lolkabolka

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Növényi Szappan Verbénával és Citrom illattal

Alverde Növényi Szappan Verbénával és Citrom illattal
2020. július 25.

Elégedett vagyok ezzel a szappannal, ár-érték arányban verhetetlen. A levendulás társát jobban megkedveltem, de ez is finom, hatásos. Fürdésre és kézmosásra is szoktam használni. A kézműves szappanok nálam nem tudják felvenni ezzel a versenyt. Azok gyorsabban fogynak, 3-4x drágábbak, mint az Alverde szappanok.

Update: a levendulás szappan sokkal jobb! Annak az illata jobban megmarad, valamint a levendulás szappanban lévő növénydarabkák sokkal kisebbek és nem karcolnak. Sajnos többször belefutottam ennél kiálló, érdes darabkába. Ez csak kézmosásra marad már, de nem pontozom le emiatt.

N.A.E. Bio Frissítő Tusfürdő

N.A.E. Bio Frissítő Tusfürdő
2020. július 11.

Bummmm! Ez aztán az igazi mediterrán, fűszeres, zöldes friss illat! Glamur napon a Müllerben 25%+20% kedvezménnyel nagyon jó áron lehetett a márka több termékéhez hozzájutni, csak azt sajnálom, hogy nem táraztam be többet😉

Terra Naturi Hydro Testápoló Hiarulonsav & Aloe Vera

Terra Naturi Hydro Testápoló Hiarulonsav & Aloe Vera
2020. július 11.

Nagyon finom, kellemes kis vizes testápoló. Semmi szója olaj, mint a legtöbb olcsóbb kategóriás natúr kozmetikumnál. Igazi nyári finomság, ajánlom.

Manna Tündérvirág Szappan (régi)

Manna Tündérvirág Szappan (régi)
2020. július 2.

2020.07.02. Sajnos le kell pontoznom. Használgatom, de olyan kis semmiség. Erősen érződik benne a shea vaj erős szaga ami vagy megromlott ebben a pár hétben vagy eleve rosszabb minőségű /maradék/ avas alapanyagot használtak fel. Hatása nem rossz, de nem is kiemelkedő ráadásul ezzel a szagélménnyel inkább a rosszabb kategóriába sorolható.

2020.06.18. NAgyon natúr. Nem mondom, hogy rossz, sőt! Szeretem ha illatos valami, nagy natúr kozmetikum fogyasztó vagyok, nem fér bele semmilyen rossz összetevő nálam, ez alól egyedül az illatanyag ami a kivétel. (Hiába tudom, hogy ugyan olyan káros lehet, de hát nő vagyok, na...) Szóval jelenleg ezt használom arctisztításra, és jó-jó, de nem ez az igazi számomra. Nem pontozom le, mert érződik rajta, hogy van benne cucc, csak nem igazán az enyém.

Manna Natúr Kozmetikum Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Római Kamilla Illattal

Manna Natúr Kozmetikum Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Római Kamilla Illattal
2020. június 23.

Régóta szemeztem a Manna termékekkel, a szülinapi akciójukra adott elég szép kedvezmény valamint a plusz ajándékok miatt elég bravúrosan jöttem ki. Nagy kiszerelésben rendeltem meg ezt a terméket. Az illata megosztó lehet, van aki szereti, van aki pedig inkább nem. Ez a vaj, a hozzáadott kamilla olajjal együtt nem testápoló szerintem, inkább kisebb felületeken jó alkalmazni. Amire nekem bevált: ekcéma kezelésében szépen csillapítja a viszketést. Szemránc kence helyett néha bevetem, nem volt vele problémám, reggelre szépen beivódott. Az a titka, hogy nagyon-nagyon keveset kell kenni belőle, azt is alaposan be kell masszírozni. Ebben a szeles időben a szám sarka kicsit kirepedt, először azt hittem, hogy herpeszem lesz (még soha nem volt), gyógyír volt rá ez a kenőcs. Nyári lepirulásnál is nagy segítség lesz a hófehér bőrömnek. Kiváló gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő hatású, szinte aromaterápiás hatású - ha valaki szereti ezt az illatot, ajánlom ezt a terméket.

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal

Manna Vulkáni Kőzeten Szűrt Shea Vaj Levendula és Teafa Illattal
2020. június 18.

Ilyen finom kombinációban még nem éreztem a teafa és a levendula illatát együtt. A kettő illóolaj keverésével mindig ugyan az a baj, mint annak idején a menzás teával. Imádtuk, de vagy túl cukros volt, vagy túl citromleves. ...és mivel túl savanyú volt raktak bele még cukrot, ha meg túl cukros lett még több citromlé került bele. Jól reagál erre a készítményre a bőröm, arcra eddig nem nagyon mertem használni. Majd jövök még update-elni.

Manna Tündérkert Szappan

Manna Tündérkert Szappan
2020. június 18.

Meglepően jól reagált a bőröm erre a szappanra. A marketingjük nálam is betalált, a szülinapi kedvezménnyel és a több apró ajándékkal megvettek maguknak. Nyilván a szerelem majd csak ezután jön, ha a termékek is úgy muzsikálnak. Ezt a szappan volt már szerencsém Dm-es vásárlást követően kipróbálni. Nagyon szerettem, nagyon jól esett bőrömnek. A szappanban lévő ásványok valahogyan hihetetlenül szépen tisztítotték a bőrömet. A mostani rendelésemnél egyből hármat rendeltem. A szappannak van egy alap szárító hatása, normál és zsíros bőr esetén is elengedhetetlen a hidratálás. Télen szerintem még erősebb hidratálás kell mellé. Mióta megjött a csomagom, több szappant is próbáltam, eddig ez viszi a prímet mind illatban, hatásban. 5 csillag.

Alverde Hydro Testápoló Bio Aloe Verával

Alverde Hydro Testápoló Bio Aloe Verával
2020. május 26.

Újra a polcokon! Úgy tűnik, mint minden tavasszal ismételten előrukkol Alverde eme könnyű, hydro testápolóval. Alig érezhető, tiszta naturális kellemes illat. Nagyon gyorsan beivódik a bőrbe. Ajánlom, tetszik és szerintem nagyon jóban leszek vele a tavasszal- nyáron.

Alverde Q10 Testápoló

Alverde Q10 Testápoló
2020. május 26.

Nagyon kedvelem a márkát, több termék is bevált, de ez alól kivétel az összes arckrém és némelyik testápoló. Ennek ellenére ez a testápoló egy nagyon jó testápoló. Az volt a bajom mindig az Alverde testápolókkal, hogy lassan szívódtak fel, fehér réteget hagytak a bőrön, meg olyan kis egyszerűek, semmilyenek voltak. NA de ez valami nagyon jó kis testápoló, könnyen szívódik így a fehér réteg minimálisan marad csak, de az is beszívódik pikk-pakk. Ebben a hűvös tavaszvégi időben jól esik a bőrömnek. Nem ragad, és egy természetes enyhe fényt ad a bőrnekm, azt kell mondanom, hogy szép a bőröm tőle. Három hete használom, eddig bejött, ajánlom.

Sonett Rózsa Folyékony Szappan

Sonett Rózsa Folyékony Szappan
2020. április 2.

Nagyon jó minőségű szappanok amit a Sonett gyárt. A levendulás és a citrusos viszi a prímet nálam. Ennek az illata közepesen jön be, de maga a szappan alap, amit a cég kiváló minőségű. alaposan tisztít, nem bántja a bőrömet. Amikor eccoverde-n rendelem az arckrémemet, mindig teszek a kosárba 1-2 flakon 1 literes Sonett szappant. A levendulás és a citrusos hosszú évek óta visszatérő, nagyon szeretek zuhanyozni velük. Ez a rózsás illatú volt most a soron. Kellemes, tisztaságillat, tipikusan rózsás....mi más lenne, deke annyira nem nyerte el a tetszésemet, maradok a kiváló levendulás és citrusos változatnál. Vegyétek, vigyétek, szeressétek ezeket a méreganyag mentes, tiszta és jó kis környezetvédelmi politikával gyártott termékeket.