lolkabolka

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. március 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Hansaplast Silver Active Lábspray (régi)

Hansaplast Silver Active Lábspray (régi)
2019. január 8.

Tökéletes volt a 2018-as nyár papucsos, szandis időszak ezzel a spray használatával. A csomagolása kicsit másmilyen, ezüstös fehéres zöld nélkül. 5 csillag, ajánlom.

Dr. Konopka's Nyugtató-Hidratáló Arckrém

Dr. Konopka's Nyugtató-Hidratáló Arckrém
2018. december 30.

Kb. egy hete használom. NEM KOMEDOGÉN, NEM GYÁRT ÚJABB PATTANÁST!!! Nem zsírosodik jobban a bőröm. Összetevői szépek. Eddig nagyon bevált, az eddigi krémemhez képest olcsó, örülnék ha le tudnám váltani, vagy néha-néha lecserélni egy kedvezőbb árúra. Kíváncsi leszek, hogy a melegebb, nyári időben hogy muzsikál. Jó és ajánlom.

Burt's Bees Tinted Lip Balm

Burt's Bees Tinted Lip Balm
2018. december 18.

Talán 4-5 éve vettem, az akkori széria "daisy" (?) fantázia nevű színezett balzsamát. Rózsaszínes karamellás színűvolt. Azóta sem sikerült azt az árnyalatot beszereznem. Nagyon illett hozzám, szerettem. Kár ért, az 5* jár.

Alverde Arcpirosító

Alverde Arcpirosító
2018. december 17.

Több darabot elhasználtam. Összességében elégedett vagyok vele. Megfelelően tartós, természetes színt ad.

Weleda Bio Fehér Mályvás Natúr Baba Arckrém Érzékeny, Ekcémás Bőrre

Weleda Bio Fehér Mályvás Natúr Baba Arckrém Érzékeny, Ekcémás Bőrre
2018. december 7.

Testápolót vettem meg. 2 helyen előjött az ekcéma a kezemen. Balea med folyékony szappant és Babydream babaszappant használok kézmosásra, ezek hozták ki. A Weleda mályvás krémmel már az elején el tudom csípni, h ne durvuljon el. Minden kézmosás után még a nedves bőrbe jól bemaszírozom a krémet. A vörös folt megvan, az apró pöttyök is, viszont nem viszket tőle a folt, a pöttyök így nem fakadnak ki, látványosan gyógyít de ehhez naponta 8-10 alkalommal kenem. 2 napon vagyok túl
hamar fog gyógyulni. Abszolút csodaszer!!!

Alverde Ultra Sensitive Pflegecreme

Alverde Ultra Sensitive Pflegecreme
2018. november 29.

Miután megszüntették az Alverde Med sorozatot erre tért át anyukám. A med volt a legjobb neki, de ha egyszer nem gyártják /árulják tovább, akkor keresni kell újat. Ez úgy tűnik pótolja kissé a med hatását.

Dr. Konopka's Hajhullás Elleni Sampon

Dr. Konopka's Hajhullás Elleni Sampon
2018. november 29.

Hát ez valami borzadvány volt. 2x samponoztam, alaposan öblítettem, majd a szárításnál éreztem, hogy fürtökben lógnak a tincsek és zsírosan összeállva száradnak meg. Gondoltam én vagyok a béna, adtam neki még 3 esélyt, minden esetben ez lett az eredmény. Anyunak adtam, hogy próbálja ki, ha neki sem jó dobja ki. Hát neki nagyon jó volt a rövid hajára, úgy tűnik az én derékig érő hajammal nincsen jóban....

Dr. Konopka's Kiegyensúlyozó Arctonik

Dr. Konopka's Kiegyensúlyozó Arctonik
2018. november 29.

Elégedett vagyok a termék hatásával, árával, hogy valóban nem hagy ragacsos érzést, nem irritálja a bőrömet. Egy dolog azonban nem hagy nyugodni, az pedig az illata. Szeretem a gyógynövényes, erőteljes tinktúrás illatokat - biztos kotyvasztó patikus voltam előző életemben, de ennek érzek egy mellékillatot, ami engem a flakon műanyag szagára emlékeztet. Emiatt 4 pontra értékelem. Kár érte, de valószínű újra veszem majd, hiszen a többi tonik is csak-csak műanyag flakonban van.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2018. november 10.

Olcsó és hatékony. Szerintem fontos, hogy jól bele kell dolgozni a hajba. Ilyenkor megemelgetem atöveket több oldalról, oda fújok. Bemaszírozom alaposan és fújok még ha kell. Van Dove száraz samponom is, de negyedét sem éri mint a Balea.

Alverde Softcreme Bio Aloe Vera & Bio Jojoba

Alverde Softcreme Bio Aloe Vera & Bio Jojoba
2018. november 9.

Update: sajnos nem vagyok annyira elégedett. Tipikus alverde illat, amire nagyon hamar ráunok. Olyan semmitmondó számomra termék. Könnyen szívódik, de mégis marad egy glicerines(?) réteg a bőrön. Mivel egy könnyű - soft krémet kerestem, így nekem nem vált be ahogyan szerettem volna. 2pont minusz.

Elégedett vagyok vele így az első pár kenést követően. Mivel hűvösebb az idő könnyebben szívódik, hatása jó, nem zsíros és az illatával is elégedett vagyok eddig mert friss és krémes illat. Majd jövök update-elni.