli, természetes fényt kölcsön, illata kellemes, lágy. Nem utolsó sorban baráti áron elérhető.

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló
2011. március 25.

Tényleg nagyon jó ez az ajakápoló. Nincs az a "belenyaltam a zsírosbödönbe" érzés a számon, nem nehezíti azt :D
Semleges illat, olcsó árfekvés.

Weleda Bio Homoktövis Kézkrém

Weleda Bio Homoktövis Kézkrém
2011. március 25.

Finom illat, jó állag, csupa növényi összetevőkből. Szeretem. Tényleg hátrány a magas rá, de a minőségen nem ront, így nálam 5* ;)

Dr. Hauschka Arcolaj

Dr. Hauschka Arcolaj
2011. március 25.

Nagyon szeretem az illatát, kiegyenlít és meglepő módon olajként hidratál!!! A 30 ml ellenére gazdaságos.

Dr. Hauschka Arctej

Dr. Hauschka Arctej
2011. március 25.

A tej nagyon szuper!!! Könnyű eloszlatni, enyhén fényes csillogást ad a bőrömnek. Nem zsírosodásra hajlamos a bőröm, így megfelelően ápol és hidratál. Olajjal szoktam keverni, így harmonizál, kiegyenlít. Szuper!!!! (1 üveg tejjel és olajjal már a 3. hónapot kezdem, de még kettő hónapig biztosan kitart)