Lolychan

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 16.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ahalo Butter Treatment Rich Moist

Ahalo Butter Treatment Rich Moist
2021. augusztus 3.

Szintén utántöltőst vettem meg egy kedves km-estől. Azt kell mondjam, hogy nagyon is megéri az árát. Olyan szépen rendbe rakta a szálkás hajamat, hogy öröm fésülni. :) A Garnier Botanic Therapy Coconut Mask-jával szoktam összekeverni, úgy még jobb a hatás. :) Szívből ajánlom. :)

MAC Prep+Prime Fix+ SPF30

MAC Prep+Prime Fix+ SPF30
2021. július 22.

Jézus isten... ez valami borzalom. Amint ráfújtam az arcomra azonnal égetni kezdte. Ráadásul nem finom permetet szór, hanem egy helyre mindent. Ez a többi fix+-hoz képest egy nagy nulla. Csalódás. :/ Többet vártam. :/

Celimax The Real Cica Calming Ampoule

Celimax The Real Cica Calming Ampoule
2021. május 7.

Mikor elkezdtem használni, kijött pár pattanás, de a folyamatos használat mellett látványos javulás történt. :) Kellemes, géles állagú a termék, ami szinte azonnal beszívódik és jól feltölti az arcomat. :) Reggeli rutinom állandó lakója. :) Újravevős. <3

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++

Canmake Mermaid Skin Gel UV SPF50+ / PA++++
2021. április 9.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. :) Zsíros bőröm pikk pakk beszívja, remekül tudok rá sminkelni. Jól védi a bőrömet. :) Eddig 5*. :)

Smashbox Photo Finish Primerizer

Smashbox Photo Finish Primerizer
2021. április 8.

Nekem mini kiszerelésben volt meg. Szkeptikus voltam a termékkel kapcsolatban, mivel az állaga eléggé egy könnyed hidratálóra hajaz. De kellemeset csalódtam. :) Remekül egységesíti a bőrt, a sminkem tartósabb és nem okozott semmiféle irritációt vagy pattanást. :) Plusz szerintem fel is töltötte a bőrömet. :) Imádom. <3 Kár, hogy a nagy kiszerelés eléggé drága. :/

Purederm Aloe Vera Kollagén Maszk

Purederm Aloe Vera Kollagén Maszk
2021. március 24.

Jól felhelyezhető, kellemes illatú, jól átitatott maszk. :) 25 percig hagytam az arcomon. A maradék gélt szinte azonnal beszívta az arcom. Pihe puha bőr. <3 Újravevős. :) Imádom. <3

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Hajbalzsam

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Hajbalzsam
2021. március 24.

Szintén tömény mézeskalács, amit imádok. :D <3 Viszont a hidratáló hatása csekély, a hajam söprűs és száraz maradt. :/ Elhasználtam, de nem veszem újra. :/ Pedig őt is akartam szeretni. :/

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Sampon

Garnier Botanic Therapy Ginger Recovery Sampon
2021. március 24.

Remek illat, mint ha mézeskalácsot sütöttem volna. :D Viszont iszonyatosan szárít, utána kell a balzsam rendesen. Pedig nagyon akartam szeretni. :/ Többet vártam. :/

A'PIEU Power Block Sun Cream Pposong Spf50+ Pa++++

A'PIEU Power Block Sun Cream Pposong Spf50+ Pa++++
2021. március 23.

Remek kis fényvédő. :) Az állaga nem tömör, a zsíros bőröm szinte azonnal beszívja. Jól lehet rá sminkelni. :) Jól védi a bőrömet. :) Nem okozott pattanásokat és nem irritálta az arcomat. Csillagos 5. :)

The Body Shop Kókuszos Kézkrém

The Body Shop Kókuszos Kézkrém
2021. március 23.

Mini kiszerelés volt meg belőle. Az illatába beleszerettem azonnal (láv kókusz <3 :D). Nem tömör állagú kézkrém, szinte azonnal beszívódik. Télre nekem kicsit kevés volt, de nem rossz termék. :)