Londa

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2018. február 22.

Először is tartós... másodszor pedig gyönyörűen szétválasztja a szálakat... különösebb hosszítást nem vettem észre de ennek ellenére nagyon megéri.

Sleek Oh So Special i-Divine Palette

Sleek Oh So Special i-Divine Palette
2018. február 22.

Erősen pigmentáltak.. és ami számomra a legfontosabb, hogy a színek a szemhéjon is pont olyanok, mint a palettán, nem halványabbak egyáltalán. Legalább egy Sleek palettára mindenkinek szüksége van.

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa
2016. október 24.

Ma ajandekot indultam venni egy baratnomnek. Mindenkepp parfumrol volt szo ugyanis neki ez a maniaja.az uzletbe forgolodva tobbmindent vegigszagolva erre esett a voksom. Hogy miert is? Elso sorban mert paratlan noies illatu... meg ilyet eddig nem ereztem. Sok dragabb parfum szoba sem johetne az iszonyu alkohol illata miatt. Magamra is fujtam egy keveset, hogy tesztelni tudjam a tartossagat...meg nem kizart hogy magamnak is beszerzek majd egyet. Ooo... ki ne maradjon a kiszereles... edibedi...

Balea Arctisztító Tej Sárgabarackmag Olajjal

Balea Arctisztító Tej Sárgabarackmag Olajjal
2016. október 22.

Teljesen atlagos sminklemoso...szamomra teljesen megfelelo minden szempontbol...ar es mennyiseg ugyszint popec. Az erzekeny szemem tisztitasara alapbol a Balea ketfazisu olajos lemosojat hasznalom,tehat ott nekem nem is kell bizonyitson... illetve minden lemosotej utan hasznalom a micellaris vizet a hatekonyabb hatasert...az alapozo leszedesere pont jo. Az allaga is megfelelo, sem tul kremes sem tul folyekony. Illata van de nem sok ( barack helyett nem tudom miert de nekem mandulasra hasonlit). Vegeredmenyben eddig baratsagba vagyunk, ha tovabbra is igy marad valoszinuleg ujra is veszem.

Montagne Jeunesse Sárkánygyümölcsös Szaunamaszk

Montagne Jeunesse Sárkánygyümölcsös Szaunamaszk
2016. október 18.

Elsore megremultem, mar ahogy kentem fel ereztem egy eros melegseget, de hamar rajottem hogy egyaltalan nem megy at kellemetlenbe, sot ... jo erzes. Kicsit szemcses es eros rozsaszin. ragacsos allag... egy ecsettel kentem fel de jol el kellett dolgozni hogy mindenhol egyforma retegu legyen. Nem volt ez tul nehezkes de azert leteznek egyszerubb allagu arcmaszkok is. 15 perc utan langyos vizzel konnyen le lehet mosni, nem kell dorzsolni . A vegeredmeny tuti jo. Nekem nagyon bevalt.Szepen kifinomitotta a borom, es puhit is... szaritani cseppet sem szarit. Szoval jo kis dolog ez, nem kizart hogy lesz meg ebbol maskor is.

Real Techniques Silicone Liner Brush

Real Techniques Silicone Liner Brush
2016. október 11.

Praktikus egy valami. Sosem lattam a termeket azelott...teljesen veletlenul bukkantam ra egy kiarusitason... elvolt vegyulve mindenfele markas es noname piperecucc kozott. Eloszor csak neztem hogy mi a turot lehet ezzel kezdeni...majd gyorsan felugrodtam kremmaniara es utananeztem. Mivel az ara is tok jo volt ezert nem is volt kerdeses hogy megveszem-e. En ugyanis mar mindennel probalkoztam szep tusvonalat huzni...mar annyi mindent kiprobaltam. A legutobb az Essence ecsete valt be erre a celra de mar megolt a kivancsisag hogy kiprobaljam ezt a teljesen mas szerkezetu ecsetet is. Nem azt mondom, hogy nem igenyel kezugyesseget...ugyanis ha az nincs meg benazhatunk akarmeddig ugyis csak valami elszerencsetlenkedett dolog fog kisulni. Nekem egyenlore ez a valami ugy bizonyul hatasosnak ha nem probalom elkapkodni... ugyanis a rohano vilagba hajlamos vagyok elsietni a dolgokat, ilyenkor persze nem minden sul el ugy, ahogy azt szeretnenk. Ha figyelmesen dolgozom vele, konnyen tudom szabalyozni a tusvonal vekonysagat vagy vastagsagat illetve nagyon szep kis farkincat lehet vele huzni ...szebbet mint barmilyen ecsettel...ez gondolom a teljesen hegyes csucsanak koszonheto. Egyetlen negativum amit ellene feltudok hozni az a nehezkes tisztitas... sokkal nehezebben tisztithato mint barmilyen ecset...de hat ez ne legyen a vilag vege... tolem az 5 csillagot megkapja.

Nivea Fresh Natural Pumpás Női Dezodor

Nivea Fresh Natural Pumpás Női Dezodor
2016. szeptember 26.

Ebben az evben kezdtem el az ilyen tipusu deokat hasznalni. Valami oknal fogva jobban bejonnek mint a golyos vagy masfele tipusu dezodorok, vagy epp csak jelenlegi fellangolas :D Ebben a termekben sem talaltam meg az igazit, tehat keresgelnem kell tovabb, de vegeredmenyben nem rossz. Az illata tipikus Nivea, ez mar megszokott.az aluminiummentesseg pozitivum... bar az a bizonyos 24 ora nagy kamu.. de ez is mar megszokott millioegy termeknel. Sokat egyik sem igazan nyujt amig az idojaras is ilyen furcsa... de legalabb az illatokat eleg jol visszatartja. Csak azert nem veszem ujra mert meg kutatok egy megjobb utan, Eros 3-as de gyenge 4-es.

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Tusfürdő

Dove Purely Pampering Sweet Cream & Peony Tusfürdő
2016. szeptember 26.

Az illata valoban jo... nem fullaszto ... de nekem tul kremes sok termek hasznalodik el egy zuhanyzaskor. Cseppetsem habzik emiatt olyannak erzem , mintha felkennem es mar moshatnam le anelkul hogy tisztitana ... tisztara olyan mint egy testapolo, en szeretem a habzos varianst.. termeszetesen kremtusfurdo ( ez vilagos ) de habra azert szamitottam. Szoval mindent egybeveve teljesen ertelmetlennek talalom a hasznalatat... a borom sem volt se jobb se roszabb tole. Tobbet sem probalkozom Dove-al.

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel
2016. szeptember 26.

Konnyen felkenheto kremes allaga miatt. Nem irrital. Az ara semmiseg, tobb hasznalatra is elegendo. Jo vetel!

Astor Perfect Stay Fabulous Lipstick

Astor Perfect Stay Fabulous Lipstick
2016. szeptember 26.

Sosem szantam ra magam, hogy Astor termeket vasaroljak...semmit sem tudtam roluk ezert mindig csak elmentem mellettuk.Ruzsokat meg amugysem tul gyakran hasznalok... szoval nem is igazan allt szandekomba erre szert tenni. Egy kedves baranom ajandekozott meg a Favorite Berry arnyalataval... hat gyomorcsapas volt ugyanis nem vagyok piroskedvelo... ugy erzem nem ez all nekem a legjobban.. na de sebaj ha megvan akkor ki kellett probalni... Kellemes meglepetesemre jo kremes ( abszolut nem szarit ) es erosen pigmentalt, tehat egy vekony reteg teljes fedesre kepes... mindez pozitivum...amde (a tobbiek velemenyevel ellentetben ) nekem borzalmasan elkenodik es azt figyelembeveve, hogy eros piros ... elkenodeskor pont ugy nezek ki mint egy elcseszett boszorkany :D ... bocsanat a kifejezesert. Az biztos, hogy ebbol a termekbol nem igen szerzek be masikat.