lolkabolka

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Olivia Szappan Levendulával

Olivia Szappan Levendulával
2019. augusztus 29.

Régen több terméket is használtam tőlük, aztán vidékre költöztünk, kevésbé volt " szem előtt" és valahogyan elfelejtődött ezeknek a termékeknek a létezése. Fesztiválon jött velem szembe a felirat és a stand, rögtön lecsaptam egy ilyen szappanra, meg egy levendulás balzsamra. Hát álom mindkettő. Már régen elfelejtettem, hogy milyen minőségi, természetes az összes termékük. Tegnap este azzal szembesültem, hogy a zuram lenyúlta ezt a jó kis szappant, eszem megáll, alig van belőle. Azt hiszem rendelnem kell....

dr. Organic Gránátalmás Szappan

dr. Organic Gránátalmás Szappan
2019. augusztus 15.

DM-ben kiárusításon vásároltam kemény 99,- !!!! forintért. Közepes eddig. Zuhanyozáshoz használom, zavaróak a magok benne, ha nem válik be, marad kézmosó szappan.

Balea Schönheitsgeheimnisse Aloe Vera Tusfürdő

Balea Schönheitsgeheimnisse Aloe Vera Tusfürdő
2019. július 21.

Egyből lecsaptam rá ahogyan megláttam a dm polcán. Ilyan kis egyszerűke, és az illata sem az igazi, nem aloe, konkrétan almás samponra emlékeztet. Közepes.

Sonett Körömvirág Folyékony Szappan

Sonett Körömvirág Folyékony Szappan
2019. június 12.

Kellemes, citrusos jól habzik. Szeretem. Ajánlom. Lassan már mindet próbálom.

Balea Arzt Seife Sensitive - Orvosi szappan

Balea Arzt Seife Sensitive - Orvosi szappan
2019. május 6.

Update: "új" címkével ellátott a dm polcain, gondoltam megújult. Gyorsan lekaptam vagy hármat a kosaramba. Nagyon friss, tisztaság illata van, ez új illat és az előzőhöz képest tartósabb. Sokkal jobb összetevő listája van. Bevált kézre, testre, nyáron még jobb lesz. Nagyon ajánlom. Marad az 5 csillag.

Egyszerű, tiszta, natúr. Baráti áron kapható (189.-)Az esti zuhanyozáshoz szoktam használni néha, ill. állandó kézmosásra. Teljesen rendben van, azt adja amit ígér. Persze ne "púdereshabvarázs" illatot várjunk tőle. Azt nem itt kell keresni.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2019. április 28.

Update: marad a közepes értékelés. Lassan a végén járok, de többször éreztem, h közvetlen felkenés után csípett.

Más az összetevő lista már, pl. az aloe hátra szorult a listán, van olyan összetevő amit mással váltottak ki. Olcsósítás? Amikor felkenem bizserget, csipkedi az arcomat. Ahogyan beivódikegész nap tart, kellemes matt hatású, kíváncsi leszek nyáron. Közepesre értékelem az INCI módosítás miatt.

Dr. Konopka's Mélytisztító Arcradír Gyömbér és Zsálya Kivonattal

Dr. Konopka's Mélytisztító Arcradír Gyömbér és Zsálya Kivonattal
2019. április 6.

Az elején vegyes érzéseim voltak. Jó is volt meg nem is. Tetszett benne, hogy apró nagyon finom szemcsés, de nem találom emiatt gazdaságosnak. Viszont ami nem tetszett az elején az a zsíros érzet amit hagy. Értem én, hogy tápláló és hidratáló hatás blablablabla, de olyan fullasztó volt. Egészen addig, amig radírozás után át nem mostam habzó lemosóval. Így tökéletes. Ma reggel többet sikerült kinyomnom a tubusból, így jutott a mellkasomra is, hát csudafinom, puha és selymes lett. Összességében elégedett vagyok vele. 5*

Alverde Szilárd Sampon Mandarin és Bazsalikom Illattal

Alverde Szilárd Sampon Mandarin és Bazsalikom Illattal
2019. február 13.

A megjelenést követően hamarosan megvásároltam. Könnyen beszerezhető, műanyag csomagolás mentes, könnyen habzik, jó hatása van a hajamon. Már-már tökéletes azt gondoltam, DE:
-drága
-az illata 2 használat után eltűnt
-elkezdett korpásodni/hámlani a fejbőröm

Nem fogom újra vásárolni, csalódás.

Weleda Rozmaring Szappan

Weleda Rozmaring Szappan
2019. február 3.

Sokat elhasználtam belőle. Olyan közepesre értékelem.
Pozitív:
kiváló összetétel, kiváló hatás, környezetbarát csomagolás, igényes
Negatív:
Drága, nem túl illatos, natúr illat és enyhe rozmaring keveredik, ami finom, de a szappan ahogy fogy egyre gyengébb az illata

Aki a lágy illatot és gyengéd összetevőket keresi annak kiváló választás lehet

Alverde Kéz- és Körömápoló Krém Bio Körömvirággal és Bio Aloe Verával

Alverde Kéz- és Körömápoló Krém Bio Körömvirággal és Bio Aloe Verával
2019. január 25.

Nagyon kiszáradt kezet hosszas, alapos kenegetés után tesz rendbe. Viszint megelőzésre, szinten tartásra nagyon jó. Az illata is jó, nem erős, nem tolakodó. Természetes, jó összetevők összességében elégedett vagyok vele.