lolli83

Regisztráció dátuma: 2016. január 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Kandírozott Narancs & Mandula Testápoló

Yves Rocher Kandírozott Narancs & Mandula Testápoló
2016. február 10.

Karácsonyra kaptam ajándékba. Gondoltam ez is az a testápoló lesz aminek jó az illata, de nem lesz jó semmire. Hát pozitív csalódás lett. Meglepően jól hidratál.

Catrice Ultimate Körömlakk

Catrice Ultimate Körömlakk
2016. február 8.

A barátnőm lepett meg egy ilyen lakkal. Nagyon jó színe van, jól fed egy rétegben is. Hamar szárad. A tartósságát sajnos nem tudom, mert én minden lakk tetejére kenek fedőlakkot és így nekem minden lakk kibír egy hetet. Az ecsete is tetszik, könnyen lehet vele lakkozni.

Tigi Bed Head Small Talk

Tigi Bed Head Small Talk
2016. február 8.

A hajvégeimre ajánlották ápolónak. Az illata nagyon tetszett, megmostam a hajam és szárítás előtt rákentem a hajvégekre. Borzalmasan összeragadt, kifésülhetetlen lett a hajam tőle, pedig nagyon keveset tettem rá. Egy darabig hozzá se nyúltam, ott állt a polcon.... Pár hete olvastam itt, hogy a hajtőre kenve milyen jó. Adtam neki még egy esélyt és hajhab helyett felkentem. Hosszú a hajam, sokszor lelapul még szárítás után is. Ezzel viszont még három nap múlva is olyan mintha most csináltam volna tőszárítást. Hajtőre is nagyon kevés kell belőle mert különben olyan mintha zsíros lenne az ember haja.

Victoria's Secret Szájfény

Victoria's Secret Szájfény
2016. február 3.

Én Amerikában vettem 2 darabot, kb 10 dollár volt a kettő. Nekem nagyon beváltak. Nem szárít, hidratálja a számat. Apró csillámosak és szép természetes színű nekem mindkettő. Nem ragad és nagyon tartós. Megörültem mikor itthon megláttam a reptéren, mert az enyémek nagyon fogynak, de nem vettem mert nagyon drágán árulták. :(

Artdeco Glam Stars Szájfény

Artdeco Glam Stars Szájfény
2016. február 3.

Én évek óta ezt használom. Két színt is vettem és felváltva használom. Mindennapos használat mellett is nagyon sokáig kitart, pedig sűrűn kenem. Nem valami tartós, de én még igazán tartós szájfénnyel nem találkoztam. Viszont nem szárítja ki a számat, nem kell ajakápolót használni egyáltalán amikor ez van a számon. Nagyon jók a színei is. A szájfényeket általában azért nem szerettem idáig mert nagyon ragadtak és nem tudtam elviselni a számon, ezek viszont egyáltalán nem ragadósak.

Dr. Kelen Fit Shape Mélyzsírégető Krém

Dr. Kelen Fit Shape Mélyzsírégető Krém
2016. január 25.

Én nem sportoláshoz használom, csak simán bekenem vele a has fenék comb területet. Nekem nagyon éget és kipirosodik. Határozottan szebb, simább a bőröm tőle. Az illatát viszont utálom, szinte hányingerem van tőle, de kibírom mert a bőrömre hatásos nagyon. Este szoktam éppen ezért használni, kb 1,5 órával fürdés előtt bekenem és ahogy letelik rohanok lemosni.

Lip Smacker Coca-Cola Vanilla

Lip Smacker Coca-Cola Vanilla
2016. január 25.

Az illata miatt vettem meg, nagyon tetszett, meg az íze is. Viszont használni nem tudtam mert annyira kiszárította a szám. Valószínű, hogy allergiás is lehettem rá mert amint bekentem a számat vele köhögtem, tüsszögtem tőle, addig ameddig nem mostam le.

Escada Cherry In The Air

Escada Cherry In The Air
2016. január 25.

Nyáron szoktam használni. Szeretem nagyon az illatát, annak ellenére, hogy rajtam nem igazán cseresznyés. Inkább édes virágos az illata. Használtam már sok escadat, de most ez a kedvenc egy ideje. Ennek az illatnak is mint a többi escadanak az a hátránya, hogy egyáltalán nem tartós.

Gucci Flora Eau Fraiche EDT

Gucci Flora Eau Fraiche EDT
2016. január 25.

Nagyon szeretem. Az egyik legtartósabb parfüm amit mostanában használtam. Én nyáron kicsit soknak érzem, nekem ez a téli parfümöm.

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex
2016. január 25.

Csodát vártam tőle, azért is vettem meg. Hát a várva várt csoda elmaradt és minden egyéb más is amit még egy mezei hidratáló is szokott nyújtani. A szemem is könnyezett tőle. Utáltam az állagát is.