lolkabolka

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Hansaplast Silver Active Lábspray

Hansaplast Silver Active Lábspray
2022. március 7.

Ahogy bejön a kánikula, az én talpam elkezd izzadni, amit utálok. Ez az egyetlen spray ami bevált és használ. Kellemes illat, papucsba, szandálba is jó, bár arra figyelni kell, hogy ha nem rázod fel és közelről fújod akkor fehér réteget hagy! Nekem bevált!

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott
2022. január 24.

Régóta szeretem és használom ezt a tusfürdőt, igazi energia bomba. Nem szárít engem, összetevői is szépek, mindig újra veszem.

Update: Most már elérhető utántöltős, 500 ml-es kiszerelésben is - így a normál kiszereléshez képest kicsit kedvezőbb az ára. Egy régi, kiürült babylove flakont töltök meg ezzel a tusfürdővel, így a pumpás élményről sem kell lemondani!! Továbbra is szeretem ezt a tusfürdőt, frissítő, energiával töltő!! Továbbra is 5 csillag

Alverde Sensitiv Handcreme

Alverde Sensitiv Handcreme
2022. január 23.

Elégedett vagyok ezzel a kézkrémmel, mondjuk az illata elég sajátos. nekem ez a kenderes mizéria nem tetszik kozmetikumokban. Ettől függetlenül az összetevői szépek a terméknek, a kezemet nem bántotta és nem csak kézre de gyakran könyök re és térdre is használni szoktam.

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj

Manna Organikus Ghánai Shea Vaj
2022. január 4.

Nagyon elégedett vagyok úgy általánosságban a shea vajjal. Stessz izzadós vagyok, így a tenyerem is gyakran izzad. Ennek ellenére a téli időjárás és a sok kézmosás, fertőtlenítőszer használat a kézfejemet sokszor szárítja, erre kizárólag csakis a shea vaj vált be. A különböző zsíroktól, olajoktól másnak egyből "leizzad a tenyerem" de a shea vajtól nem, tényleg "bőrazonos" jellegű. Nagyon szeretem! Manna shea vaj: sokfélét próbáltam már ami elérhető, ez is egy kiváló minőségű vaj, amit jó szívvel ajánlok. Igazi kis univerzális kis kenőcsnek titulálják, szerintem meg ki kel tapasztalni, hogy kinek mire jó.

Alverde Ultra Szenzitív Testápoló

Alverde Ultra Szenzitív Testápoló
2022. január 3.

Zavaró az alkoholos illata az elején. Felkenéskor azonban hamar elillan ez az alkoholos illat, és csak az ápoló olajok maradnak. Viszonylag hamar beivódik a krém. Szeretem, hogy mindenféle virágos-citrusos-púderes illattól mentes. Bőröm szereti, ősztől tavaszig legalább egy flakon elfogy.

Update: Továbbra is szereti a bőröm.Most így télen azért szárazabb a bőröm, de azt érzem,hogy nagyon jól feltölti nedvességgel bőrömet. Ahogyan kenem, olyan, mintha egy jó kis vizes testápoló lenne és szépen be is issza. Marad továbbra is a TOP kategóriák között, ennél sokkal drágább, kb. 3-4x drágább, kiváló összetevőjű terméket is majdhogynem felülír a jó hatásával nálam. Nem mondom azt, hogy mindenkinek ilyen jó, mindenképpen próba után lehet eldönteni.

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál
2021. december 6.

WOOOWW! Nekem is van egy ilyenem! Hosszas keresgélés után szerettem volna egy ütős, minőségibb darabot. Miss porty-t szoktam használni, azzal is elégedett vagyok. Szerencsére iszonyú hosszú és szép szempilláim vannak, elég domináns a szemem. Na de ha ezt használom, tényleg woooww hatás. Egyelőre - addig amíg nem fogy el a Miss porty ez csak Ünnepi/alkalmi szempilla spirál lesz. Ha elfogy a régi, akkor már csak ez lesz!!! Újra vevős, ajánlom.

Weleda Skinfood Bőrtápláló Krém

Weleda Skinfood Bőrtápláló Krém
2021. október 4.

Update: Nagyon sokan panaszkodnak erre a kenőcsre. Ez egy vaskos, zsíros készítmény, ami tele van gyógynövényekkel és természetes zsírokkal (méhviasz, lanolin). Ennek a kenőcsnek több funkciója is van: Ápolja a bőrt, lefedi, védőréteget képez (pl. szeles, cudar időjárás esetén), különböző bőrállapotok esetén, mint például ekcéma, száraz sebesedés esetén jó segítség lehet, sőt ajánlják highlighternek is.Akinek eleve zsírosodásra, pattanásosodásra hajlamos a bőre ne próbálkozzon vele, bármennyire is szeretne Victoria B.-re hasonlítani. Igen, felkapta a sztáripar, vélhetően a csupa száraz bőrű celebek jó ajánlása miatt -nagy népszerűségnek örvend Amerika és Európa szerte. Nem mindenki számára megfelelő a termék, kellő önismeret mellett - X év után azért alapjáraton mindenki tisztában van azzal, hogy milyen a bőre - ergo ha a flinciflancos krémektől pattanás lehet, na eeetttől tuti lesz!! Szóval vegyétek gyógyításra, ápolásra, ekcémára (nem biztos, hogy ez lesz a tuti befutó), sebesedésre, sarokra, könyökre, téli ápolásra, gyakori kézmosás után .... stb. is jó lehet. IGEN EZ ZSÍROS, IGEN EZ KENŐCS SZERŰ, IGEN EZ GYÓGYNÖVÉNYES - MERT AZ VAN BENNE. TESSÉK FUNKCIÓJÁNAK MEGFELELŐEN HASZNÁLNI! Ez egy kiváló termék!

Nagyon szeretem!!! Egy nagy tubus nekem egy évig elég. Nyáron ritkábban használom, de télen gyakran nyúlok hozzá. Amre jó:köröm, körömágy, kézkrém, ajakápoló, arckrém, arcpalolás, térdre, sarokra, könyökre, hajvévre... Stb, döntse el mindenki, hogy a saját bőrállapotához mi fér bele. Anyukám visszeres lábát csak ez nyugtatja meg. Amikor leveszi a gumiharisnyát napvégén erősen ég/viszket a lábszára. Ő a legnagyobb fogyasztó a családban, kb. 5 tubussal évente, már 6. éve.

Sonett Levendula Folyékony Szappan

Sonett Levendula Folyékony Szappan
2021. szeptember 9.

Finom levendula illata van! Folyékony szappan, ez tényleg felfőzött szappan folyékony formában. Használtam kézmosáshoz, tusoláshoz, intim lemosónak és arclemosónak is. Teljesen elégedett voltam vele. Online szoktam rendelni krémeket, akkor mindig teszek Sonett literes folyékony szappant a kosaramba. Olyan 3500.- forint körül van az ára a literes kiszerelésnek. Teljesen természetes főzött szappan, finom levendula illattal, szerettem.

Manna Virágesszenciás Zselé Hialuronsavval és Levendula Illóolajjal

Manna Virágesszenciás Zselé Hialuronsavval és Levendula Illóolajjal
2021. szeptember 5.

Hát, hogy is mondjam? Nagyon sok a glicerin tartalma, így felkenéskor nyúlik-csúszik kB. mintha tojásfehérjét próbálnék bemaszírozni a bőrömben. Aztán hirtelen eltűnik a bőrbe. Ami marad utána egy normál tapintású bőr. Ha párásabb az idő, vagy nedves a kezem egyből ragacsos érzet ami fullasztó kicsit. Nyáron emiatt ne nagyon tudtam használni. Most, hogy bejött a hűvösebb idő, az esti rutinomba próbálom beépíteni. Olyan közepes, de ez nem a márka hibája. Víz+glicerin+aloe+hyaluron kB mind ezt tudja. Több bio márkát próbáltam, egykaptafa. Ez a jobb kategóriába esik a többihez képest, de így is maximum és jóindulattal 4!!

CD Milde Seife Aloe Vera

CD Milde Seife Aloe Vera
2021. augusztus 26.

Nagyon szeretem ezt a szappant. Salzburgban nyaraltunk 10 éve, ott vettem meg az első aloés CD szappanomat. Egyszerűen imádom az illatát, frissítő tisztaság illata van, sokáig érződik a bőrőn. Azóta is vásárolom.

UPDATE: Azóta is vásárolom, és nagyon szeretem. NAgyon tetszik ez az átlátszó szerkezet. Az illata ami teljesen megfogott 5 csillag.