lolkabolka

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Palmolive Pure & Delight Coconut Tusfürdő

Palmolive Pure & Delight Coconut Tusfürdő
2019. november 17.

Jaj hát ez nagyon finom illatú! Bio, full natur termékeket használok, ezt ajándékba kaptam. A flakonban olyan kis semmitmondó az illata, de a Hasznàlat utàn isteni, kellemes balzsamos illatú. Ajánlom!

Weleda Homoktövis Gazdag Testápoló

Weleda Homoktövis Gazdag Testápoló
2019. november 13.

Imádom!!! Top kategóriás számomra. Az illata, a hatóanyaga, a hatása, az állaga, úgy minden!! Nyáron nekem sok, szerencsére alig van szükségem testápolóra, mióta (10 éve) méreganyagmentes kozmetikumokat használok. Az illata varázsolt el leginkább. Nem olcsó, de évente 2-3 darabot veszek. Ajánlom ezt a terméket, mint ahogyan a márka többi termékét is.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2019. november 1.

Még régebben próbáltam, de nem jött be. Hiába a szép összetevő lista, mire a kis üveg 1/3-hoz értem, elkezdtem pattanásosokni. Soha nem voltam pattanásos, na ez ennél a terméknél sem fordulhatott elő. Csak tárolgattam a maradék olajat, végül megavasodott, kidobtam. 2csillag csak a szép összetevők miatt.

Alverde Naturschön Testvaj Olívával

Alverde Naturschön Testvaj Olívával
2019. szeptember 30.

Elégedett vagyok vele. Nem zsíros, ez hatalmas piros pont. Inkább egy lágyabb, hatóanyagokban, kivonatokban gazdag lotion. Illata citrusos, nem a megszokott Alverde, hanem annál még természetesebb, érződik benne az oliva enyhe fanyarsága, natúr őszbarát illat. Szuper összességében!!!

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Aloe Verával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Aloe Verával
2019. augusztus 29.

Az aloés, a teafás deót próbáltam. Több terméket elhasználtam mindkettőból, amikor próbáltam alumínium mentesre áttérni. Egy telet kihúztam így, de szörnyű allergiás reaciót váltott a bőrömön. Hatalmas vörös, égő és egyben viszkető foltot csinált, ami nem múlt el egészen addig amíg abba nem hagytam a használatát. Más márkájú, szintén szódabikarbóna tartalmú terméke ugyan ezt produkálta.

Olivia Szappan Levendulával

Olivia Szappan Levendulával
2019. augusztus 29.

Régen több terméket is használtam tőlük, aztán vidékre költöztünk, kevésbé volt " szem előtt" és valahogyan elfelejtődött ezeknek a termékeknek a létezése. Fesztiválon jött velem szembe a felirat és a stand, rögtön lecsaptam egy ilyen szappanra, meg egy levendulás balzsamra. Hát álom mindkettő. Már régen elfelejtettem, hogy milyen minőségi, természetes az összes termékük. Tegnap este azzal szembesültem, hogy a zuram lenyúlta ezt a jó kis szappant, eszem megáll, alig van belőle. Azt hiszem rendelnem kell....

dr. Organic Gránátalmás Szappan

dr. Organic Gránátalmás Szappan
2019. augusztus 15.

DM-ben kiárusításon vásároltam kemény 99,- !!!! forintért. Közepes eddig. Zuhanyozáshoz használom, zavaróak a magok benne, ha nem válik be, marad kézmosó szappan.

Balea Schönheitsgeheimnisse Aloe Vera Tusfürdő

Balea Schönheitsgeheimnisse Aloe Vera Tusfürdő
2019. július 21.

Egyből lecsaptam rá ahogyan megláttam a dm polcán. Ilyan kis egyszerűke, és az illata sem az igazi, nem aloe, konkrétan almás samponra emlékeztet. Közepes.

Sonett Körömvirág Folyékony Szappan

Sonett Körömvirág Folyékony Szappan
2019. június 12.

Kellemes, citrusos jól habzik. Szeretem. Ajánlom. Lassan már mindet próbálom.

Balea Arzt Seife Sensitive Orvosi Szappan

Balea Arzt Seife Sensitive Orvosi Szappan
2019. május 6.

Update: "új" címkével ellátott a dm polcain, gondoltam megújult. Gyorsan lekaptam vagy hármat a kosaramba. Nagyon friss, tisztaság illata van, ez új illat és az előzőhöz képest tartósabb. Sokkal jobb összetevő listája van. Bevált kézre, testre, nyáron még jobb lesz. Nagyon ajánlom. Marad az 5 csillag.

Egyszerű, tiszta, natúr. Baráti áron kapható (189.-)Az esti zuhanyozáshoz szoktam használni néha, ill. állandó kézmosásra. Teljesen rendben van, azt adja amit ígér. Persze ne "púdereshabvarázs" illatot várjunk tőle. Azt nem itt kell keresni.