lolkabolka

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Wohlfühl Winter Testápoló

Alverde Wohlfühl Winter Testápoló
2021. január 6.

Nagyon szeretem ezt a szettet. Isteni vaníliás, lágy illata van. A tusfürdő nem habzik olyan intenzíven viszont nagyon jó terül szuper jó használni. A testápoló sűrű, krémes, állaga ellenére jól beszívódik. A kézkrém hasonló, talán egy kicsit könnyebb állagú. Összességében nagyon jók a termékek, szép a csomagolás, kimondottan téli hangulatot árasztó, a doboza natur papír csomagolás - figyelve a környezettudatosságra is.

Antonio Banderas Blue Seduction EDT Férfi

Antonio Banderas Blue Seduction EDT Férfi
2021. január 5.

A zuram illata :D Hosszú évek óta ezt a parfümöt kapja tőlem. Nagyon illik hozzá, még magabiztossá teszi. Magas, jóképű, vezető egyéniség, humoros személyiség...ajjhhhh megint szerelmes lettem ...pedig már 14 éve tart :D

Baba Lanolinos Szappan

Baba Lanolinos Szappan
2021. január 4.

Az illata, ára, hatása szuper lenne, de sajnos több olyan összetevőt is tartalmaz, ami miatt nem használom. Néha elcsábulok 1-1 darabra, de csakis a nosztalgia miatt. Egyébként van szárító hatása, csak nyáron tudom elviselni. Közepeske, nem újra vevős.

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2020. december 8.

Könnyelmű voltam ezzel a krémmel, összetétel ellenőrzése nélkül vásároltam meg. Otthon sem néztem meg az összetevőket, úgy kezdtem el használni (kézre, lábszárra, könyökre, térdre..stb). Körülbelül egy hét használat után elkezdett pirosodni a bőröm, először ételallergiára gyanakodtam.....lám..lám kiderült, hogy ez a krém a hibás. Ahogyan abbahagytam a használatát, 1-2 nap után már látványos javulást tapasztaltam. Borzasztó,hogy kozmetikumokban hogyan engedhető meg a parabének, PEG-ek és BHT használata!!!! Kidobtam - taka, tanulságot levontam!!

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Szappan

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Szappan
2020. december 1.

Nagyon hasonlít a Nesti Dante Philosophia Lift illatára, azzal találkoztam előtte. Isteni illat mindkettő!!
Egy kis kis kitérőt engedjetek meg nekem: filmjelenetet szeretnék megosztani veletek a gyerekkoromból. Nem emlékszem sem a címére, sem a történetre már, olyan 8 éves kislány lehettem amikor láttam, de nagyon megmaradt az emlékeimben. Talán francia film lehetett mindenképpen déli és a jelenetben egy nagyon szép fiatal asszony fürdött. Talán egy rég chateu - ban, fehérre festett lábas fürdőkádban játszódott a jelenet. Régi ódon falak, romantikus mosdókagyló, madárcsicsergés, semmi luxus, esetleg a 40-es, 50-es éveket idézte a film. . A hangsúly a cselekményen és a szereplők érzelmein volt. Az asszony loknis haja fel volt csatolva, pár tincs a vállára omlott,szép napbarnított bőr, talán a fiatal Jane Fonda lehetett, vagy hozzá hasonló törékeny, szemtelenül fiatal szőke hajú gyönyörű nő. Ez a fiatal asszony egy hatalmas tömb szappannal fürdött. A chateu ablaka nyitva volt, egy nagy erdő ölelte körül, és az erdőben megbújva egy vele egykorú fiatal férfi megleste a nőt fürdés közben. Semmi erotikus nem volt a jelenetben - nyilván aki akarta tovább gonolhatta a jelenetet, de bámulatos egyszerűséggel mutatta be a női szépséget, tisztaságot, a férfi imádatát, csodálatát a nő iránt. Gyönyörűen átjött a nő bája, hangulata, harmóniája. Valószínűleg a férfi "tilosban járt". És ez a kis jelent itt kapcsolódik össze a francia, olasz, spanyol.. Stb nők által megtestesített világgal, miliővel: a nőiességükkel.

Neogranormon Piros Családi Kenőcs

Neogranormon Piros Családi Kenőcs
2020. december 1.

Sokan elfelejtik, hogy a kék és a piros kenőcs nem ugyan az! Én kimondottan örülök ennek. Ápoló, gyógyító! Ezt vetem be, ha egy sima körömvirág kenőcsnél több kell.

Nivea Naturally Good Pamutvirág Tusfürdő

Nivea Naturally Good Pamutvirág Tusfürdő
2020. december 1.

A natur és viszonylag természetes összetevők miatt esett rá a választásom. Reggeli zuhanyozásnál fel is avattam. Kellemesen csalódtam most niveáékban. Az illatanyag szintetikus, de az összetevői egész természetesek. Kellemes, jól tisztít, kicsit féltem tőle, hogy szárítani fog, de nem történt ilyen. Nyáron szerintem még jobb lesz ez a tusfürdő, de most így télen is megállja a helyét. Újravevős.

Babylove Familien Pflegebad Sensitive Fürdető Kamillával és Panthenollal Új

Babylove Familien Pflegebad Sensitive Fürdető Kamillával és Panthenollal Új
2020. november 11.

Apukám bőre nagyon érzékeny, volt olyan időszak amikor szteroidos kenőcs váltotta a szteroidos kenőcsöt annyira sebes, ekcémás volt a bőre és a hajlatai. Azóta sikerült normalizálni a bőrét, nincs szteroidos krém, viszont természetes, károsanyag mentes összetevőjű tusfürdőt használ, valamint rendszeresen krémezi a bőrét bio testápolóval/krémmel. Nyáron ő maga kérte, hogy ha találok jó összetételű nagy kiszerelésű babakozmetikumot kipróbálná. Nem a legtökéletesebb összetételű ez a termék, de egész jó, így próba szerencse alapon esett rá a választás. Na apukám beleszerelmesedett, azóta a levendulás fürdető is próbálta, mindkettőt imádja, azt mondta, hogy másfélét ne is vegyek már neki csak ilyet. Én is használom nagy elégedettséggel, kézmosónak rendszeresen, tusfürdőnek néha, ősztől must have.

Lush The Comforter Testpermet

Lush The Comforter Testpermet
2020. szeptember 8.

Jajj hogy ez milyen cuki, kellemes, édes, gyümölcsös, finom, ennivaló, piros bogyós, nem émelygős. Nagyon tetszik. E között és a Sex Bomb permet között dilemmáztam, mindkettő isteni, végül ő jött velem. A következő a Sex Bomb lesz biztosan.

Garnier Bio Szépítő Tonik Kakukkfűvel

Garnier Bio Szépítő Tonik Kakukkfűvel
2020. július 25.

Hosszabb ideje használnom ezt a terméket. Néha félre tettem pár nap után, néha csak 1-1 alkalommal használtam. Összeségében elégedett vagyok vele, nem okoz bőrproblémát. Nagyon jó zsírosabb bőrre. Esti rutin részeként, ebben a melegebb időszakban is száraz, matt bőrrel keltem reggel. Újravevős!