lollippi

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Color & Care Smoothing Lipstick

Alverde Color & Care Smoothing Lipstick
2016. február 2.

Hát, én teljesen beleszerettem!
Ajándékba kaptam a DM-ben, és első használat után megvett magának. Nekem iszonyatosan könnyen szárad a számon minden rúzs, pedig nagyon szeretek rúzst viselni, de ez egyáltalán nem. Elég nehezen nyomoztam ki, hogy milyen márka lehet, mert testert kaptam ajándékba, amin nincs márkanév, de az árnyalat (Raisin Berry) alapján kikutattam végre. Amúgy a tester is gyakorlatilag egy teljes kiszerelés. Nagyon remélem, hogy nem lesz igazatok, és nekem nem fog kiszáradni. :)

Baba Családi Sampon Minden Hajtípusra Gyógyfüvekkel

Baba Családi Sampon Minden Hajtípusra Gyógyfüvekkel
2015. december 30.

Életem egyik legnagyobb kencés csalódása... Csalánsampont használok alapvetően a zsíros hajamra, de nem jutottam el a fodrászkellék üzletbe, ahol szoktam venni, illetve amúgy is újat akartam kipróbálni, hátha teljesen képes megszüntetni a zsírosodást egy sampon, ezért Tescoban megvettem ezt, mert hát mégse a legolcsóbb márkát, hanem valami nevesebbet, ami tudom, hogy alapból hülyeség. Az első mosás után csak viszketett egy-két nap után, meg éreztem, hogy zsíros a fejbőröm, a második-harmadik-negyedik kísérletre már aznap elkezdett korpásodni, viszketett, és ahogy vakartam tiszta zsír volt... Fúj. Életemben nem volt korpás a hajam, soha, dobom ki a fenébe...

Essence Nail Art Cracking Körömlakk

Essence Nail Art Cracking Körömlakk
2014. október 16.

180 forintért volt Rossmannban pár utolsó darab. True red árnyalatban vettem meg. Két körmömből az egyiken nem repedt, a másikon meg annyira, hogy egy nagy luk lett a közepén... A színe meg sokkal világosabb lett száradás után. Próbáltam két rétegben is, úgy még rosszabb volt a helyzet. Sajnálom, mert régóta akartam repedezőset, eddig csak kölcsönbe volt másféle, nem emlékszem, milyen márka, az tetszett. :/

Nivea Sensitive Éjszakai Arckrém

Nivea Sensitive Éjszakai Arckrém
2014. szeptember 19.

Termékmintát kaptam, amint az arcomra kentem elkezdett viszketni. Rögtön lemostam, de kiütéses lettem.

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2014. szeptember 4.

Utolsó darabok közül rendeltem a sötétlilát, nagyon vad, elegáns árnyalat. Már egy vékonyabb réteg után is intenzíven visszaadta a színt, amit vártam tőle, ezt még egy vékony réteg csak megerősítette, nem igazán változtatott rajta. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de idővel arról is fogok. Egyelőre nagyon jól teljesített, és utolsó darabos áron különösen jó vétel volt.

Update: nem is átlagosan, inkább viszonylag hamar kopik. Azonban abszolút átlagosnak tekintem az eddigiekhez mérve, és a színét még mindig imádom.

Update2: Felpontoztam eggyel, mivel másik árnyalatot is rendeltem - megnézem majd, mit, hogy pontos legyek -, és az látványosan lassabban kopott. Együtt használtam a lilával, ami gyorsan kopott, míg a rózsaszín a mosogatás ellenére is még három nap után is tökéletes állapotban volt.

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2014. szeptember 4.

Kineziológus javasolta, hogy ekcémára vegyek ilyet. Amellett, hogy napok alatt egy két éves ekcémafoltot elmulasztott, a felirat miatt elkezdtem a pattanásos homlokomra kenni, ami kb. 7-8 éves problémám, és napok alatt szinte teljesen elmulasztotta. Mivel ez nálam pszichés gond, kétlem, hogy teljes eredményt el lehetne érni bármivel, viszont tény, hogy a bőrgyógyász sem adott ilyen jó krémet pattanásra. Éjszakára külön előny, hogy az állaga miatt nem kenődik le könnyen, jól lehet benne aludni.

Avon Anew Ultimate 7S Kettős Hatású Szemkörnyékápoló

Avon Anew Ultimate 7S Kettős Hatású Szemkörnyékápoló
2014. szeptember 4.

Bár meglehet, könnyelműnek tűnik az ötös osztogatásom, de ez valódi csodaszer. A szemem a kontaktlencse viselésétől mindig kiszárad, különösen a szemem alatti rész, évek óta gondom van vele, és ha van is szer, ami elmulasztja éjszakáról reggelre, estére megint előjön. Már a kontaktlencse előtt is bajom volt ez egyébként, azóta erősödött. Ez viszont úgy hat, hogy vissza se jön napokig a szárazság, az összeráncosodott bőrfelület szinte látványosan azonnal kisimul. Az elixírt csak akkor használom, ha van ilyen bőrfelület, amúgy a sima krémet kenegetem, és önmagában a szárazságra, a szemkörnyéki bőr puhán tartására tökéletes! Kicsit drága mondjuk, a kiszerelés is pici, viszont ennek ellenére olyan könnyű krém mindkettő, hogy egészen pici kell csak belőle, így kétlem, hogy gyorsan elfogyna.

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál
2014. szeptember 4.

Black Brown árnyalatban rendeltem meg. A színe jó, de a sima SuperShockhoz képest nagyon ragad, a keféje is előnytelen, rengeteg festéket vesz fel, ha lehúzom róla, akkor meg túl sok jön le. A kezemen tudom esetleg rendesen leforgatni a felesleges festéket, de akkor az meg pazarlás. Összetapasztja a pillákat is néha. Tartósnak tartós, és néha ha szerencsém van, akkor jó pillákat tudok vele csinálni, a színét is - ahogy már írtam - szeretem, amúgy nem hiszem, hogy újra venném.

Palmolive for Men Sensitive Shave Foam Aloe Vera

Palmolive for Men Sensitive Shave Foam Aloe Vera
2014. augusztus 31.

Párom véleménye: könnyű vele a borotválkozás, nem pattogzott ki a bőre, jól síkosít, és az ára is kedvező.

Avon Men Revitalizáló Borotválkozózselé

Avon Men Revitalizáló Borotválkozózselé
2014. augusztus 31.

Páromnak vettünk ilyet, azt mondta, hogy nem rossz, de nem csodaszer, és nem is kiemelkedően jó. Azt mondta, nem valószínű, hogy sokáig elég lesz, és így azt is gondolom, hogy a közel 1000 forintos ár érte elég drága volt. Valóban nem nagy mennyiség ennyiért, és ezek szerint annyira nem is jó.